Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Leslie Carr oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Leslie Carr: néhány sorban összesített adatok
All Clear for the Guns on British Railways (Railway Executive Committee poster artwork) a csillag: 200 látogatás az elmúlt tizenkét hónapban, ami 25% a(z) Leslie Carr összes megtekintésének. Következők 'The Bristolian', Hauled by King Class 4–6–2 Locomotive in Twyford Cutting és Man Driving Miniature Train. A művészoldal (500 látogatás) és a művek (400 látogatás) összesen 900 látogatást értek el. A legjobb hónap: Júl 2026 (700 látogatás). A látogatások Egyensúlyozott harmónia (Színharmónia) irányulnak, ami 50% a látogatások összesen, szemben a katalógus 20% részével.
Leslie Carr: 6 alkotás, amit az emberek először néznek meg
Az alábbi műveket valós látogatók nyitották meg a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban. Az 1. helyezés a(z) Leslie Carr legnézettebb műve.
-
1
All Clear for the Guns on British Railways (Railway Executive Committee poster artwork), 1945
200 látogatás · 25,0%
-
2
'The Bristolian', Hauled by King Class 4–6–2 Locomotive in Twyford Cutting
200 látogatás · 25,0%
-
3
Man Driving Miniature Train
100 látogatás · 12,5%
-
4
Entrance of Huntley Palmers' Office Building, 1937
100 látogatás · 12,5%
-
5
Lancaster Castle (British Railways poster artwork)
100 látogatás · 12,5%
-
6
East African Railway Tribal Class Locomotive No.2903
100 látogatás · 12,5%
Mikor látogatják a felhasználók a Leslie Carr oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 400 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sze 2026 | 100 | 0 |
Mikor tekintik meg Leslie Carr műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Leslie Carr látogatói, az művész alkotmányaihoz képest?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 6,7% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 33,3% | 25,0% |
| Érezhető fényesség | 40,0% | 62,5% |
| Fényerék egyensúlya | 20,0% | 12,5% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 53,3% | 50,0% |
| Finom színtónusú | 26,7% | 12,5% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 20,0% | 37,5% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 33,3% | 12,5% |
| Egyensúlyos | 60,0% | 87,5% |
| Élénk | 6,7% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 6,7% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 6,7% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 20,0% | 12,5% |
| Kijelentés | 66,7% | 87,5% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 40,0% | 25,0% |
| Lágyan kevert paletta | 13,3% | 25,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 20,0% | 50,0% |
| Erős színegyüntetés | 13,3% | 0,0% |
| Egységes színpaletta | 13,3% | 0,0% |
Melyek Leslie Carr legnépszerűbb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Blunden Harbour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bird Totem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Night Scene during the Co… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Granada from Camino del Sac… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man Driving Miniature Train | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Entrance of Huntley Palmers… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| IGR Steam Locomotive | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| All Clear for the Guns on B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Electric Train | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Leader' Class Locomotive N… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket beszéli a Leslie Carr közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Adattáblázat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 100 | 100,0% |
Hány napi látogatás érkezett Leslie Carr oldalára, és mi a következő három hétre várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 100 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 200 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 200 |
Amit az emberek Leslie Carr kapcsán kérdeznek
Mely Leslie Carr műveit nyitják meg a legtöbbször az emberek?
- All Clear for the Guns on British Railways (Railway Executive Committee poster artwork) az első helyen, 200 látogatással vagy a megtekintések 25%-ével. 6 darab mű veszi évben a rangsor tetejét.
Mennyi a Leslie Carr közönsége a ArtsDot.com platformon?
- 900 látogatás tizenkét hónapban: 500 a művész oldalán és 400 a műveihez.
Mely Leslie Carr művei felelnek meg a látogatók ízléstékének a legjobban?
- A Egyensúlyozott harmónia címkéjű művek (Színharmónia) a látogatások 50%-át teszik ki, pedig a katalógus 20%-át adják.