Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg James Henry Crossland oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
A rövid változat James Henry Crossland számára
A látogatók Dungeon Ghyll, Cumberland alkotást gyakrabban nyitnak meg, mint bármely más James Henry Crossland művet: 400 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes megtekintések 31%-át teszi ki. Mountain Mists és Mists amongst the Coniston Fells kiegészítik a pódiumot. James Henry Crossland összesen 1 700 látogatást generált, ebből 400 a művész oldalon és 1 300 a művek összesen. A csúcspontot Júl 2026 jelentette, 1 500 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Egyensúlyozott harmónia (Színharmónia) a látogatások 38%-át teszi ki, miközben a katalógus mindössze 12%-át jelenti.
A legnépszerűbb 8 mű: a művek, amelyeket a(z) James Henry Crossland emberek a legtöbbször megnyitnak
A valós látogatások sorrendje, nem pedig a katalógusi pontszám alapján: a James Henry Crossland 8 műve volt a legnépszerűbb a ArtsDot.com platformon az elmúlt tizenkét hónapban.
-
1
Dungeon Ghyll, Cumberland
400 látogatás · 30,8%
-
2
Mountain Mists
200 látogatás · 15,4%
-
3
Mists amongst the Coniston Fells
200 látogatás · 15,4%
-
4
Alum Scar, 1901
100 látogatás · 7,7%
-
5
First Snow on Broughton Moor, Cumberland (Birks Bridge, Duddon Valley), 1890
100 látogatás · 7,7%
-
6
Tilberthwaite Ghyll
100 látogatás · 7,7%
-
7
Coniston Old Man from Windermere
100 látogatás · 7,7%
-
8
Buttermere
100 látogatás · 7,7%
Mennyire népszerű a James Henry Crossland oldala, hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 1 100 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
Mennyi figyelmet kapnak összesen James Henry Crossland művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műművei stílusai vonzzák a(z) James Henry Crossland látogatóit?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 4,0% | 7,7% |
| Lágy árnyékok | 16,0% | 30,8% |
| Érezhető fényesség | 40,0% | 15,4% |
| Fényerék egyensúlya | 28,0% | 23,1% |
| Fényes | 12,0% | 23,1% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 48,0% | 38,5% |
| Finom színtónusú | 44,0% | 61,5% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 8,0% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 44,0% | 61,5% |
| Egyensúlyos | 56,0% | 38,5% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 20,0% | 7,7% |
| Lágy | 28,0% | 30,8% |
| Egyensúlyozott | 4,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 16,0% | 23,1% |
| Kijelentés | 32,0% | 38,5% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 0,0% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 12,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 12,0% | 38,5% |
| Erős színegyüntetés | 68,0% | 53,8% |
| Egységes színpaletta | 8,0% | 7,7% |
Hogyan alakulnak az év folyamán a legnépszerűbb James Henry Crossland művek?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dungeon Ghyll, Cumberland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| First Snow on Broughton Moo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| First Snow on Broughton Moo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Great End from Borrowdale,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alum Scar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Dungeon Ghyll, Cumberland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Levers Water | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spring in the Valley, Belpe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Great End from Borrowdale,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Mists | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
Mely nyelveken olvassák James Henry Crossland műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Román | 100 | 100,0% |
Hogyan alakulnak James Henry Crossland napi látogatásai, és mi a várható jóslat?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 100 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 1 300 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 100 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 100 |
James Henry Crossland: gyors válaszok
Mi a legnéztesebb mű James Henry Crossland alkotótól?
- Ez a Dungeon Ghyll, Cumberland: 400 látogatás, ami 31% a(z) James Henry Crossland megtekintéseinek. A fenti lista 8. helyezésig terjed.
Hány látogatása van James Henry Crossland-nek?
- 1 700 az elmúlt tizenkét hónapban, ebből 400 a művész oldalon és 1 300 az egyes műalkotásokon.
Vannak-e olyan művek típusaival, amelyeket James Henry Crossland alkotásaiból a látogatók különösen kedvelnek?
- Igen, Egyensúlyozott harmónia (Színharmónia): a látogatások 38%-át teszi ki a 12% katalógusból.