Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Fini Leonora oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Fini Leonora egy pillantásra
Az elmúlt tizenkét hónapban a(z) Unconditional Love volt a legnézettebb mű Fini Leonora alkotásai közül a(z) ArtsDot.com oldalán: 400 megtekintés, ami a művész alkotásainak összes megtekintésének 19%-át teszi ki. Ezt követi L'Entracte de l'ApothÉose és Rogomelec. Összesen 1 700 látogatás érkezett Fini Leonora-hez: 500 a művész profiljára és 1 200 az egyes művek oldalaira. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 1 100 látogatással. A látogatók a Sötét tónusú irányába hajlamosaknak (Színpaletta): a látogatások 33%-át olyan darabokhoz irányulták, amelyek a művész katalógájának 14%-át teszik ki.
A legnézettebb 10 Fini Leonora alkotás
Ezek a 10 művész Fini Leonora alkotása, amelyeket a legnézettebbek sorában a leggyakrabban megnyitották a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
-
1
Unconditional Love, 1958
400 látogatás · 19,0%
-
2
L'Entracte de l'ApothÉose
400 látogatás · 19,0%
-
3
Rogomelec, 1978
400 látogatás · 19,0%
-
4
Outre songe, 1978
200 látogatás · 9,5%
-
5
Mrs. Ambrose Chambers, 1940
200 látogatás · 9,5%
-
6
L'Eau endormie, 1962
100 látogatás · 4,8%
-
7
La LÉ ccedil on d'anatomie, 1966
100 látogatás · 4,8%
-
8
Os branche, 1943
100 látogatás · 4,8%
-
9
Armoire anthropomorphe
100 látogatás · 4,8%
-
10
Face, 1970
100 látogatás · 4,8%
Hányan látogatják a Fini Leonora oldalát havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 1 000 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sze 2026 | 300 | 0 |
Hány imárat nézik meg Fini Leonora művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú darabokat választják Fini Leonora látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 42,9% | 47,6% |
| Lágy árnyékok | 35,7% | 38,1% |
| Érezhető fényesség | 7,1% | 4,8% |
| Fényerék egyensúlya | 14,3% | 9,5% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 57,1% | 61,9% |
| Finom színtónusú | 21,4% | 9,5% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 7,1% | 4,8% |
| Egyértelmű színprészenység | 14,3% | 23,8% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 71,4% | 58,3% |
| Sötét tónusú | 14,3% | 33,3% |
| Semleges tónusok | 14,3% | 8,3% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 64,3% | 61,9% |
| Egyensúlyos | 21,4% | 14,3% |
| Élénk | 14,3% | 23,8% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 21,4% | 9,5% |
| Lágy | 35,7% | 42,9% |
| Egyensúlyozott | 14,3% | 19,1% |
| Erőteljes kontrasztú | 14,3% | 14,3% |
| Kijelentés | 14,3% | 14,3% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 7,1% | 19,1% |
| Lágyan kevert paletta | 7,1% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 21,4% | 9,5% |
| Erős színegyüntetés | 50,0% | 61,9% |
| Egységes színpaletta | 14,3% | 9,5% |
Mely Fini Leonora műveket nézik a legtöbbször, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Unconditional Love | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Rogomelec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Armoire anthropomorphe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Os branche | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Autoportrait avec Stanislao… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Homme noir et femme singe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| L'Eau endormie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Outre songe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Les Carcans | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| L'Entracte de l'ApothÉose | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Mely nyelveket használják Fini Leonora látogatói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 300 | 60,0% |
| Bolgár | 100 | 20,0% |
| Francia | 100 | 20,0% |
Naponta hány látogatása van Fini Leonora-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 100 |
| hét 28 Sze | 400 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 200 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 100 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 500 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 100 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 200 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Fini Leonora kapcsán a ArtsDot.com oldalán
Mely Fini Leonora művek a legnépszerűbbek?
- A(z) Unconditional Love a legnépszerűbb, 400 megtekintéssel (19% a(z) Fini Leonora összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Fini Leonora profiljára a ArtsDot.com oldalán?
- A múltértte tizenkét hónapban Fini Leonora összesen 1 700 látogatást kapott: 500 a művész profilján és 1 200 az egyes művek oldalain.
Milyen típusú darabokat kedvelnek Fini Leonora látogatói?
- A(z) Sötét tónusú (Színpaletta) preferenciáikat 33% látogatással tükrözik, szemben a művész katalógusának 14% részével.