Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jacob van Campen oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Jacob van Campen egy pillantásra
Az elmúlt tizenkét hónapban a(z) Mercury, Argus and Io volt a legnézettebb mű Jacob van Campen alkotásai közül a(z) ArtsDot.com oldalán: 100 megtekintés, ami a művész alkotásainak összes megtekintésének 20%-át teszi ki. Ezt követi Itas Still Life With A Stone Tomb és Still Life With A Basket Of Fruit In A Niche. Összesen 1 100 látogatás érkezett Jacob van Campen-hez: 800 a művész profiljára és 300 az egyes művek oldalaira. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 700 látogatással. A látogatók a Érezhető fényesség irányába hajlamosaknak (Fényerő): a látogatások 60%-át olyan darabokhoz irányulták, amelyek a művész katalógájának 35%-át teszik ki.
A legnézettebb 5 Jacob van Campen alkotás
Ezek a 5 művész Jacob van Campen alkotása, amelyeket a legnézettebbek sorában a leggyakrabban megnyitották a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
-
1
Mercury, Argus and Io, 1630
100 látogatás · 20,0%
-
2
Itas Still Life With A Stone Tomb
100 látogatás · 20,0%
-
3
Still Life With A Basket Of Fruit In A Niche
100 látogatás · 20,0%
-
4
Still Life With A Basket Of Fruit In A Niche
100 látogatás · 20,0%
-
5
Mauritshuis Naar Ets Van P.Post In Koninklijke Bibliotheek 's-gravenhage
100 látogatás · 20,0%
Hányan látogatják a Jacob van Campen oldalát havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 200 | 0 |
| Júl 2026 | 600 | 100 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
Hány imárat nézik meg Jacob van Campen művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú darabokat választják Jacob van Campen látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 5,9% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 47,1% | 20,0% |
| Érezhető fényesség | 35,3% | 60,0% |
| Fényerék egyensúlya | 5,9% | 0,0% |
| Fényes | 5,9% | 20,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 5,9% | 20,0% |
| Finom színtónusú | 35,3% | 20,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 58,8% | 60,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 75,0% | 80,0% |
| Semleges tónusok | 12,5% | 20,0% |
| Sötét tónusú | 12,5% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 11,8% | 20,0% |
| Egyensúlyos | 70,6% | 80,0% |
| Élénk | 17,6% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 11,8% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 29,4% | 40,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 47,1% | 40,0% |
| Kijelentés | 11,8% | 20,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 0,0% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 23,5% | 20,0% |
| Egységes színpaletta | 76,5% | 80,0% |
Mely Jacob van Campen műveket nézik a legtöbbször, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Argus, Mercury and Io | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mercury, Argus and Io | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Last Judgment | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Itas Still Life With A Book… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Double Portrait Of Constant… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Judgment | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Itas Still Life With A Ston… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Itas Still Life With Books,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life Of Vegetables An… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Books, Shee… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveket használják Jacob van Campen látogatói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatása van Jacob van Campen-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 100 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 100 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Jacob van Campen kapcsán a ArtsDot.com oldalán
Mely Jacob van Campen művek a legnépszerűbbek?
- A(z) Mercury, Argus and Io a legnépszerűbb, 100 megtekintéssel (20% a(z) Jacob van Campen összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 5 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Jacob van Campen profiljára a ArtsDot.com oldalán?
- A múltértte tizenkét hónapban Jacob van Campen összesen 1 100 látogatást kapott: 800 a művész profilján és 300 az egyes művek oldalain.
Milyen típusú darabokat kedvelnek Jacob van Campen látogatói?
- A(z) Érezhető fényesség (Fényerő) preferenciáikat 60% látogatással tükrözik, szemben a művész katalógusának 35% részével.