Lesser UryLátogatói statisztikák és legnézettebb alkotások
1861
–
1931
Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Lesser Ury oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
A rövid változat Lesser Ury számára
A látogatók Interior with Woman at the Piano alkotást gyakrabban nyitnak meg, mint bármely más Lesser Ury művet: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes megtekintések 7%-át teszi ki. Landscape és Untitled (Park Scene or Man in the Gray Suit) kiegészítik a pódiumot. Lesser Ury összesen 6 900 látogatást generált, ebből 3 400 a művész oldalon és 3 500 a művek összesen. A trend felfelé mutat: 1450% -el több látogatás Okt 2026 alatt, mint Sze 2026 alatt. A csúcspontot Okt 2026 jelentette, 3 100 látogatással. A látogatások megoszlása: számítógépek (57%), telefonok (39%) és tabletek (4%) Egy stílus kiemelkedik: a Erőteljes kontrasztú (Kontraszt) a látogatások 38%-át teszi ki, miközben a katalógus mindössze 18%-át jelenti.
A legnépszerűbb 10 mű: a művek, amelyeket a(z) Lesser Ury emberek a legtöbbször megnyitnak
A valós látogatások sorrendje, nem pedig a katalógusi pontszám alapján: a Lesser Ury 10 műve volt a legnépszerűbb a ArtsDot.com platformon az elmúlt tizenkét hónapban.
Mennyire népszerű a Lesser Ury oldala, hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
300
Júl 2026
600
2 400
Aug 2026
0
200
Sze 2026
100
100
Okt 2026
2 600
500
Mennyi figyelmet kapnak összesen Lesser Ury művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műművei stílusai vonzzák a(z) Lesser Ury látogatóit?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
50,0%
40,0%
Nyugodt
20,0%
20,0%
Békés, nyugodt
10,0%
26,7%
Nosztalgikus
20,0%
0,0%
Romantikus
0,0%
13,3%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
40,0%
40,0%
Belső elmélyülést sugárzó
50,0%
6,7%
Nyugodt
10,0%
26,7%
Nyugodt
0,0%
13,3%
Reményt sugárzó
0,0%
13,3%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
24,0%
26,2%
Lágy árnyékok
30,0%
26,2%
Érezhető fényesség
28,0%
26,2%
Fényerék egyensúlya
16,0%
19,1%
Fényes
2,0%
2,4%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
42,0%
30,9%
Finom színtónusú
34,0%
38,1%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
22,0%
28,6%
Egyértelmű színprészenység
2,0%
2,4%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
58,8%
57,6%
Semleges tónusok
35,3%
42,4%
Sötét tónusú
5,9%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
40,0%
33,3%
Egyensúlyos
56,0%
59,5%
Élénk
4,0%
7,1%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
0,0%
2,4%
Lágy
6,0%
2,4%
Egyensúlyozott
6,0%
4,8%
Erőteljes kontrasztú
18,0%
38,1%
Kijelentés
70,0%
52,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
18,0%
23,8%
Lágyan kevert paletta
24,0%
19,1%
Egyensúlyozott harmónia
16,0%
16,7%
Erős színegyüntetés
38,0%
35,7%
Egységes színpaletta
4,0%
4,8%
Hogyan alakulnak az év folyamán a legnépszerűbb Lesser Ury művek?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Nude Lying Down
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Moses on Mount Nebo Looking…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Praying Jew
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Bülowstraße high station
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Strolling in the Forest
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Interior with Children (the…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Interior with Woman at the…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
100
Woman at a Desk (also known…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Rebekka at the well
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
In the café - Woman in red
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefonok, táblinetek vagy számítógépek: hogyan nézik Lesser Ury alkotásait?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
3 900
56,5%
telefonok
2 700
39,1%
tabletek
300
4,3%
Mely nyelveken olvassák Lesser Ury műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Német
1 300
54,2%
Japán
500
20,8%
Orosz
300
12,5%
Szlovák
200
8,3%
Spanyol
100
4,2%
Hogyan alakulnak Lesser Ury napi látogatásai, és mi a várható jóslat?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Nap
Látogatások
szo 17 Okt
300
vas 18 Okt
500
hét 19 Okt
200
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
100
szo 24 Okt
100
vas 25 Okt
100
hét 26 Okt
200
kedd 27 Okt
300
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
300
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
100
sze 4 Nov
200
csüt 5 Nov
200
pén 6 Nov
400
szo 7 Nov (előrejelzés)
200
vas 8 Nov (előrejelzés)
400
hét 9 Nov (előrejelzés)
200
kedd 10 Nov (előrejelzés)
200
sze 11 Nov (előrejelzés)
100
csüt 12 Nov (előrejelzés)
100
pén 13 Nov (előrejelzés)
200
szo 14 Nov (előrejelzés)
200
vas 15 Nov (előrejelzés)
400
hét 16 Nov (előrejelzés)
200
kedd 17 Nov (előrejelzés)
200
sze 18 Nov (előrejelzés)
100
csüt 19 Nov (előrejelzés)
100
pén 20 Nov (előrejelzés)
200
szo 21 Nov (előrejelzés)
200
vas 22 Nov (előrejelzés)
400
hét 23 Nov (előrejelzés)
200
kedd 24 Nov (előrejelzés)
200
sze 25 Nov (előrejelzés)
100
csüt 26 Nov (előrejelzés)
100
pén 27 Nov (előrejelzés)
200
Lesser Ury: gyors válaszok
Mi a legnéztesebb mű Lesser Ury alkotótól?
Ez a Interior with Woman at the Piano: 300 látogatás, ami 7% a(z) Lesser Ury megtekintéseinek. A fenti lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatása van Lesser Ury-nek?
6 900 az elmúlt tizenkét hónapban, ebből 3 400 a művész oldalon és 3 500 az egyes műalkotásokon.
Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik meg Lesser Ury alkotásait?
Mindkettő: a látogatások megoszlása: számítógépek (57%), telefonok (39%) és tabletek (4%); a vezető számítógépek 57% arányal.
Vannak-e olyan művek típusaival, amelyeket Lesser Ury alkotásaiból a látogatók különösen kedvelnek?
Igen, Erőteljes kontrasztú (Kontraszt): a látogatások 38%-át teszi ki a 18% katalógusból.