Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Olbrich József Mária oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
A rövid változat Olbrich József Mária számára
A látogatók Plan for the construction of the Secession, Cross section through the entrance hall alkotást gyakrabban nyitnak meg, mint bármely más Olbrich József Mária művet: 1 400 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes megtekintések 30%-át teszi ki. A Secession Épülete Budapesten és The Secession Building in Vienna, Austria kiegészítik a pódiumot. Olbrich József Mária összesen 4 300 látogatást generált, ebből 1 700 a művész oldalon és 2 600 a művek összesen. A trend felfelé mutat: 500% -el több látogatás Sze 2026 alatt, mint Aug 2026 alatt. A csúcspontot Sze 2026 jelentette, 2 400 látogatással. A látogatások megoszlása: számítógépek (93%) és telefonok (7%) Egy stílus kiemelkedik: a Monokróm (Színpaletta) a látogatások 39%-át teszi ki, miközben a katalógus mindössze 21%-át jelenti.
A legnépszerűbb 10 mű: a művek, amelyeket a(z) Olbrich József Mária emberek a legtöbbször megnyitnak
A valós látogatások sorrendje, nem pedig a katalógusi pontszám alapján: a Olbrich József Mária 10 műve volt a legnépszerűbb a ArtsDot.com platformon az elmúlt tizenkét hónapban.
Mennyire népszerű a Olbrich József Mária oldala, hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
100
Júl 2026
900
400
Aug 2026
100
300
Sze 2026
600
1 800
Mennyi figyelmet kapnak összesen Olbrich József Mária művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műművei stílusai vonzzák a(z) Olbrich József Mária látogatóit?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
35,7%
43,5%
Belső elmélyülést sugárzó
35,7%
34,8%
Nyugodt
28,6%
21,7%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
6,2%
17,4%
Lágy árnyékok
0,0%
0,0%
Érezhető fényesség
6,2%
0,0%
Fényerék egyensúlya
25,0%
19,6%
Fényes
62,5%
63,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
75,0%
69,6%
Finom színtónusú
18,8%
23,9%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
6,2%
6,5%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
42,9%
36,8%
Monokróm
21,4%
39,5%
Pasztell színek
35,7%
23,7%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
50,0%
34,8%
Egyensúlyos
37,5%
52,2%
Élénk
12,5%
13,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
43,8%
47,8%
Lágy
31,2%
32,6%
Egyensúlyozott
0,0%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
18,8%
19,6%
Kijelentés
6,2%
0,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
6,2%
8,7%
Lágyan kevert paletta
18,8%
19,6%
Egyensúlyozott harmónia
6,2%
0,0%
Erős színegyüntetés
6,2%
6,5%
Egységes színpaletta
62,5%
65,2%
Hogyan alakulnak az év folyamán a legnépszerűbb Olbrich József Mária művek?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A Secession Épülete Budapes…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
300
The Secession Building in V…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
The Secession Building in V…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Building. Secession Buildin…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Draft for a temporary entra…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
Plan for the construction o…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Building of the Secession,…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
First draft for an exhibiti…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
0
Version of the first draft
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Plan for the construction o…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefonok, táblinetek vagy számítógépek: hogyan nézik Olbrich József Mária alkotásait?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
4 000
93,0%
telefonok
300
7,0%
Mely nyelveken olvassák Olbrich József Mária műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Német
400
30,8%
Spanyol
300
23,1%
Orosz
300
23,1%
Francia
200
15,4%
Olasz
100
7,7%
Hogyan alakulnak Olbrich József Mária napi látogatásai, és mi a várható jóslat?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Nap
Látogatások
hét 21 Sze
0
kedd 22 Sze
200
sze 23 Sze
200
csüt 24 Sze
0
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
200
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
800
kedd 29 Sze
400
sze 30 Sze
800
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
200
szo 3 Okt
100
vas 4 Okt
200
hét 5 Okt
200
kedd 6 Okt
400
sze 7 Okt
200
csüt 8 Okt
500
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
100
vas 11 Okt
100
hét 12 Okt (előrejelzés)
400
kedd 13 Okt (előrejelzés)
400
sze 14 Okt (előrejelzés)
500
csüt 15 Okt (előrejelzés)
200
pén 16 Okt (előrejelzés)
100
szo 17 Okt (előrejelzés)
200
vas 18 Okt (előrejelzés)
100
hét 19 Okt (előrejelzés)
500
kedd 20 Okt (előrejelzés)
500
sze 21 Okt (előrejelzés)
600
csüt 22 Okt (előrejelzés)
200
pén 23 Okt (előrejelzés)
100
szo 24 Okt (előrejelzés)
200
vas 25 Okt (előrejelzés)
100
hét 26 Okt (előrejelzés)
500
kedd 27 Okt (előrejelzés)
500
sze 28 Okt (előrejelzés)
600
csüt 29 Okt (előrejelzés)
300
pén 30 Okt (előrejelzés)
100
szo 31 Okt (előrejelzés)
200
vas 1 Nov (előrejelzés)
200
Olbrich József Mária: gyors válaszok
Mi a legnéztesebb mű Olbrich József Mária alkotótól?
Ez a Plan for the construction of the Secession, Cross section through the entrance hall: 1 400 látogatás, ami 30% a(z) Olbrich József Mária megtekintéseinek. A fenti lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatása van Olbrich József Mária-nek?
4 300 az elmúlt tizenkét hónapban, ebből 1 700 a művész oldalon és 2 600 az egyes műalkotásokon.
Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik meg Olbrich József Mária alkotásait?
Mindkettő: a látogatások megoszlása: számítógépek (93%) és telefonok (7%); a vezető számítógépek 93% arányal.
Vannak-e olyan művek típusaival, amelyeket Olbrich József Mária alkotásaiból a látogatók különösen kedvelnek?
Igen, Monokróm (Színpaletta): a látogatások 39%-át teszi ki a 21% katalógusból.