Joos de MomperLátogatói statisztikák és legnézettebb alkotások
1564
–
1635
Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Joos de Momper oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
A rövid változat Joos de Momper számára
A látogatók Berglandschaft Mit Geknickten Tannenstaemmen Im Strome alkotást gyakrabban nyitnak meg, mint bármely más Joos de Momper művet: 400 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes megtekintések 8%-át teszi ki. Landscape with Grotto és Mountain Scene with Bridges kiegészítik a pódiumot. Joos de Momper összesen 5 900 látogatást generált, ebből 1 100 a művész oldalon és 4 800 a művek összesen. A trend felfelé mutat: 200% -el több látogatás Sze 2026 alatt, mint Aug 2026 alatt. A csúcspontot Júl 2026 jelentette, 5 500 látogatással. A látogatások megoszlása: számítógépek (93%), telefonok (5%) és tabletek (2%) Egy stílus kiemelkedik: a Finom színtónusú (Színelnyomás) a látogatások 58%-át teszi ki, miközben a katalógus mindössze 39%-át jelenti.
A legnépszerűbb 10 mű: a művek, amelyeket a(z) Joos de Momper emberek a legtöbbször megnyitnak
A valós látogatások sorrendje, nem pedig a katalógusi pontszám alapján: a Joos de Momper 10 műve volt a legnépszerűbb a ArtsDot.com platformon az elmúlt tizenkét hónapban.
Mennyire népszerű a Joos de Momper oldala, hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
900
4 600
Aug 2026
0
100
Sze 2026
200
100
Mennyi figyelmet kapnak összesen Joos de Momper művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műművei stílusai vonzzák a(z) Joos de Momper látogatóit?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
38,5%
50,0%
Nyugodt
30,8%
36,4%
Dramatikus
30,8%
13,6%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
38,5%
45,5%
Nyugodt
15,4%
22,7%
Nyugodt
15,4%
18,2%
Melankolikus
15,4%
9,1%
Rejtélyes
7,7%
4,5%
Szellemi
7,7%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
2,4%
4,2%
Lágy árnyékok
46,3%
50,0%
Érezhető fényesség
43,9%
37,5%
Fényerék egyensúlya
7,3%
8,3%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
41,5%
25,0%
Finom színtónusú
39,0%
58,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
17,1%
14,6%
Egyértelmű színprészenység
2,4%
2,1%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
57,6%
62,5%
Semleges tónusok
39,4%
35,0%
Sötét tónusú
3,0%
2,5%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
43,9%
43,8%
Egyensúlyos
53,7%
54,2%
Élénk
2,4%
2,1%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
2,4%
2,1%
Lágy
4,9%
4,2%
Egyensúlyozott
7,3%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
14,6%
20,8%
Kijelentés
70,7%
72,9%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
24,4%
16,7%
Lágyan kevert paletta
9,8%
12,5%
Egyensúlyozott harmónia
14,6%
16,7%
Erős színegyüntetés
41,5%
43,8%
Egységes színpaletta
9,8%
10,4%
Hogyan alakulnak az év folyamán a legnépszerűbb Joos de Momper művek?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Monk's Hermitage in a Cave
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Nagymúzgató táj részlete
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Flemish Market and Washing…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Mountain Scene with Bridges
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Mountainous Landscape with…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Village at Full Moon (detai…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Village at Full Moon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Landscape with the Temptati…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Helicon or Minerva's Visit…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Telefonok, táblinetek vagy számítógépek: hogyan nézik Joos de Momper alkotásait?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
5 500
93,2%
telefonok
300
5,1%
tabletek
100
1,7%
Mely nyelveken olvassák Joos de Momper műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Francia
200
100,0%
Hogyan alakulnak Joos de Momper napi látogatásai, és mi a várható jóslat?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Nap
Látogatások
sze 23 Sze
0
csüt 24 Sze
0
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
100
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
100
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt (előrejelzés)
0
csüt 15 Okt (előrejelzés)
100
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
100
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
100
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
100
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
100
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
100
Joos de Momper: gyors válaszok
Mi a legnéztesebb mű Joos de Momper alkotótól?
Ez a Berglandschaft Mit Geknickten Tannenstaemmen Im Strome: 400 látogatás, ami 8% a(z) Joos de Momper megtekintéseinek. A fenti lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatása van Joos de Momper-nek?
5 900 az elmúlt tizenkét hónapban, ebből 1 100 a művész oldalon és 4 800 az egyes műalkotásokon.
Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik meg Joos de Momper alkotásait?
Mindkettő: a látogatások megoszlása: számítógépek (93%), telefonok (5%) és tabletek (2%); a vezető számítógépek 93% arányal.
Vannak-e olyan művek típusaival, amelyeket Joos de Momper alkotásaiból a látogatók különösen kedvelnek?
Igen, Finom színtónusú (Színelnyomás): a látogatások 58%-át teszi ki a 39% katalógusból.