Laura Knight Látogatói statisztikák és legnézettebb alkotások

1877 – 1970

Mit tartalmaz ez az oldal?

Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Laura Knight oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

A rövid változat Laura Knight számára

A látogatók Children Swimming alkotást gyakrabban nyitnak meg, mint bármely más Laura Knight művet: 500 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes megtekintések 11%-át teszi ki. The Green Sea, Lamorna és Two dancers kiegészítik a pódiumot. Laura Knight összesen 10 600 látogatást generált, ebből 7 300 a művész oldalon és 3 300 a művek összesen. A trend enyhén csökkenő: 26%-el kevesebb látogatás Sze 2026-ban, mint Aug 2026-ban. A csúcspontot Júl 2026 jelentette, 4 300 látogatással. A látogatások megoszlása: telefonok (59%), számítógépek (37%) és tabletek (4%) Egy stílus kiemelkedik: a Monokróm (Színintenzitás) a látogatások 58%-át teszi ki, miközben a katalógus mindössze 32%-át jelenti.

A legnépszerűbb 10 mű: a művek, amelyeket a(z) Laura Knight emberek a legtöbbször megnyitnak

A valós látogatások sorrendje, nem pedig a katalógusi pontszám alapján: a Laura Knight 10 műve volt a legnépszerűbb a ArtsDot.com platformon az elmúlt tizenkét hónapban.

  1. Children Swimming 1 Children Swimming, 1913 500 látogatás · 11,1%
  2. The Green Sea, Lamorna 2 The Green Sea, Lamorna 200 látogatás · 4,4%
  3. Two dancers 3 Two dancers 200 látogatás · 4,4%
  4. Miss Thompson (Miss Patricia Thompson) 4 Miss Thompson (Miss Patricia Thompson) 200 látogatás · 4,4%
  5. Lamorna Birch, and His Daughters 5 Lamorna Birch, and His Daughters 200 látogatás · 4,4%
  6. Young gypsies 6 Young gypsies 200 látogatás · 4,4%
  7. Gypsies on Epsom Downs 7 Gypsies on Epsom Downs 200 látogatás · 4,4%
  8. Gypsies, Caravan and Pony 8 Gypsies, Caravan and Pony 200 látogatás · 4,4%
  9. Untitled (388) 9 Untitled (388) 200 látogatás · 4,4%
  10. Untitled (552) 10 Untitled (552) 200 látogatás · 4,4%

Mennyire népszerű a Laura Knight oldala, hónapról hónapra?

Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Már 202600
Ápr 202600
Máj 202600
Jún 20260400
Júl 20261 9002 400
Aug 20263 000400
Sze 20262 400100

Mennyi figyelmet kapnak összesen Laura Knight művei?

Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

Hogyan alakulnak az év folyamán a legnépszerűbb Laura Knight művek?

Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
Children Swimming0000000001001000
The ballet shoe00000000001000
Untitled (623)00000000010000
Untitled (160)000000000000
Two dancers0000000010010000
Gypsies, Caravan and Pony00000000100000
A dark pool000000000000
Spring in St John's Wood, L…000000000000
Ruby Loftus Screwing a Bree…000000000000
Ascot finery000000000000

Telefonok, táblinetek vagy számítógépek: hogyan nézik Laura Knight alkotásait?

Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.

Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
EszközLátogatásokMegosztás
telefonok6 30059,4%
számítógépek3 90036,8%
tabletek4003,8%

Mely nyelveken olvassák Laura Knight műveit?

Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
NyelvLátogatásokMegosztás
Japán1 90079,2%
Francia40016,7%
Lengyel1004,2%

Hogyan alakulnak Laura Knight napi látogatásai, és mi a várható jóslat?

Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
NapLátogatások
sze 23 Sze200
csüt 24 Sze100
pén 25 Sze0
szo 26 Sze0
vas 27 Sze100
hét 28 Sze0
kedd 29 Sze400
sze 30 Sze100
csüt 1 Okt300
pén 2 Okt0
szo 3 Okt200
vas 4 Okt0
hét 5 Okt0
kedd 6 Okt0
sze 7 Okt0
csüt 8 Okt0
pén 9 Okt100
szo 10 Okt400
vas 11 Okt300
hét 12 Okt100
kedd 13 Okt200
sze 14 Okt (előrejelzés)100
csüt 15 Okt (előrejelzés)200
pén 16 Okt (előrejelzés)0
szo 17 Okt (előrejelzés)300
vas 18 Okt (előrejelzés)200
hét 19 Okt (előrejelzés)0
kedd 20 Okt (előrejelzés)300
sze 21 Okt (előrejelzés)200
csüt 22 Okt (előrejelzés)200
pén 23 Okt (előrejelzés)100
szo 24 Okt (előrejelzés)300
vas 25 Okt (előrejelzés)200
hét 26 Okt (előrejelzés)100
kedd 27 Okt (előrejelzés)300
sze 28 Okt (előrejelzés)200
csüt 29 Okt (előrejelzés)200
pén 30 Okt (előrejelzés)100
szo 31 Okt (előrejelzés)300
vas 1 Nov (előrejelzés)200
hét 2 Nov (előrejelzés)100
kedd 3 Nov (előrejelzés)300

Laura Knight: gyors válaszok

Mi a legnéztesebb mű Laura Knight alkotótól?

Ez a Children Swimming: 500 látogatás, ami 11% a(z) Laura Knight megtekintéseinek. A fenti lista 10. helyezésig terjed.

Hány látogatása van Laura Knight-nek?

10 600 az elmúlt tizenkét hónapban, ebből 7 300 a művész oldalon és 3 300 az egyes műalkotásokon.

Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik meg Laura Knight alkotásait?

Mindkettő: a látogatások megoszlása: telefonok (59%), számítógépek (37%) és tabletek (4%); a vezető telefonok 59% arányal.

Vannak-e olyan művek típusaival, amelyeket Laura Knight alkotásaiból a látogatók különösen kedvelnek?

Igen, Monokróm (Színintenzitás): a látogatások 58%-át teszi ki a 32% katalógusból.