Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Johann Friedrich Overbeck oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Johann Friedrich Overbeck egy pillantásra
Az elmúlt tizenkét hónapban a(z) Germania and Italia volt a legnézettebb mű Johann Friedrich Overbeck alkotásai közül a(z) ArtsDot.com oldalán: 300 megtekintés, ami a művész alkotásainak összes megtekintésének 25%-át teszi ki. Ezt követi Italia and Germania és Portrait of the Painter Franz Pforr. Összesen 1 400 látogatás érkezett Johann Friedrich Overbeck-hez: 200 a művész profiljára és 1 200 az egyes művek oldalaira. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 900 látogatással. A látogatók a Nosztalgikus irányába hajlamosaknak (Érzelmi hangulat): a látogatások 43%-át olyan darabokhoz irányulták, amelyek a művész katalógájának 17%-át teszik ki.
A legnézettebb 6 Johann Friedrich Overbeck alkotás
Ezek a 6 művész Johann Friedrich Overbeck alkotása, amelyeket a legnézettebbek sorában a leggyakrabban megnyitották a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
-
1
Germania and Italia, 1811
300 látogatás · 25,0%
-
2
Italia and Germania
200 látogatás · 16,7%
-
3
Portrait of the Painter Franz Pforr, 1810
200 látogatás · 16,7%
-
4
Frescoes of the Casa Bartholdy in Rome Scene The sale of Joseph
200 látogatás · 16,7%
-
5
Self portrait
200 látogatás · 16,7%
-
6
Seated male nude
100 látogatás · 8,3%
Hányan látogatják a Johann Friedrich Overbeck oldalát havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 0 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 200 | 200 |
Hány imárat nézik meg Johann Friedrich Overbeck művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú darabokat választják Johann Friedrich Overbeck látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Érzelmi hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Melankolikus | 33,3% | 28,6% |
| Nosztalgikus | 16,7% | 42,9% |
| Szellemi | 33,3% | 28,6% |
| Reményt sugárzó | 16,7% | 0,0% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 6,2% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 31,2% | 41,7% |
| Érezhető fényesség | 43,8% | 33,3% |
| Fényerék egyensúlya | 12,5% | 8,3% |
| Fényes | 6,2% | 16,7% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 37,5% | 41,7% |
| Finom színtónusú | 37,5% | 41,7% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 25,0% | 16,7% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 37,5% | 41,7% |
| Egyensúlyos | 50,0% | 58,3% |
| Élénk | 12,5% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 6,2% | 0,0% |
| Lágy | 6,2% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 25,0% | 16,7% |
| Erőteljes kontrasztú | 12,5% | 8,3% |
| Kijelentés | 50,0% | 75,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 0,0% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 18,8% | 16,7% |
| Egyensúlyozott harmónia | 25,0% | 41,7% |
| Erős színegyüntetés | 31,2% | 33,3% |
| Egységes színpaletta | 25,0% | 8,3% |
Mely Johann Friedrich Overbeck műveket nézik a legtöbbször, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Germania and Italia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Italia and Germania | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Italia and Germania | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christ Resurrects the Daugh… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of the Painter Fra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Italy and germany | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Frescoes of the Casa Bartho… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled (870) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christian adolph overbeck | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Joseph being sold by his br… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveket használják Johann Friedrich Overbeck látogatói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 200 | 66,7% |
| Chinese | 100 | 33,3% |
Naponta hány látogatása van Johann Friedrich Overbeck-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 100 |
| hét 28 Sze | 100 |
| kedd 29 Sze | 100 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 100 |
| hét 5 Okt | 100 |
| kedd 6 Okt | 100 |
| sze 7 Okt | 100 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 100 |
Kérdések Johann Friedrich Overbeck kapcsán a ArtsDot.com oldalán
Mely Johann Friedrich Overbeck művek a legnépszerűbbek?
- A(z) Germania and Italia a legnépszerűbb, 300 megtekintéssel (25% a(z) Johann Friedrich Overbeck összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 6 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Johann Friedrich Overbeck profiljára a ArtsDot.com oldalán?
- A múltértte tizenkét hónapban Johann Friedrich Overbeck összesen 1 400 látogatást kapott: 200 a művész profilján és 1 200 az egyes művek oldalain.
Milyen típusú darabokat kedvelnek Johann Friedrich Overbeck látogatói?
- A(z) Nosztalgikus (Érzelmi hangulat) preferenciáikat 43% látogatással tükrözik, szemben a művész katalógusának 17% részével.