Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jurij Pavlovics Annenkov oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Jurij Pavlovics Annenkov: néhány sorban összesített adatok
Portrait of Vsevolod Meyerhold a csillag: 300 látogatás az elmúlt tizenkét hónapban, ami 21% a(z) Jurij Pavlovics Annenkov összes megtekintésének. Következők Monk Christopher with Christ near the river és Spire and Trees. A művészoldal (300 látogatás) és a művek (1 400 látogatás) összesen 1 700 látogatást értek el. Az érdeklődés 50%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026 (1 400 látogatás). A látogatások Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás) irányulnak, ami 36% a látogatások összesen, szemben a katalógus 12% részével.
Jurij Pavlovics Annenkov: 10 alkotás, amit az emberek először néznek meg
Az alábbi műveket valós látogatók nyitották meg a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban. Az 1. helyezés a(z) Jurij Pavlovics Annenkov legnézettebb műve.
-
1
Portrait of Vsevolod Meyerhold
300 látogatás · 21,4%
-
2
Monk Christopher with Christ near the river, 1917
200 látogatás · 14,3%
-
3
Spire and Trees, 1945
200 látogatás · 14,3%
-
4
Montparnasse
100 látogatás · 7,1%
-
5
View of Paris from Meudon, 1925
100 látogatás · 7,1%
-
6
Paris
100 látogatás · 7,1%
-
7
Dancer in the landscape
100 látogatás · 7,1%
-
8
Portrait of poet Boris Pasternak, 1921
100 látogatás · 7,1%
-
9
Costume design for an officer with a gun
100 látogatás · 7,1%
-
10
Collage in Gray
100 látogatás · 7,1%
Mikor látogatják a felhasználók a Jurij Pavlovics Annenkov oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 1 300 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sze 2026 | 100 | 0 |
Mikor tekintik meg Jurij Pavlovics Annenkov műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Jurij Pavlovics Annenkov látogatói, az művész alkotmányaihoz képest?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 5,9% | 7,1% |
| Lágy árnyékok | 17,6% | 28,6% |
| Érezhető fényesség | 14,7% | 28,6% |
| Fényerék egyensúlya | 29,4% | 7,1% |
| Fényes | 32,4% | 28,6% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 52,9% | 14,3% |
| Finom színtónusú | 29,4% | 35,7% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 11,8% | 35,7% |
| Egyértelmű színprészenység | 5,9% | 14,3% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 60,0% | 50,0% |
| Földszínek | 20,0% | 33,3% |
| Sötét tónusú | 6,7% | 16,7% |
| Pasztell színek | 10,0% | 0,0% |
| Monokróm | 3,3% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 47,1% | 21,4% |
| Egyensúlyos | 41,2% | 42,9% |
| Élénk | 11,8% | 35,7% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 17,6% | 28,6% |
| Lágy | 8,8% | 21,4% |
| Egyensúlyozott | 14,7% | 14,3% |
| Erőteljes kontrasztú | 23,5% | 28,6% |
| Kijelentés | 35,3% | 7,1% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 26,5% | 14,3% |
| Lágyan kevert paletta | 8,8% | 14,3% |
| Egyensúlyozott harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 29,4% | 35,7% |
| Egységes színpaletta | 35,3% | 35,7% |
Melyek Jurij Pavlovics Annenkov legnépszerűbb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Monk Christopher with Chris… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Paris from Meudon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Portrait of Maxim Gorky | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Collage in Gray | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Adam and Eve | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Collage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Montparnasse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of Z. I. Grzhebin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of photographer M.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket beszéli a Jurij Pavlovics Annenkov közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi látogatás érkezett Jurij Pavlovics Annenkov oldalára, és mi a következő három hétre várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
Amit az emberek Jurij Pavlovics Annenkov kapcsán kérdeznek
Mely Jurij Pavlovics Annenkov műveit nyitják meg a legtöbbször az emberek?
- Portrait of Vsevolod Meyerhold az első helyen, 300 látogatással vagy a megtekintések 21%-ével. 10 darab mű veszi évben a rangsor tetejét.
Mennyi a Jurij Pavlovics Annenkov közönsége a ArtsDot.com platformon?
- 1 700 látogatás tizenkét hónapban: 300 a művész oldalán és 1 400 a műveihez.
Mely Jurij Pavlovics Annenkov művei felelnek meg a látogatók ízléstékének a legjobban?
- A Egyensúlyozott, lágy szaturáció címkéjű művek (Színelnyomás) a látogatások 36%-át teszik ki, pedig a katalógus 12%-át adják.