Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Stieler József Károly oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Stieler József Károly: néhány sorban összesített adatok
Helene Sedlmayr a csillag: 500 látogatás az elmúlt tizenkét hónapban, ami 26% a(z) Stieler József Károly összes megtekintésének. Következők Ludwig von Beethoven és Guardian angel at the brook. A művészoldal (300 látogatás) és a művek (1 500 látogatás) összesen 1 800 látogatást értek el. A megtekintések száma nő, 100%-cal több látogatás tört腺 Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026 (1 200 látogatás). A látogatások Értékmentesen fakó (Színelnyomás) irányulnak, ami 79% a látogatások összesen, szemben a katalógus 38% részével.
Stieler József Károly: 10 alkotás, amit az emberek először néznek meg
Az alábbi műveket valós látogatók nyitották meg a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban. Az 1. helyezés a(z) Stieler József Károly legnézettebb műve.
-
1
Helene Sedlmayr, 1831
500 látogatás · 26,3%
-
2
Ludwig von Beethoven, 1820
300 látogatás · 15,8%
-
3
Guardian angel at the brook, 1831
200 látogatás · 10,5%
-
4
Ludwig van Beethoven, 1819
100 látogatás · 5,3%
-
5
A Lady of the Petre Family Playing the Guitar, 1820
100 látogatás · 5,3%
-
6
Johann Wolfgang von Goethe, 1828
100 látogatás · 5,3%
-
7
Amalie von Schintling, 1831
100 látogatás · 5,3%
-
8
Friederike Freiin Von Gumppenberg, 1845
100 látogatás · 5,3%
-
9
Maria Dietsch, 1850
100 látogatás · 5,3%
-
10
Duchess Marie Frederike Amalie of Oldenburg, Queen of Greece
100 látogatás · 5,3%
Mikor látogatják a felhasználók a Stieler József Károly oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sze 2026 | 0 | 400 |
Mikor tekintik meg Stieler József Károly műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Stieler József Károly látogatói, az művész alkotmányaihoz képest?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 38,0% | 73,7% |
| Lágy árnyékok | 40,0% | 21,1% |
| Érezhető fényesség | 14,0% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 6,0% | 5,3% |
| Fényes | 2,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 38,0% | 79,0% |
| Finom színtónusú | 36,0% | 21,1% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 24,0% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 2,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 84,1% | 94,1% |
| Semleges tónusok | 13,6% | 5,9% |
| Sötét tónusú | 2,3% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 52,0% | 89,5% |
| Egyensúlyos | 40,0% | 10,5% |
| Élénk | 8,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 6,0% | 0,0% |
| Lágy | 16,0% | 5,3% |
| Egyensúlyozott | 8,0% | 10,5% |
| Erőteljes kontrasztú | 18,0% | 47,4% |
| Kijelentés | 52,0% | 36,8% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 8,0% | 47,4% |
| Lágyan kevert paletta | 18,0% | 21,1% |
| Egyensúlyozott harmónia | 8,0% | 15,8% |
| Erős színegyüntetés | 46,0% | 15,8% |
| Egységes színpaletta | 20,0% | 0,0% |
Melyek Stieler József Károly legnépszerűbb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Beethoven with the manuscri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of the Family of J… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nanette Heine, née Kaula | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maria Amalia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Maria Augusta,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| King Max I. Joseph in Coron… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Helene Sedlmayr | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Queen Therese of Bavaria in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bildnis Prinzessin Amalie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket beszéli a Stieler József Károly közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Adattáblázat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Német | 400 | 100,0% |
Hány napi látogatás érkezett Stieler József Károly oldalára, és mi a következő három hétre várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 500 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 100 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 100 |
| kedd 6 Okt | 200 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 200 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 100 |
| szo 17 Okt | 100 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 200 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
Amit az emberek Stieler József Károly kapcsán kérdeznek
Mely Stieler József Károly műveit nyitják meg a legtöbbször az emberek?
- Helene Sedlmayr az első helyen, 500 látogatással vagy a megtekintések 26%-ével. 10 darab mű veszi évben a rangsor tetejét.
Mennyi a Stieler József Károly közönsége a ArtsDot.com platformon?
- 1 800 látogatás tizenkét hónapban: 300 a művész oldalán és 1 500 a műveihez.
Mely Stieler József Károly művei felelnek meg a látogatók ízléstékének a legjobban?
- A Értékmentesen fakó címkéjű művek (Színelnyomás) a látogatások 79%-át teszik ki, pedig a katalógus 38%-át adják.