Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg John Frederick Herring, Sr. oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
John Frederick Herring, Sr. egy pillantásra
Az elmúlt tizenkét hónapban a(z) Mazeppa Pursued by Wolves volt a legnézettebb mű John Frederick Herring, Sr. alkotásai közül a(z) ArtsDot.com oldalán: 200 megtekintés, ami a művész alkotásainak összes megtekintésének 6%-át teszi ki. Ezt követi Two Horses with a Foal, by a Fence és Streatlam Stud, Mares and Foals. Összesen 3 800 látogatás érkezett John Frederick Herring, Sr.-hez: 600 a művész profiljára és 3 200 az egyes művek oldalaira. A figyelem fokozódik: a látogatások 150%-val emelkedtek Aug 2026 és Sze 2026 között. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 3 100 látogatással. A látogatók számítógépek (89%) és telefonok (11%) eszközökön böngésznek. A látogatók a Földszínek irányába hajlamosaknak (Színpaletta): a látogatások 80%-át olyan darabokhoz irányulták, amelyek a művész katalógájának 49%-át teszik ki.
A legnézettebb 10 John Frederick Herring, Sr. alkotás
Ezek a 10 művész John Frederick Herring, Sr. alkotása, amelyeket a legnézettebbek sorában a leggyakrabban megnyitották a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
-
1
Mazeppa Pursued by Wolves
200 látogatás · 5,9%
-
2
Two Horses with a Foal, by a Fence
200 látogatás · 5,9%
-
3
Streatlam Stud, Mares and Foals
200 látogatás · 5,9%
-
4
Two cats
200 látogatás · 5,9%
-
5
Sir Mark Wood with his dark brown filly Vespa, winner of the Oaks in 1833, her trainer H Scott and a groom with a grey hack
100 látogatás · 2,9%
-
6
Mr. Ridsdale and Mr. Gully's St. Giles with William Scott Up
100 látogatás · 2,9%
-
7
A Gray Arab Mare outside a Stable in an Extensive River Landscape
100 látogatás · 2,9%
-
8
Our Nell, A Bay Racehorse in a Stable
100 látogatás · 2,9%
-
9
Three horses at a water trough
100 látogatás · 2,9%
-
10
The Bay Stallion Jack Spigot
100 látogatás · 2,9%
Hányan látogatják a John Frederick Herring, Sr. oldalát havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 2 900 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sze 2026 | 300 | 200 |
Hány imárat nézik meg John Frederick Herring, Sr. művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú darabokat választják John Frederick Herring, Sr. látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 2,0% | 11,8% |
| Lágy árnyékok | 42,0% | 38,2% |
| Érezhető fényesség | 40,0% | 26,5% |
| Fényerék egyensúlya | 16,0% | 23,5% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 2,0% | 17,6% |
| Finom színtónusú | 32,0% | 29,4% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 38,0% | 32,4% |
| Egyértelmű színprészenység | 28,0% | 17,6% |
| Éles színűség | 0,0% | 2,9% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 48,9% | 80,0% |
| Semleges tónusok | 24,4% | 12,0% |
| Sötét tónusú | 26,7% | 4,0% |
| Fémfényű színek | 0,0% | 4,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 12,0% | 20,6% |
| Egyensúlyos | 50,0% | 55,9% |
| Élénk | 38,0% | 23,5% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 2,0% | 2,9% |
| Lágy | 28,0% | 23,5% |
| Egyensúlyozott | 14,0% | 14,7% |
| Erőteljes kontrasztú | 32,0% | 17,6% |
| Kijelentés | 24,0% | 41,2% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 2,0% | 5,9% |
| Lágyan kevert paletta | 2,0% | 5,9% |
| Egyensúlyozott harmónia | 6,0% | 11,8% |
| Erős színegyüntetés | 66,0% | 55,9% |
| Egységes színpaletta | 24,0% | 20,6% |
Mely John Frederick Herring, Sr. műveket nézik a legtöbbször, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mazeppa Pursued by Wolves | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| A Letter of Intent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Black Tom, a black hunter,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Feeding the Arab | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Village Blacksmith | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Farmyard Friends | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Manuella | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ducks and Ducklings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Gray Arab Mare outside a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| On the Scent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen eszközöket használnak John Frederick Herring, Sr. látogatói?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 3 400 | 89,5% |
| telefonok | 400 | 10,5% |
Mely nyelveket használják John Frederick Herring, Sr. látogatói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Olasz | 100 | 100,0% |
Naponta hány látogatása van John Frederick Herring, Sr.-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 100 |
| vas 4 Okt | 100 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 100 |
| sze 14 Okt | 100 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 100 |
Kérdések John Frederick Herring, Sr. kapcsán a ArtsDot.com oldalán
Mely John Frederick Herring, Sr. művek a legnépszerűbbek?
- A(z) Mazeppa Pursued by Wolves a legnépszerűbb, 200 megtekintéssel (6% a(z) John Frederick Herring, Sr. összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki John Frederick Herring, Sr. profiljára a ArtsDot.com oldalán?
- A múltértte tizenkét hónapban John Frederick Herring, Sr. összesen 3 800 látogatást kapott: 600 a művész profilján és 3 200 az egyes művek oldalain.
Milyen eszközökön böngésznek John Frederick Herring, Sr. látogatói?
- Leginkább számítógépek (89%) és telefonok (11%) eszközökön: a látogatások 89%-át számítógépek hozza.
Milyen típusú darabokat kedvelnek John Frederick Herring, Sr. látogatói?
- A(z) Földszínek (Színpaletta) preferenciáikat 80% látogatással tükrözik, szemben a művész katalógusának 49% részével.