Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Lam Qua oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Lam Qua egy pillantásra
Az elmúlt tizenkét hónapban a(z) Case No.3790 volt a legnézettebb mű Lam Qua alkotásai közül a(z) ArtsDot.com oldalán: 200 megtekintés, ami a művész alkotásainak összes megtekintésének 17%-át teszi ki. Ezt követi The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong és Portrait of Keying (Qiying). Összesen 1 400 látogatás érkezett Lam Qua-hez: 500 a művész profiljára és 900 az egyes művek oldalaira. A figyelem fokozódik: a látogatások 100%-val emelkedtek Sze 2026 és Okt 2026 között. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 600 látogatással. A látogatók a Kijelentés irányába hajlamosaknak (Kontraszt): a látogatások 25%-át olyan darabokhoz irányulták, amelyek a művész katalógájának 7%-át teszik ki.
A legnézettebb 10 Lam Qua alkotás
Ezek a 10 művész Lam Qua alkotása, amelyeket a legnézettebbek sorában a leggyakrabban megnyitották a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
-
1
Case No.3790, 1837
200 látogatás · 16,7%
-
2
The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong, 1864
200 látogatás · 16,7%
-
3
Portrait of Keying (Qiying), 1844
100 látogatás · 8,3%
-
4
Case No.3438, 1837
100 látogatás · 8,3%
-
5
Case No.5583, 1838
100 látogatás · 8,3%
-
6
Case No.5119, 1838
100 látogatás · 8,3%
-
7
Case No.4606, 1837
100 látogatás · 8,3%
-
8
Case No.4605, 1837
100 látogatás · 8,3%
-
9
Case No.2152 (after), 1836
100 látogatás · 8,3%
-
10
Thomas McMicking (b.1812)
100 látogatás · 8,3%
Hányan látogatják a Lam Qua oldalát havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 400 |
| Aug 2026 | 300 | 200 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
| Okt 2026 | 0 | 200 |
Hány imárat nézik meg Lam Qua művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú darabokat választják Lam Qua látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Érzelmi hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét és komoly | 82,6% | 88,9% |
| Feszült hangulatú | 4,3% | 11,1% |
| Játékos | 4,3% | 0,0% |
| Belső elmélyülést sugárzó | 4,3% | 0,0% |
| Nyugodt | 4,3% | 0,0% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 44,8% | 33,3% |
| Lágy árnyékok | 48,3% | 58,3% |
| Érezhető fényesség | 6,9% | 8,3% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 13,8% | 25,0% |
| Finom színtónusú | 31,0% | 25,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 55,2% | 50,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 92,3% | 88,9% |
| Semleges tónusok | 3,9% | 11,1% |
| Sötét tónusú | 3,9% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 24,1% | 33,3% |
| Egyensúlyos | 75,9% | 66,7% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 3,5% | 16,7% |
| Lágy | 44,8% | 25,0% |
| Egyensúlyozott | 20,7% | 25,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 24,1% | 8,3% |
| Kijelentés | 6,9% | 25,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 10,3% | 16,7% |
| Lágyan kevert paletta | 3,5% | 8,3% |
| Egyensúlyozott harmónia | 6,9% | 8,3% |
| Erős színegyüntetés | 55,2% | 41,7% |
| Egységes színpaletta | 24,1% | 25,0% |
Mely Lam Qua műveket nézik a legtöbbször, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Case No.3790 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Case No.4605 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Case No.4849 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Case No.1675 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Case No.3438 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Mouqua | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dr. Peter Parker. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Case No.2152 (after) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Case No.5331 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Case No.962 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveket használják Lam Qua látogatói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatása van Lam Qua-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 100 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 100 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 27 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Lam Qua kapcsán a ArtsDot.com oldalán
Mely Lam Qua művek a legnépszerűbbek?
- A(z) Case No.3790 a legnépszerűbb, 200 megtekintéssel (17% a(z) Lam Qua összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Lam Qua profiljára a ArtsDot.com oldalán?
- A múltértte tizenkét hónapban Lam Qua összesen 1 400 látogatást kapott: 500 a művész profilján és 900 az egyes művek oldalain.
Milyen típusú darabokat kedvelnek Lam Qua látogatói?
- A(z) Kijelentés (Kontraszt) preferenciáikat 25% látogatással tükrözik, szemben a művész katalógusának 7% részével.