Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Joseph Baker Fountain oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
A rövid változat Joseph Baker Fountain számára
A látogatók Briggate, Knaresborough alkotást gyakrabban nyitnak meg, mint bármely más Joseph Baker Fountain művet: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes megtekintések 19%-át teszi ki. Lingerfield School és Landscape with Church kiegészítik a pódiumot. Joseph Baker Fountain összesen 1 600 látogatást generált, ebből 500 a művész oldalon és 1 100 a művek összesen. A csúcspontot Júl 2026 jelentette, 1 500 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Erőteljes kontrasztú (Kontraszt) a látogatások 56%-át teszi ki, miközben a katalógus mindössze 29%-át jelenti.
A legnépszerűbb 10 mű: a művek, amelyeket a(z) Joseph Baker Fountain emberek a legtöbbször megnyitnak
A valós látogatások sorrendje, nem pedig a katalógusi pontszám alapján: a Joseph Baker Fountain 10 műve volt a legnépszerűbb a ArtsDot.com platformon az elmúlt tizenkét hónapban.
-
1
Briggate, Knaresborough, 1916
300 látogatás · 18,8%
-
2
Lingerfield School
200 látogatás · 12,5%
-
3
Landscape with Church
200 látogatás · 12,5%
-
4
From the Castle Yard, Knaresborough
200 látogatás · 12,5%
-
5
The Moat, Knaresborough (The Battlers)
200 látogatás · 12,5%
-
6
Holgate's Skin Works
100 látogatás · 6,2%
-
7
Castle Yard, Knaresborough
100 látogatás · 6,2%
-
8
Knaresborough Market
100 látogatás · 6,2%
-
9
On the Railings
100 látogatás · 6,2%
-
10
From Afar
100 látogatás · 6,2%
Mennyire népszerű a Joseph Baker Fountain oldala, hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 1 100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 100 | 0 |
Mennyi figyelmet kapnak összesen Joseph Baker Fountain művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műművei stílusai vonzzák a(z) Joseph Baker Fountain látogatóit?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 9,7% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 22,6% | 31,2% |
| Fényerék egyensúlya | 61,3% | 68,8% |
| Fényes | 6,5% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 12,9% | 6,2% |
| Finom színtónusú | 48,4% | 62,5% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 29,0% | 12,5% |
| Egyértelmű színprészenység | 9,7% | 18,8% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 6,5% | 0,0% |
| Egyensúlyos | 74,2% | 75,0% |
| Élénk | 19,4% | 25,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 16,1% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 12,9% | 12,5% |
| Erőteljes kontrasztú | 29,0% | 56,2% |
| Kijelentés | 41,9% | 31,2% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 25,8% | 18,8% |
| Lágyan kevert paletta | 12,9% | 12,5% |
| Egyensúlyozott harmónia | 22,6% | 31,2% |
| Erős színegyüntetés | 38,7% | 37,5% |
| Egységes színpaletta | 0,0% | 0,0% |
Hogyan alakulnak az év folyamán a legnépszerűbb Joseph Baker Fountain művek?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Landscape with Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bricks, Pots and Rhubarb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Westham Lane, Barford, Warw… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kilnsey Show | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Through a Dale's Barn (Brid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| From Westham Lane, Barford,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Crag Lane, Knaresborough | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Moat, Knaresborough (Th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Lingerfield Quarries | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Finkle Street Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken olvassák Joseph Baker Fountain műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 200 | 100,0% |
Hogyan alakulnak Joseph Baker Fountain napi látogatásai, és mi a várható jóslat?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 24 Sze | 400 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 100 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
Joseph Baker Fountain: gyors válaszok
Mi a legnéztesebb mű Joseph Baker Fountain alkotótól?
- Ez a Briggate, Knaresborough: 300 látogatás, ami 19% a(z) Joseph Baker Fountain megtekintéseinek. A fenti lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatása van Joseph Baker Fountain-nek?
- 1 600 az elmúlt tizenkét hónapban, ebből 500 a művész oldalon és 1 100 az egyes műalkotásokon.
Vannak-e olyan művek típusaival, amelyeket Joseph Baker Fountain alkotásaiból a látogatók különösen kedvelnek?
- Igen, Erőteljes kontrasztú (Kontraszt): a látogatások 56%-át teszi ki a 29% katalógusból.