Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jean-Honoré Fragonard oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Jean-Honoré Fragonard: néhány sorban összesített adatok
Olvasó lány a csillag: 7 400 látogatás az elmúlt tizenkét hónapban, ami 12% a(z) Jean-Honoré Fragonard összes megtekintésének. Következők A Szárny és The Grand Cascade at Tivoli. A művészoldal (9 800 látogatás) és a művek (54 700 látogatás) összesen 64 500 látogatást értek el. A megtekintések száma nő, 7%-cal több látogatás tört腺 Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026 (29 900 látogatás). A közönség legnépszerűbb nyelvei: Francia (21%), Görög (12%) és Angol (12%). Eszközönként: számítógépek (71%), telefonok (25%) és tabletek (3%). A látogatások Sötét tónusú (Színpaletta) irányulnak, ami 24% a látogatások összesen, szemben a katalógus 5% részével.
Jean-Honoré Fragonard: 10 alkotás, amit az emberek először néznek meg
Az alábbi műveket valós látogatók nyitották meg a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban. Az 1. helyezés a(z) Jean-Honoré Fragonard legnézettebb műve.
Mikor látogatják a felhasználók a Jean-Honoré Fragonard oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
900
Júl 2026
1 900
28 000
Aug 2026
2 400
13 800
Sze 2026
5 300
12 000
Mikor tekintik meg Jean-Honoré Fragonard műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Jean-Honoré Fragonard látogatói, az művész alkotmányaihoz képest?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
68,4%
65,2%
Békés, nyugodt
5,3%
17,5%
Elegáns
15,8%
9,6%
Játékos
0,0%
6,3%
Klasszikus
5,3%
0,7%
Dramatikus
0,0%
0,7%
Éteri
5,3%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
42,1%
55,5%
Belső elmélyülést sugárzó
5,3%
17,5%
Nyugodt
10,5%
5,9%
Játékos
0,0%
6,4%
Melankolikus
21,1%
5,3%
Nosztalgikus
10,5%
4,4%
Örömteli
0,0%
3,7%
Sötét és komoly
0,0%
0,7%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
30,0%
31,8%
Lágy árnyékok
32,0%
43,3%
Érezhető fényesség
26,0%
16,5%
Fényerék egyensúlya
8,0%
7,6%
Fényes
4,0%
0,8%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
18,0%
14,8%
Finom színtónusú
42,0%
36,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
36,0%
39,4%
Egyértelmű színprészenység
4,0%
9,5%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
75,0%
65,8%
Sötét tónusú
4,5%
24,4%
Semleges tónusok
15,9%
9,1%
Monokróm
2,3%
0,6%
Pasztell színek
2,3%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
34,0%
25,6%
Egyensúlyos
60,0%
64,4%
Élénk
6,0%
10,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
8,0%
5,2%
Lágy
24,0%
9,8%
Egyensúlyozott
12,0%
31,1%
Erőteljes kontrasztú
22,0%
11,5%
Kijelentés
34,0%
42,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
0,0%
3,5%
Lágyan kevert paletta
6,0%
6,8%
Egyensúlyozott harmónia
10,0%
6,2%
Erős színegyüntetés
64,0%
66,1%
Egységes színpaletta
20,0%
17,5%
Melyek Jean-Honoré Fragonard legnépszerűbb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A hintajáték
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
1 100
700
Olvasó lány
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3 500
1 600
1 900
The Stolen Kiss
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
600
The Fountain of Love
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
500
200
The Stolen Kiss
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
100
Diana and Endymion
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
300
The Progress of Love: The L…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
400
0
A Szárny
0
0
0
0
0
0
0
0
100
700
1 400
2 600
The Bolt
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
100
Adoration of the Shepherds
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
0
Milyen eszközöket használ Jean-Honoré Fragonard közönsége?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Adattáblázat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
46 100
71,5%
telefonok
16 200
25,1%
tabletek
2 200
3,4%
Milyen nyelveket beszéli a Jean-Honoré Fragonard közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Adattáblázat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Francia
700
20,6%
Görög
400
11,8%
Angol
400
11,8%
Német
300
8,8%
Japán
300
8,8%
Bolgár
200
5,9%
Portugál
200
5,9%
Orosz
200
5,9%
Svéd
200
5,9%
Chinese
200
5,9%
Hány napi látogatás érkezett Jean-Honoré Fragonard oldalára, és mi a következő három hétre várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
Nap
Látogatások
pén 25 Sze
200
szo 26 Sze
300
vas 27 Sze
500
hét 28 Sze
1 000
kedd 29 Sze
600
sze 30 Sze
1 200
csüt 1 Okt
1 200
pén 2 Okt
800
szo 3 Okt
800
vas 4 Okt
1 500
hét 5 Okt
300
kedd 6 Okt
1 000
sze 7 Okt
600
csüt 8 Okt
700
pén 9 Okt
300
szo 10 Okt
1 500
vas 11 Okt
700
hét 12 Okt
600
kedd 13 Okt
800
sze 14 Okt
1 400
csüt 15 Okt
800
pén 16 Okt (előrejelzés)
500
szo 17 Okt (előrejelzés)
1 000
vas 18 Okt (előrejelzés)
1 100
hét 19 Okt (előrejelzés)
700
kedd 20 Okt (előrejelzés)
900
sze 21 Okt (előrejelzés)
1 300
csüt 22 Okt (előrejelzés)
1 100
pén 23 Okt (előrejelzés)
500
szo 24 Okt (előrejelzés)
1 100
vas 25 Okt (előrejelzés)
1 100
hét 26 Okt (előrejelzés)
800
kedd 27 Okt (előrejelzés)
1 000
sze 28 Okt (előrejelzés)
1 300
csüt 29 Okt (előrejelzés)
1 100
pén 30 Okt (előrejelzés)
600
szo 31 Okt (előrejelzés)
1 100
vas 1 Nov (előrejelzés)
1 200
hét 2 Nov (előrejelzés)
800
kedd 3 Nov (előrejelzés)
1 000
sze 4 Nov (előrejelzés)
1 400
csüt 5 Nov (előrejelzés)
1 200
Amit az emberek Jean-Honoré Fragonard kapcsán kérdeznek
Mely Jean-Honoré Fragonard műveit nyitják meg a legtöbbször az emberek?
Olvasó lány az első helyen, 7 400 látogatással vagy a megtekintések 12%-ével. 10 darab mű veszi évben a rangsor tetejét.
Mennyi a Jean-Honoré Fragonard közönsége a ArtsDot.com platformon?
64 500 látogatás tizenkét hónapban: 9 800 a művész oldalán és 54 700 a műveihez.
Milyen eszközökkel érkezik Jean-Honoré Fragonard közönsége?
A látogatók számítógépek (71%), telefonok (25%) és tabletek (3%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 71%-át teszik ki.
Milyen nyelveket használ Jean-Honoré Fragonard közönsége?
Francia (21%), Görög (12%) és Angol (12%). Az első nyelv, a Francia, a látogatók 21% részét teszi ki.
Mely Jean-Honoré Fragonard művei felelnek meg a látogatók ízléstékének a legjobban?
A Sötét tónusú címkéjű művek (Színpaletta) a látogatások 24%-át teszik ki, pedig a katalógus 5%-át adják.