Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg John Sargeant Noble oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
John Sargeant Noble: néhány sorban összesített adatok
Shetland Pony And Dogs a csillag: 300 látogatás az elmúlt tizenkét hónapban, ami 33% a(z) John Sargeant Noble összes megtekintésének. Következők Death Of The Otter és Still Life. A művészoldal (200 látogatás) és a művek (800 látogatás) összesen 1 000 látogatást értek el. A legjobb hónap: Júl 2026 (800 látogatás). A látogatások Finom színtónusú (Színelnyomás) irányulnak, ami 56% a látogatások összesen, szemben a katalógus 35% részével.
John Sargeant Noble: 7 alkotás, amit az emberek először néznek meg
Az alábbi műveket valós látogatók nyitották meg a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban. Az 1. helyezés a(z) John Sargeant Noble legnézettebb műve.
-
1
Shetland Pony And Dogs
300 látogatás · 33,3%
-
2
Death Of The Otter
100 látogatás · 11,1%
-
3
Still Life
100 látogatás · 11,1%
-
4
On The Moors
100 látogatás · 11,1%
-
5
Still Life With A Dead Swan
100 látogatás · 11,1%
-
6
None But The Brave Deserve The Fare
100 látogatás · 11,1%
-
7
Lazy Moments
100 látogatás · 11,1%
Mikor látogatják a felhasználók a John Sargeant Noble oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 200 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
Mikor tekintik meg John Sargeant Noble műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak John Sargeant Noble látogatói, az művész alkotmányaihoz képest?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 23,5% | 33,3% |
| Lágy árnyékok | 41,2% | 22,2% |
| Érezhető fényesség | 29,4% | 44,4% |
| Fényerék egyensúlya | 5,9% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 11,8% | 0,0% |
| Finom színtónusú | 35,3% | 55,6% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 47,1% | 44,4% |
| Egyértelmű színprészenység | 5,9% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 80,0% | 83,3% |
| Semleges tónusok | 13,3% | 16,7% |
| Sötét tónusú | 6,7% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 17,6% | 11,1% |
| Egyensúlyos | 70,6% | 88,9% |
| Élénk | 11,8% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 11,8% | 11,1% |
| Lágy | 17,6% | 22,2% |
| Egyensúlyozott | 5,9% | 11,1% |
| Erőteljes kontrasztú | 23,5% | 0,0% |
| Kijelentés | 41,2% | 55,6% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 0,0% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 5,9% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 76,5% | 77,8% |
| Egységes színpaletta | 17,6% | 22,2% |
Melyek John Sargeant Noble legnépszerűbb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The leopard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The First Leap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lazy Moments | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Smithy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tired Playmates | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life With A Dead Swan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Shetland Pony And Dogs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| Death Of The Otter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Highland Pony And Dogs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket beszéli a John Sargeant Noble közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Adattáblázat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Cseh | 100 | 50,0% |
| Angol | 100 | 50,0% |
Hány napi látogatás érkezett John Sargeant Noble oldalára, és mi a következő három hétre várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 100 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 100 |
| pén 9 Okt | 100 |
| szo 10 Okt | 100 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
Amit az emberek John Sargeant Noble kapcsán kérdeznek
Mely John Sargeant Noble műveit nyitják meg a legtöbbször az emberek?
- Shetland Pony And Dogs az első helyen, 300 látogatással vagy a megtekintések 33%-ével. 7 darab mű veszi évben a rangsor tetejét.
Mennyi a John Sargeant Noble közönsége a ArtsDot.com platformon?
- 1 000 látogatás tizenkét hónapban: 200 a művész oldalán és 800 a műveihez.
Mely John Sargeant Noble művei felelnek meg a látogatók ízléstékének a legjobban?
- A Finom színtónusú címkéjű művek (Színelnyomás) a látogatások 56%-át teszik ki, pedig a katalógus 35%-át adják.