Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jan Jacob Coenraad Spohler oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Jan Jacob Coenraad Spohler: néhány sorban összesített adatok
Travellers On A Path, Haarlem In The Distance a csillag: 200 látogatás az elmúlt tizenkét hónapban, ami 29% a(z) Jan Jacob Coenraad Spohler összes megtekintésének. Következők A VILLAGE MERCHANT és Johannes franciscus zuiderhavendijk in enkhuizen. A művészoldal (400 látogatás) és a művek (500 látogatás) összesen 900 látogatást értek el. Az érdeklődés 50%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026 (600 látogatás). A látogatások Fényes (Fényerő) irányulnak, ami 43% a látogatások összesen, szemben a katalógus 12% részével.
Jan Jacob Coenraad Spohler: 6 alkotás, amit az emberek először néznek meg
Az alábbi műveket valós látogatók nyitották meg a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban. Az 1. helyezés a(z) Jan Jacob Coenraad Spohler legnézettebb műve.
-
1
Travellers On A Path, Haarlem In The Distance
200 látogatás · 28,6%
-
2
A VILLAGE MERCHANT
100 látogatás · 14,3%
-
3
Johannes franciscus zuiderhavendijk in enkhuizen
100 látogatás · 14,3%
-
4
Skaters on a Frozen Canal
100 látogatás · 14,3%
-
5
Winter Landscape with Figures on a Frozen River
100 látogatás · 14,3%
-
6
A Winter Landscape
100 látogatás · 14,3%
Mikor látogatják a felhasználók a Jan Jacob Coenraad Spohler oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 300 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
Mikor tekintik meg Jan Jacob Coenraad Spohler műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Jan Jacob Coenraad Spohler látogatói, az művész alkotmányaihoz képest?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 0,0% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 29,2% | 28,6% |
| Fényerék egyensúlya | 58,3% | 28,6% |
| Fényes | 12,5% | 42,9% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 29,2% | 0,0% |
| Finom színtónusú | 45,8% | 71,4% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 16,7% | 28,6% |
| Egyértelmű színprészenység | 8,3% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 73,9% | 71,4% |
| Földszínek | 21,7% | 14,3% |
| Sötét tónusú | 4,3% | 14,3% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 20,8% | 0,0% |
| Egyensúlyos | 62,5% | 85,7% |
| Élénk | 16,7% | 14,3% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 8,3% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 16,7% | 28,6% |
| Kijelentés | 75,0% | 71,4% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 4,2% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 20,8% | 14,3% |
| Egyensúlyozott harmónia | 25,0% | 28,6% |
| Erős színegyüntetés | 37,5% | 42,9% |
| Egységes színpaletta | 12,5% | 14,3% |
Melyek Jan Jacob Coenraad Spohler legnépszerűbb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Summer Landscape with Fig… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Johannes franciscus zuiderh… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Figures on a frozen canal i… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Figures on a Bridge in a Du… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Summer Landscape with a W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Johannes franciscus caprici… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A VILLAGE MERCHANT | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Skaters on a Frozen Canal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| A Frozen River Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Figures Skating on a Frozen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket beszéli a Jan Jacob Coenraad Spohler közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi látogatás érkezett Jan Jacob Coenraad Spohler oldalára, és mi a következő három hétre várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
Amit az emberek Jan Jacob Coenraad Spohler kapcsán kérdeznek
Mely Jan Jacob Coenraad Spohler műveit nyitják meg a legtöbbször az emberek?
- Travellers On A Path, Haarlem In The Distance az első helyen, 200 látogatással vagy a megtekintések 29%-ével. 6 darab mű veszi évben a rangsor tetejét.
Mennyi a Jan Jacob Coenraad Spohler közönsége a ArtsDot.com platformon?
- 900 látogatás tizenkét hónapban: 400 a művész oldalán és 500 a műveihez.
Mely Jan Jacob Coenraad Spohler művei felelnek meg a látogatók ízléstékének a legjobban?
- A Fényes címkéjű művek (Fényerő) a látogatások 43%-át teszik ki, pedig a katalógus 12%-át adják.