Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jan Van Kessel Id. oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Jan Van Kessel Id.: néhány sorban összesített adatok
The Chorus of Birds a csillag: 300 látogatás az elmúlt tizenkét hónapban, ami 12% a(z) Jan Van Kessel Id. összes megtekintésének. Következők Insects és Vanitas Still Life. A művészoldal (700 látogatás) és a művek (2 300 látogatás) összesen 3 000 látogatást értek el. Az érdeklődés 40%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026 (2 200 látogatás). Eszközönként: számítógépek (70%), telefonok (17%) és tabletek (13%). A látogatások Egyensúlyos (Színintenzitás) irányulnak, ami 73% a látogatások összesen, szemben a katalógus 44% részével.
Jan Van Kessel Id.: 10 alkotás, amit az emberek először néznek meg
Az alábbi műveket valós látogatók nyitották meg a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban. Az 1. helyezés a(z) Jan Van Kessel Id. legnézettebb műve.
-
1
The Chorus of Birds, 1675
300 látogatás · 11,5%
-
2
Insects
300 látogatás · 11,5%
-
3
Vanitas Still Life, 1670
200 látogatás · 7,7%
-
4
Study of Butterfly and Insects, 1655
200 látogatás · 7,7%
-
5
A Cockchafer, Beetle, Woodlice and other Insects, with a Sprig of Auricula, 1650
200 látogatás · 7,7%
-
6
Insects, 1650
200 látogatás · 7,7%
-
7
Peapods and Insects, 1650
100 látogatás · 3,8%
-
8
Madonna with the Child and St Ildephonsus Framed with a Garland of Flowers, 1646
100 látogatás · 3,8%
-
9
Three Butterflies, a Beetle and other Insects, with a Cutting of Ragwort, 1650
100 látogatás · 3,8%
-
10
A Chorus of Birds, 1675
100 látogatás · 3,8%
Mikor látogatják a felhasználók a Jan Van Kessel Id. oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 600 | 1 600 |
| Aug 2026 | 0 | 500 |
| Sze 2026 | 100 | 200 |
Mikor tekintik meg Jan Van Kessel Id. műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Jan Van Kessel Id. látogatói, az művész alkotmányaihoz képest?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Érzelmi hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 50,0% | 75,0% |
| Játékos | 25,0% | 25,0% |
| Drámai | 25,0% | 0,0% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 36,0% | 11,5% |
| Lágy árnyékok | 16,0% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 36,0% | 34,6% |
| Fényerék egyensúlya | 8,0% | 26,9% |
| Fényes | 4,0% | 26,9% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 38,0% | 50,0% |
| Finom színtónusú | 42,0% | 30,8% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 20,0% | 19,2% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 52,0% | 26,9% |
| Egyensúlyos | 44,0% | 73,1% |
| Élénk | 4,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 12,0% | 19,2% |
| Lágy | 42,0% | 19,2% |
| Egyensúlyozott | 14,0% | 26,9% |
| Erőteljes kontrasztú | 12,0% | 7,7% |
| Kijelentés | 20,0% | 26,9% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 12,0% | 15,4% |
| Lágyan kevert paletta | 14,0% | 19,2% |
| Egyensúlyozott harmónia | 10,0% | 3,9% |
| Erős színegyüntetés | 52,0% | 53,8% |
| Egységes színpaletta | 12,0% | 7,7% |
Melyek Jan Van Kessel Id. legnépszerűbb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Continent of Africa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Medallion's Frame with an A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Continent of America | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Continent of Europe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Continent of Asia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Norwegian Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bouquet of Flowers in a Gla… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Floral Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Scenery with Water… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fruit and Vegetable Market… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen eszközöket használ Jan Van Kessel Id. közönsége?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Adattáblázat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 2 100 | 70,0% |
| telefonok | 500 | 16,7% |
| tabletek | 400 | 13,3% |
Milyen nyelveket beszéli a Jan Van Kessel Id. közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi látogatás érkezett Jan Van Kessel Id. oldalára, és mi a következő három hétre várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 100 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 200 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 200 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
Amit az emberek Jan Van Kessel Id. kapcsán kérdeznek
Mely Jan Van Kessel Id. műveit nyitják meg a legtöbbször az emberek?
- The Chorus of Birds az első helyen, 300 látogatással vagy a megtekintések 12%-ével. 10 darab mű veszi évben a rangsor tetejét.
Mennyi a Jan Van Kessel Id. közönsége a ArtsDot.com platformon?
- 3 000 látogatás tizenkét hónapban: 700 a művész oldalán és 2 300 a műveihez.
Milyen eszközökkel érkezik Jan Van Kessel Id. közönsége?
- A látogatók számítógépek (70%), telefonok (17%) és tabletek (13%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 70%-át teszik ki.
Mely Jan Van Kessel Id. művei felelnek meg a látogatók ízléstékének a legjobban?
- A Egyensúlyos címkéjű művek (Színintenzitás) a látogatások 73%-át teszik ki, pedig a katalógus 44%-át adják.