Joaquín SorollaCsaládi kör és népszerűség a ArtsDot.com oldalán
1863
–
1923
Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Joaquín Sorolla oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Joaquín Sorolla: néhány sorban összesített adatok
Szegénylány virágokkal a csillag: 9 100 látogatás az elmúlt tizenkét hónapban, ami 7% a(z) Joaquín Sorolla összes megtekintésének. Következők Sétálás a part mentén és Seville, the Dance. A művészoldal (8 300 látogatás) és a művek (112 000 látogatás) összesen 120 300 látogatást értek el. A megtekintések száma nő, 29%-cal több látogatás tört腺 Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026 (81 100 látogatás). A közönség legnépszerűbb nyelvei: Angol (42%), Koreai (10%) és Orosz (10%). Eszközönként: számítógépek (80%), telefonok (17%) és tabletek (3%). A látogatások Zavará színkombináció (Színharmónia) irányulnak, ami 31% a látogatások összesen, szemben a katalógus 20% részével.
Joaquín Sorolla: 10 alkotás, amit az emberek először néznek meg
Az alábbi műveket valós látogatók nyitották meg a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban. Az 1. helyezés a(z) Joaquín Sorolla legnézettebb műve.
Mikor látogatják a felhasználók a Joaquín Sorolla oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
2 800
Júl 2026
2 600
78 500
Aug 2026
1 500
14 400
Sze 2026
4 200
16 300
Mikor tekintik meg Joaquín Sorolla műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Joaquín Sorolla látogatói, az művész alkotmányaihoz képest?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
38,9%
42,6%
Nyugodt
8,3%
13,7%
Éteri
11,1%
9,6%
Nosztalgikus
16,7%
9,3%
Elegáns
8,3%
9,3%
Romantikus
11,1%
9,0%
Dramatikus
2,8%
3,1%
Természetes tónusú
0,0%
1,2%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
27,8%
25,9%
Nyugodt
19,4%
21,8%
Belső elmélyülést sugárzó
8,3%
17,8%
Nosztalgikus
8,3%
13,7%
Örömteli
11,1%
6,3%
Romantikus
5,6%
6,4%
Melankolikus
11,1%
4,2%
Drámai
0,0%
1,6%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
10,0%
8,3%
Lágy árnyékok
26,0%
30,5%
Érezhető fényesség
36,0%
43,0%
Fényerék egyensúlya
22,0%
16,0%
Fényes
6,0%
2,2%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
22,0%
25,9%
Finom színtónusú
32,0%
37,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
36,0%
28,3%
Egyértelmű színprészenység
10,0%
8,2%
Éles színűség
0,0%
0,3%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
45,0%
55,4%
Semleges tónusok
40,0%
34,7%
Sötét tónusú
15,0%
9,0%
Természet
0,0%
0,5%
Meleg tónusú
0,0%
0,4%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
18,0%
24,8%
Egyensúlyos
66,0%
61,0%
Élénk
16,0%
14,2%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
6,0%
5,5%
Lágy
18,0%
14,4%
Egyensúlyozott
12,0%
12,5%
Erőteljes kontrasztú
16,0%
23,0%
Kijelentés
48,0%
44,6%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
20,0%
31,0%
Lágyan kevert paletta
30,0%
21,3%
Egyensúlyozott harmónia
8,0%
11,6%
Erős színegyüntetés
36,0%
30,9%
Egységes színpaletta
6,0%
5,3%
Melyek Joaquín Sorolla legnépszerűbb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Valencia beach in the morni…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
500
300
600
Grandmother and granddaught…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Children on the Seashore
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
100
100
The Pink robe
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Yet They Say Fish is Expens…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
The Little Sailing Boat
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
200
Clotilde in a Black Dress
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Galicia, the Pilgrimage (al…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
300
Types of Lagartera or Lagar…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
0
100
Self Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközöket használ Joaquín Sorolla közönsége?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Adattáblázat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
96 000
79,8%
telefonok
20 900
17,4%
tabletek
3 400
2,8%
Milyen nyelveket beszéli a Joaquín Sorolla közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Adattáblázat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
2 200
42,3%
Koreai
500
9,6%
Orosz
500
9,6%
Lengyel
300
5,8%
Chinese
300
5,8%
Cseh
200
3,8%
Német
200
3,8%
Spanyol
200
3,8%
Olasz
200
3,8%
Finn
100
1,9%
Hány napi látogatás érkezett Joaquín Sorolla oldalára, és mi a következő három hétre várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
Nap
Látogatások
sze 23 Sze
1 400
csüt 24 Sze
1 200
pén 25 Sze
700
szo 26 Sze
800
vas 27 Sze
800
hét 28 Sze
2 500
kedd 29 Sze
1 500
sze 30 Sze
3 200
csüt 1 Okt
1 700
pén 2 Okt
200
szo 3 Okt
1 100
vas 4 Okt
1 600
hét 5 Okt
2 400
kedd 6 Okt
2 600
sze 7 Okt
500
csüt 8 Okt
1 100
pén 9 Okt
2 000
szo 10 Okt
1 300
vas 11 Okt
4 100
hét 12 Okt
2 400
kedd 13 Okt
1 700
sze 14 Okt (előrejelzés)
2 200
csüt 15 Okt (előrejelzés)
1 700
pén 16 Okt (előrejelzés)
1 200
szo 17 Okt (előrejelzés)
1 400
vas 18 Okt (előrejelzés)
2 800
hét 19 Okt (előrejelzés)
3 100
kedd 20 Okt (előrejelzés)
2 500
sze 21 Okt (előrejelzés)
2 400
csüt 22 Okt (előrejelzés)
1 900
pén 23 Okt (előrejelzés)
1 400
szo 24 Okt (előrejelzés)
1 500
vas 25 Okt (előrejelzés)
3 100
hét 26 Okt (előrejelzés)
3 400
kedd 27 Okt (előrejelzés)
2 700
sze 28 Okt (előrejelzés)
2 600
csüt 29 Okt (előrejelzés)
2 000
pén 30 Okt (előrejelzés)
1 500
szo 31 Okt (előrejelzés)
1 600
vas 1 Nov (előrejelzés)
3 300
hét 2 Nov (előrejelzés)
3 700
kedd 3 Nov (előrejelzés)
2 900
Amit az emberek Joaquín Sorolla kapcsán kérdeznek
Mely Joaquín Sorolla műveit nyitják meg a legtöbbször az emberek?
Szegénylány virágokkal az első helyen, 9 100 látogatással vagy a megtekintések 7%-ével. 10 darab mű veszi évben a rangsor tetejét.
Mennyi a Joaquín Sorolla közönsége a ArtsDot.com platformon?
120 300 látogatás tizenkét hónapban: 8 300 a művész oldalán és 112 000 a műveihez.
Milyen eszközökkel érkezik Joaquín Sorolla közönsége?
A látogatók számítógépek (80%), telefonok (17%) és tabletek (3%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 80%-át teszik ki.
Milyen nyelveket használ Joaquín Sorolla közönsége?
Angol (42%), Koreai (10%) és Orosz (10%). Az első nyelv, a Angol, a látogatók 42% részét teszi ki.
Mely Joaquín Sorolla művei felelnek meg a látogatók ízléstékének a legjobban?
A Zavará színkombináció címkéjű művek (Színharmónia) a látogatások 31%-át teszik ki, pedig a katalógus 20%-át adják.