Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Master Of The Isaac Stories oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Master Of The Isaac Stories egy pillantásra
Az elmúlt tizenkét hónapban a(z) Rejecting esau (detail) volt a legnézettebb mű Master Of The Isaac Stories alkotásai közül a(z) ArtsDot.com oldalán: 200 megtekintés, ami a művész alkotásainak összes megtekintésének 40%-át teszi ki. Ezt követi Scenes from the Old Testament: Isaac Blessing Jacob és Scenes from the Old Testament: Isaac Rejecting Esau. Összesen 1 300 látogatás érkezett Master Of The Isaac Stories-hez: 800 a művész profiljára és 500 az egyes művek oldalaira. A figyelem valamicsit csökkent: a látogatások 100%-el esettek Sze 2026-ról Okt 2026-ra. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 1 000 látogatással. A látogatók a Egyensúlyos irányába hajlamosaknak (Színintenzitás): a látogatások 100%-át olyan darabokhoz irányulták, amelyek a művész katalógájának 67%-át teszik ki.
A legnézettebb 4 Master Of The Isaac Stories alkotás
Ezek a 4 művész Master Of The Isaac Stories alkotása, amelyeket a legnézettebbek sorában a leggyakrabban megnyitották a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
Hányan látogatják a Master Of The Isaac Stories oldalát havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 200 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Hány imárat nézik meg Master Of The Isaac Stories művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú darabokat választják Master Of The Isaac Stories látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 66,7% | 80,0% |
| Érezhető fényesség | 33,3% | 20,0% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 16,7% | 0,0% |
| Finom színtónusú | 16,7% | 20,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 50,0% | 80,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 16,7% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 16,7% | 0,0% |
| Egyensúlyos | 66,7% | 100,0% |
| Élénk | 16,7% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 16,7% | 20,0% |
| Egyensúlyozott | 66,7% | 60,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 16,7% | 20,0% |
| Kijelentés | 0,0% | 0,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 0,0% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 33,3% | 20,0% |
| Erős színegyüntetés | 66,7% | 80,0% |
| Egységes színpaletta | 0,0% | 0,0% |
Mely Master Of The Isaac Stories műveket nézik a legtöbbször, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scenes from the Old Testame… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Doctors of the Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Doctors of the Church (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Doctors of the Church (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Rejecting esau (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Scenes from the Old Testame… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveket használják Master Of The Isaac Stories látogatói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatása van Master Of The Isaac Stories-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Master Of The Isaac Stories kapcsán a ArtsDot.com oldalán
Mely Master Of The Isaac Stories művek a legnépszerűbbek?
- A(z) Rejecting esau (detail) a legnépszerűbb, 200 megtekintéssel (40% a(z) Master Of The Isaac Stories összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 4 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Master Of The Isaac Stories profiljára a ArtsDot.com oldalán?
- A múltértte tizenkét hónapban Master Of The Isaac Stories összesen 1 300 látogatást kapott: 800 a művész profilján és 500 az egyes művek oldalain.
Milyen típusú darabokat kedvelnek Master Of The Isaac Stories látogatói?
- A(z) Egyensúlyos (Színintenzitás) preferenciáikat 100% látogatással tükrözik, szemben a művész katalógusának 67% részével.