Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jan Stanisławski oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Jan Stanisławski: néhány sorban összesített adatok
Grey Spring Day a csillag: 200 látogatás az elmúlt tizenkét hónapban, ami 17% a(z) Jan Stanisławski összes megtekintésének. Következők Pink River és Mallows - Polish autumn. A művészoldal (200 látogatás) és a művek (900 látogatás) összesen 1 100 látogatást értek el. A legjobb hónap: Júl 2026 (900 látogatás). A látogatások Monokróm (Színintenzitás) irányulnak, ami 92% a látogatások összesen, szemben a katalógus 52% részével.
Jan Stanisławski: 9 alkotás, amit az emberek először néznek meg
Az alábbi műveket valós látogatók nyitották meg a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban. Az 1. helyezés a(z) Jan Stanisławski legnézettebb műve.
-
1
Grey Spring Day, 1903
200 látogatás · 16,7%
-
2
Pink River, 1904
200 látogatás · 16,7%
-
3
Mallows - Polish autumn, 1900
200 látogatás · 16,7%
-
4
Tatra Mountains in the winter, 1891
100 látogatás · 8,3%
-
5
Rainbow, 1905
100 látogatás · 8,3%
-
6
Moonrise, 1906
100 látogatás · 8,3%
-
7
Landscape from the Tatra Mountains, 1903
100 látogatás · 8,3%
-
8
Sketch of the Tatra landscape, 1900
100 látogatás · 8,3%
-
9
Zakopane in Winter, 1906
100 látogatás · 8,3%
Mikor látogatják a felhasználók a Jan Stanisławski oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 100 | 100 |
Mikor tekintik meg Jan Stanisławski műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Jan Stanisławski látogatói, az művész alkotmányaihoz képest?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 46,0% | 66,7% |
| Lágy árnyékok | 22,0% | 16,7% |
| Érezhető fényesség | 24,0% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 2,0% | 0,0% |
| Fényes | 6,0% | 16,7% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 34,0% | 41,7% |
| Finom színtónusú | 50,0% | 58,3% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 14,0% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 2,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 80,5% | 72,7% |
| Semleges tónusok | 12,2% | 18,2% |
| Sötét tónusú | 4,9% | 0,0% |
| Monokróm | 2,4% | 9,1% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 52,0% | 91,7% |
| Egyensúlyos | 40,0% | 0,0% |
| Élénk | 8,0% | 8,3% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 38,0% | 50,0% |
| Lágy | 28,0% | 33,3% |
| Egyensúlyozott | 10,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 14,0% | 8,3% |
| Kijelentés | 10,0% | 8,3% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 18,0% | 25,0% |
| Lágyan kevert paletta | 10,0% | 16,7% |
| Egyensúlyozott harmónia | 10,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 42,0% | 50,0% |
| Egységes színpaletta | 20,0% | 8,3% |
Melyek Jan Stanisławski legnépszerűbb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Moonrise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tatra Mountains in the wint… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rainbow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Spring Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape from the Tatra Mo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Grey Spring Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Mullein | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Inside the Forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cathedral in Sienna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket beszéli a Jan Stanisławski közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Adattáblázat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Lengyel | 300 | 100,0% |
Hány napi látogatás érkezett Jan Stanisławski oldalára, és mi a következő három hétre várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 100 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 200 |
| hét 12 Okt | 100 |
| kedd 13 Okt | 100 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 100 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 200 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 300 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 300 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 200 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 200 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 200 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 200 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
Amit az emberek Jan Stanisławski kapcsán kérdeznek
Mely Jan Stanisławski műveit nyitják meg a legtöbbször az emberek?
- Grey Spring Day az első helyen, 200 látogatással vagy a megtekintések 17%-ével. 9 darab mű veszi évben a rangsor tetejét.
Mennyi a Jan Stanisławski közönsége a ArtsDot.com platformon?
- 1 100 látogatás tizenkét hónapban: 200 a művész oldalán és 900 a műveihez.
Mely Jan Stanisławski művei felelnek meg a látogatók ízléstékének a legjobban?
- A Monokróm címkéjű művek (Színintenzitás) a látogatások 92%-át teszik ki, pedig a katalógus 52%-át adják.