Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jack Levine oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Jack Levine: néhány sorban összesített adatok
Act Of Legislature a csillag: 200 látogatás az elmúlt tizenkét hónapban, ami 10% a(z) Jack Levine összes megtekintésének. Következők The Last Waltz és Reception in Miami. A művészoldal (400 látogatás) és a művek (1 800 látogatás) összesen 2 200 látogatást értek el. A legjobb hónap: Júl 2026 (1 900 látogatás). A látogatások Sötét tónusú (Színpaletta) irányulnak, ami 31% a látogatások összesen, szemben a katalógus 8% részével.
Jack Levine: 10 alkotás, amit az emberek először néznek meg
Az alábbi műveket valós látogatók nyitották meg a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban. Az 1. helyezés a(z) Jack Levine legnézettebb műve.
-
1
Act Of Legislature, 1949
200 látogatás · 10,5%
-
2
The Last Waltz, 1962
100 látogatás · 5,3%
-
3
Reception in Miami, 1948
100 látogatás · 5,3%
-
4
Untitled (832)
100 látogatás · 5,3%
-
5
Untitled (796)
100 látogatás · 5,3%
-
6
Untitled (265)
100 látogatás · 5,3%
-
7
Untitled (284)
100 látogatás · 5,3%
-
8
Untitled (962)
100 látogatás · 5,3%
-
9
Untitled (904)
100 látogatás · 5,3%
-
10
Untitled (644)
100 látogatás · 5,3%
Mikor látogatják a felhasználók a Jack Levine oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 300 | 1 600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 100 | 0 |
Mikor tekintik meg Jack Levine műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Jack Levine látogatói, az művész alkotmányaihoz képest?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 32,0% | 36,8% |
| Lágy árnyékok | 30,0% | 36,8% |
| Érezhető fényesség | 32,0% | 26,3% |
| Fényerék egyensúlya | 2,0% | 0,0% |
| Fényes | 4,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 40,0% | 47,4% |
| Finom színtónusú | 38,0% | 26,3% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 16,0% | 5,3% |
| Egyértelmű színprészenység | 6,0% | 21,1% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 79,5% | 69,2% |
| Sötét tónusú | 7,7% | 30,8% |
| Semleges tónusok | 12,8% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 40,0% | 52,6% |
| Egyensúlyos | 54,0% | 26,3% |
| Élénk | 6,0% | 21,1% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 2,0% | 0,0% |
| Lágy | 10,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 26,0% | 31,6% |
| Erőteljes kontrasztú | 18,0% | 21,1% |
| Kijelentés | 44,0% | 47,4% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 28,0% | 36,8% |
| Lágyan kevert paletta | 8,0% | 5,3% |
| Egyensúlyozott harmónia | 20,0% | 10,5% |
| Erős színegyüntetés | 34,0% | 47,4% |
| Egységes színpaletta | 10,0% | 0,0% |
Melyek Jack Levine legnépszerűbb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (199) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hezekiah | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (744) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Scribe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (604) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (644) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (904) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Burlesque Dancer Verso (Unt… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Act Of Legislature | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Untitled (284) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket beszéli a Jack Levine közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi látogatás érkezett Jack Levine oldalára, és mi a következő három hétre várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 100 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
Amit az emberek Jack Levine kapcsán kérdeznek
Mely Jack Levine műveit nyitják meg a legtöbbször az emberek?
- Act Of Legislature az első helyen, 200 látogatással vagy a megtekintések 10%-ével. 10 darab mű veszi évben a rangsor tetejét.
Mennyi a Jack Levine közönsége a ArtsDot.com platformon?
- 2 200 látogatás tizenkét hónapban: 400 a művész oldalán és 1 800 a műveihez.
Mely Jack Levine művei felelnek meg a látogatók ízléstékének a legjobban?
- A Sötét tónusú címkéjű művek (Színpaletta) a látogatások 31%-át teszik ki, pedig a katalógus 8%-át adják.