Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Ivan Albright oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
A rövid változat Ivan Albright számára
A látogatók That Which I Should Have Done I Did Not Do (The Door) alkotást gyakrabban nyitnak meg, mint bármely más Ivan Albright művet: 600 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes megtekintések 27%-át teszi ki. The Picture of Dorian Gray és The Temptation of St. Anthony kiegészítik a pódiumot. Ivan Albright összesen 2 100 látogatást generált, ebből 700 a művész oldalon és 1 400 a művek összesen. A trend felfelé mutat: 300% -el több látogatás Sze 2026 alatt, mint Aug 2026 alatt. A csúcspontot Júl 2026 jelentette, 1 500 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Nyugodt (Kontraszt) a látogatások 32%-át teszi ki, miközben a katalógus mindössze 14%-át jelenti.
A legnépszerűbb 10 mű: a művek, amelyeket a(z) Ivan Albright emberek a legtöbbször megnyitnak
A valós látogatások sorrendje, nem pedig a katalógusi pontszám alapján: a Ivan Albright 10 műve volt a legnépszerűbb a ArtsDot.com platformon az elmúlt tizenkét hónapban.
-
1
That Which I Should Have Done I Did Not Do (The Door), 1941
600 látogatás · 27,3%
-
2
The Picture of Dorian Gray, 1944
400 látogatás · 18,2%
-
3
The Temptation of St. Anthony, 1945
100 látogatás · 4,5%
-
4
This Ichnolite of Mine,, 1940
100 látogatás · 4,5%
-
5
Pray for These Little Ones (Perforce They Live Together), 1974
100 látogatás · 4,5%
-
6
Poor Room, 1963
100 látogatás · 4,5%
-
7
Memories of the Past, 1927
100 látogatás · 4,5%
-
8
Self-Portrait, 1981
100 látogatás · 4,5%
-
9
There Were No Flowers Tonight, 1929
100 látogatás · 4,5%
-
10
The Lineman, 1927
100 látogatás · 4,5%
Mennyire népszerű a Ivan Albright oldala, hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 400 | 1 100 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 300 | 100 |
Mennyi figyelmet kapnak összesen Ivan Albright művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műművei stílusai vonzzák a(z) Ivan Albright látogatóit?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 50,0% | 50,0% |
| Lágy árnyékok | 42,9% | 50,0% |
| Érezhető fényesség | 3,6% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 3,6% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 71,4% | 63,6% |
| Finom színtónusú | 25,0% | 36,4% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 0,0% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 3,6% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 85,7% | 77,3% |
| Egyensúlyos | 10,7% | 22,7% |
| Élénk | 3,6% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 14,3% | 31,8% |
| Lágy | 14,3% | 9,1% |
| Egyensúlyozott | 7,1% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 32,1% | 36,4% |
| Kijelentés | 32,1% | 22,7% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 35,7% | 50,0% |
| Lágyan kevert paletta | 21,4% | 9,1% |
| Egyensúlyozott harmónia | 21,4% | 31,8% |
| Erős színegyüntetés | 21,4% | 9,1% |
| Egységes színpaletta | 0,0% | 0,0% |
Hogyan alakulnak az év folyamán a legnépszerűbb Ivan Albright művek?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| That Which I Should Have Do… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Picture of Dorian Gray | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| The Farmer's kitchen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| noname-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Temptation of St. Antho… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| There Were No Flowers Tonig… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| This Ichnolite of Mine, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| noname-13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken olvassák Ivan Albright műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 200 | 28,6% |
| Arab | 100 | 14,3% |
| Német | 100 | 14,3% |
| Spanyol | 100 | 14,3% |
| Koreai | 100 | 14,3% |
| Holland | 100 | 14,3% |
Hogyan alakulnak Ivan Albright napi látogatásai, és mi a várható jóslat?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 300 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 200 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 400 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 100 |
| pén 2 Okt | 200 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 200 |
| sze 7 Okt | 200 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 100 |
| szo 10 Okt | 100 |
| vas 11 Okt | 100 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 200 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 200 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 300 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 200 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 300 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 200 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
Ivan Albright: gyors válaszok
Mi a legnéztesebb mű Ivan Albright alkotótól?
- Ez a That Which I Should Have Done I Did Not Do (The Door): 600 látogatás, ami 27% a(z) Ivan Albright megtekintéseinek. A fenti lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatása van Ivan Albright-nek?
- 2 100 az elmúlt tizenkét hónapban, ebből 700 a művész oldalon és 1 400 az egyes műalkotásokon.
Vannak-e olyan művek típusaival, amelyeket Ivan Albright alkotásaiból a látogatók különösen kedvelnek?
- Igen, Nyugodt (Kontraszt): a látogatások 32%-át teszi ki a 14% katalógusból.