Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jean Dubuffet oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
A rövid változat Jean Dubuffet számára
A látogatók The Cow with the Subtile Nose alkotást gyakrabban nyitnak meg, mint bármely más Jean Dubuffet művet: 700 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes megtekintések 5%-át teszi ki. The Cow With The Subtle Nose és Life without the man III kiegészítik a pódiumot. Jean Dubuffet összesen 16 100 látogatást generált, ebből 3 400 a művész oldalon és 12 700 a művek összesen. A trend enyhén csökkenő: 69%-el kevesebb látogatás Sze 2026-ban, mint Aug 2026-ban. A csúcspontot Júl 2026 jelentette, 12 500 látogatással. A látogatások megoszlása: számítógépek (75%), telefonok (21%) és tabletek (4%) Egy stílus kiemelkedik: a Földszínek (Színpaletta) a látogatások 25%-át teszi ki, miközben a katalógus mindössze 4%-át jelenti.
A legnépszerűbb 10 mű: a művek, amelyeket a(z) Jean Dubuffet emberek a legtöbbször megnyitnak
A valós látogatások sorrendje, nem pedig a katalógusi pontszám alapján: a Jean Dubuffet 10 műve volt a legnépszerűbb a ArtsDot.com platformon az elmúlt tizenkét hónapban.
-
1
The Cow with the Subtile Nose
700 látogatás · 4,8%
-
2
The Cow With The Subtle Nose, 1954
600 látogatás · 4,1%
-
3
Life without the man III, 1960
500 látogatás · 3,4%
-
4
Grand Maitre of the Outsider, 1947
400 látogatás · 2,8%
-
5
Bodies of Women (Corps de dames), 1950
400 látogatás · 2,8%
-
6
Actor in a Ruff, 1961
300 látogatás · 2,1%
-
7
Sketchbook El Golea, II, 1948
300 látogatás · 2,1%
-
8
Monsieur Plume with Creases in his Trousers (Portrait of Henri Michaux), 1947
200 látogatás · 1,4%
-
9
Six Fish and Bird, 1943
200 látogatás · 1,4%
-
10
Grand jazz band
200 látogatás · 1,4%
Mennyire népszerű a Jean Dubuffet oldala, hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 1 600 | 10 900 |
| Aug 2026 | 1 200 | 1 400 |
| Sze 2026 | 600 | 200 |
Mennyi figyelmet kapnak összesen Jean Dubuffet művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műművei stílusai vonzzák a(z) Jean Dubuffet látogatóit?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 4,0% | 10,3% |
| Lágy árnyékok | 8,0% | 15,9% |
| Érezhető fényesség | 14,0% | 20,7% |
| Fényerék egyensúlya | 52,0% | 35,2% |
| Fényes | 22,0% | 17,9% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 76,0% | 65,5% |
| Finom színtónusú | 10,0% | 23,4% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 4,0% | 7,6% |
| Egyértelmű színprészenység | 10,0% | 3,5% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 84,4% | 63,7% |
| Földszínek | 4,4% | 25,0% |
| Sötét tónusú | 8,9% | 8,9% |
| Monokróm | 2,2% | 2,4% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 62,0% | 58,6% |
| Egyensúlyos | 30,0% | 33,8% |
| Élénk | 8,0% | 7,6% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 4,0% | 7,6% |
| Lágy | 20,0% | 30,3% |
| Egyensúlyozott | 6,0% | 4,1% |
| Erőteljes kontrasztú | 10,0% | 13,1% |
| Kijelentés | 60,0% | 44,8% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 10,0% | 11,7% |
| Lágyan kevert paletta | 4,0% | 11,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 4,0% | 7,6% |
| Erős színegyüntetés | 20,0% | 10,3% |
| Egységes színpaletta | 62,0% | 59,3% |
Hogyan alakulnak az év folyamán a legnépszerűbb Jean Dubuffet művek?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grand Maitre of the Outsider | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| Six Fish and Bird | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Grand jazz band | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Monsieur Plume with Creases… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The low hours | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Triumph and Glory | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arab palm trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Weaver's vision | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Cow with the Subtile No… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 100 |
| Hunt for the Two Horned Cre… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefonok, táblinetek vagy számítógépek: hogyan nézik Jean Dubuffet alkotásait?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 12 000 | 74,5% |
| telefonok | 3 400 | 21,1% |
| tabletek | 700 | 4,3% |
Mely nyelveken olvassák Jean Dubuffet műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Finn | 300 | 21,4% |
| Angol | 200 | 14,3% |
| Spanyol | 200 | 14,3% |
| Orosz | 200 | 14,3% |
| Észt | 100 | 7,1% |
| Koreai | 100 | 7,1% |
| Litván | 100 | 7,1% |
| Lengyel | 100 | 7,1% |
| Román | 100 | 7,1% |
Hogyan alakulnak Jean Dubuffet napi látogatásai, és mi a várható jóslat?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 24 Sze | 200 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 100 |
| hét 28 Sze | 100 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 100 |
| csüt 1 Okt | 400 |
| pén 2 Okt | 300 |
| szo 3 Okt | 200 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 200 |
| sze 7 Okt | 400 |
| csüt 8 Okt | 300 |
| pén 9 Okt | 200 |
| szo 10 Okt | 200 |
| vas 11 Okt | 500 |
| hét 12 Okt | 100 |
| kedd 13 Okt | 200 |
| sze 14 Okt | 100 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 500 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 300 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 200 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 300 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 200 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 300 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 600 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 300 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 300 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 400 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 300 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 400 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 700 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 400 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 300 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 500 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 200 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 300 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 500 |
Jean Dubuffet: gyors válaszok
Mi a legnéztesebb mű Jean Dubuffet alkotótól?
- Ez a The Cow with the Subtile Nose: 700 látogatás, ami 5% a(z) Jean Dubuffet megtekintéseinek. A fenti lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatása van Jean Dubuffet-nek?
- 16 100 az elmúlt tizenkét hónapban, ebből 3 400 a művész oldalon és 12 700 az egyes műalkotásokon.
Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik meg Jean Dubuffet alkotásait?
- Mindkettő: a látogatások megoszlása: számítógépek (75%), telefonok (21%) és tabletek (4%); a vezető számítógépek 75% arányal.
Vannak-e olyan művek típusaival, amelyeket Jean Dubuffet alkotásaiból a látogatók különösen kedvelnek?
- Igen, Földszínek (Színpaletta): a látogatások 25%-át teszi ki a 4% katalógusból.