Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jan Josef Horemans Az Idősebb oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Jan Josef Horemans Az Idősebb egy pillantásra
Az elmúlt tizenkét hónapban a(z) Operation volt a legnézettebb mű Jan Josef Horemans Az Idősebb alkotásai közül a(z) ArtsDot.com oldalán: 400 megtekintés, ami a művész alkotásainak összes megtekintésének 44%-át teszi ki. Ezt követi Nterior With A Surgeon And His Apprentice Attending To A Patient és A Lady Visiting An Alchemist In His Laboratory. Összesen 2 700 látogatás érkezett Jan Josef Horemans Az Idősebb-hez: 1 900 a művész profiljára és 800 az egyes művek oldalaira. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 1 900 látogatással. A látogatók a Finom színtónusú irányába hajlamosaknak (Színelnyomás): a látogatások 78%-át olyan darabokhoz irányulták, amelyek a művész katalógájának 48%-át teszik ki.
A legnézettebb 6 Jan Josef Horemans Az Idősebb alkotás
Ezek a 6 művész Jan Josef Horemans Az Idősebb alkotása, amelyeket a legnézettebbek sorában a leggyakrabban megnyitották a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
-
1
Operation, 1740
400 látogatás · 44,4%
-
2
Nterior With A Surgeon And His Apprentice Attending To A Patient
100 látogatás · 11,1%
-
3
A Lady Visiting An Alchemist In His Laboratory
100 látogatás · 11,1%
-
4
Tooth Extraction
100 látogatás · 11,1%
-
5
Tavern Scene
100 látogatás · 11,1%
-
6
A Group Of Peasants, Vegetables And Fruit
100 látogatás · 11,1%
Hányan látogatják a Jan Josef Horemans Az Idősebb oldalát havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 1 300 | 600 |
| Aug 2026 | 300 | 0 |
| Sze 2026 | 300 | 0 |
Hány imárat nézik meg Jan Josef Horemans Az Idősebb művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú darabokat választják Jan Josef Horemans Az Idősebb látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 74,2% | 100,0% |
| Lágy árnyékok | 6,5% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 0,0% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 3,2% | 0,0% |
| Fényes | 16,1% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 38,7% | 22,2% |
| Finom színtónusú | 48,4% | 77,8% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 12,9% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 72,4% | 100,0% |
| Monokróm | 13,8% | 0,0% |
| Semleges tónusok | 13,8% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 67,7% | 88,9% |
| Egyensúlyos | 19,4% | 11,1% |
| Élénk | 12,9% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 67,7% | 77,8% |
| Lágy | 19,4% | 22,2% |
| Egyensúlyozott | 0,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 12,9% | 0,0% |
| Kijelentés | 0,0% | 0,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 3,2% | 11,1% |
| Lágyan kevert paletta | 9,7% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 9,7% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 58,1% | 44,4% |
| Egységes színpaletta | 19,4% | 44,4% |
Mely Jan Josef Horemans Az Idősebb műveket nézik a legtöbbször, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Operation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 0 | 0 |
| At The Painter's Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nterior With A Surgeon And… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Patrician Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Concert In An Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Capriccio Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Music Party | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior with a Surgeon and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Lady Visiting An Alchemis… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior with a Medical Pra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveket használják Jan Josef Horemans Az Idősebb látogatói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 100 | 50,0% |
| Magyar | 100 | 50,0% |
Naponta hány látogatása van Jan Josef Horemans Az Idősebb-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 100 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 100 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 200 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 200 |
Kérdések Jan Josef Horemans Az Idősebb kapcsán a ArtsDot.com oldalán
Mely Jan Josef Horemans Az Idősebb művek a legnépszerűbbek?
- A(z) Operation a legnépszerűbb, 400 megtekintéssel (44% a(z) Jan Josef Horemans Az Idősebb összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 6 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Jan Josef Horemans Az Idősebb profiljára a ArtsDot.com oldalán?
- A múltértte tizenkét hónapban Jan Josef Horemans Az Idősebb összesen 2 700 látogatást kapott: 1 900 a művész profilján és 800 az egyes művek oldalain.
Milyen típusú darabokat kedvelnek Jan Josef Horemans Az Idősebb látogatói?
- A(z) Finom színtónusú (Színelnyomás) preferenciáikat 78% látogatással tükrözik, szemben a művész katalógusának 48% részével.