Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jeremiah Davison oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
A rövid változat Jeremiah Davison számára
A látogatók Elizabeth Macdonald of Largie, Wife of Charles Lockhart of Lee and Carnwath alkotást gyakrabban nyitnak meg, mint bármely más Jeremiah Davison művet: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes megtekintések 25%-át teszi ki. The Honourable John Ponsonby és Lady Elizabeth Cavendish, Lady Ponsonby kiegészítik a pódiumot. Jeremiah Davison összesen 1 300 látogatást generált, ebből 300 a művész oldalon és 1 000 a művek összesen. A trend enyhén csökkenő: 100%-el kevesebb látogatás Sze 2026-ban, mint Aug 2026-ban. A csúcspontot Júl 2026 jelentette, 800 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Kijelentés (Kontraszt) a látogatások 67%-át teszi ki, miközben a katalógus mindössze 26%-át jelenti.
A legnépszerűbb 7 mű: a művek, amelyeket a(z) Jeremiah Davison emberek a legtöbbször megnyitnak
A valós látogatások sorrendje, nem pedig a katalógusi pontszám alapján: a Jeremiah Davison 7 műve volt a legnépszerűbb a ArtsDot.com platformon az elmúlt tizenkét hónapban.
-
1
Elizabeth Macdonald of Largie, Wife of Charles Lockhart of Lee and Carnwath
300 látogatás · 25,0%
-
2
The Honourable John Ponsonby, 1743
200 látogatás · 16,7%
-
3
Lady Elizabeth Cavendish, Lady Ponsonby, 1745
200 látogatás · 16,7%
-
4
Perseus and Andromeda (after Guido Reni), 1745
200 látogatás · 16,7%
-
5
Elizabeth Macdonald of Largie, Wife of Charles Lockhart of Lee and Carnwath
100 látogatás · 8,3%
-
6
Lady Rachel Cavendish, Countess of Orford, 1745
100 látogatás · 8,3%
-
7
Bulstrode Peachey Knight (d.1735)
100 látogatás · 8,3%
Mennyire népszerű a Jeremiah Davison oldala, hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 300 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Mennyi figyelmet kapnak összesen Jeremiah Davison művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műművei stílusai vonzzák a(z) Jeremiah Davison látogatóit?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 77,8% | 33,3% |
| Lágy árnyékok | 11,1% | 25,0% |
| Érezhető fényesség | 7,4% | 33,3% |
| Fényerék egyensúlya | 3,7% | 8,3% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 22,2% | 33,3% |
| Finom színtónusú | 40,7% | 16,7% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 33,3% | 25,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 3,7% | 25,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 85,0% | 33,3% |
| Semleges tónusok | 10,0% | 33,3% |
| Sötét tónusú | 5,0% | 33,3% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 59,3% | 33,3% |
| Egyensúlyos | 40,7% | 66,7% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 22,2% | 0,0% |
| Lágy | 29,6% | 25,0% |
| Egyensúlyozott | 14,8% | 8,3% |
| Erőteljes kontrasztú | 7,4% | 0,0% |
| Kijelentés | 25,9% | 66,7% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 7,4% | 16,7% |
| Lágyan kevert paletta | 14,8% | 16,7% |
| Egyensúlyozott harmónia | 14,8% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 48,1% | 58,3% |
| Egységes színpaletta | 14,8% | 8,3% |
Hogyan alakulnak az év folyamán a legnépszerűbb Jeremiah Davison művek?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Frederick Louis, Prince of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir Abraham Elton (1703–176… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Augusta of Saxe Gotha (1719… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Elizabeth Macdonald of Larg… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Midshipman Sir Thomas Frank… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Campbell, 3rd Earl of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Frederick Louis (1707–1751)… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Elizabeth Knight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| James Douglas, 14th Earl of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Elizabeth Macdonald of Larg… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Mely nyelveken olvassák Jeremiah Davison műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hogyan alakulnak Jeremiah Davison napi látogatásai, és mi a várható jóslat?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 100 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
Jeremiah Davison: gyors válaszok
Mi a legnéztesebb mű Jeremiah Davison alkotótól?
- Ez a Elizabeth Macdonald of Largie, Wife of Charles Lockhart of Lee and Carnwath: 300 látogatás, ami 25% a(z) Jeremiah Davison megtekintéseinek. A fenti lista 7. helyezésig terjed.
Hány látogatása van Jeremiah Davison-nek?
- 1 300 az elmúlt tizenkét hónapban, ebből 300 a művész oldalon és 1 000 az egyes műalkotásokon.
Vannak-e olyan művek típusaival, amelyeket Jeremiah Davison alkotásaiból a látogatók különösen kedvelnek?
- Igen, Kijelentés (Kontraszt): a látogatások 67%-át teszi ki a 26% katalógusból.