Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Horatio Mcculloch oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Horatio Mcculloch: néhány sorban összesített adatok
Edinburgh Castle from the Foot of the Vennel a csillag: 500 látogatás az elmúlt tizenkét hónapban, ami 26% a(z) Horatio Mcculloch összes megtekintésének. Következők Kilchurn Castle, Loch Awe és On The Clyde. A művészoldal (600 látogatás) és a művek (1 900 látogatás) összesen 2 500 látogatást értek el. Az érdeklődés 67%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026 (2 100 látogatás). A látogatások Semleges tónusok (Színpaletta) irányulnak, ami 72% a látogatások összesen, szemben a katalógus 38% részével.
Horatio Mcculloch: 10 alkotás, amit az emberek először néznek meg
Az alábbi műveket valós látogatók nyitották meg a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban. Az 1. helyezés a(z) Horatio Mcculloch legnézettebb műve.
-
1
Edinburgh Castle from the Foot of the Vennel, 1845
500 látogatás · 26,3%
-
2
Kilchurn Castle, Loch Awe, 1854
300 látogatás · 15,8%
-
3
On The Clyde
200 látogatás · 10,5%
-
4
Inverlochy, Fort William
100 látogatás · 5,3%
-
5
Landscape
100 látogatás · 5,3%
-
6
Landscape -
100 látogatás · 5,3%
-
7
A mid-lothian landscape with edinburgh in the distance
100 látogatás · 5,3%
-
8
A Scottish Landscape
100 látogatás · 5,3%
-
9
Loch Lomond And Ben Lomond
100 látogatás · 5,3%
-
10
Ross-shire Landscape
100 látogatás · 5,3%
Mikor látogatják a felhasználók a Horatio Mcculloch oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 1 600 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
Mikor tekintik meg Horatio Mcculloch műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Horatio Mcculloch látogatói, az művész alkotmányaihoz képest?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 8,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 22,0% | 10,5% |
| Érezhető fényesség | 44,0% | 63,2% |
| Fényerék egyensúlya | 26,0% | 26,3% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 28,0% | 5,3% |
| Finom színtónusú | 46,0% | 79,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 22,0% | 15,8% |
| Egyértelmű színprészenység | 4,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 60,0% | 27,8% |
| Semleges tónusok | 37,8% | 72,2% |
| Sötét tónusú | 2,2% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 28,0% | 15,8% |
| Egyensúlyos | 68,0% | 84,2% |
| Élénk | 4,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 2,0% | 26,3% |
| Lágy | 2,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 4,0% | 5,3% |
| Erőteljes kontrasztú | 16,0% | 10,5% |
| Kijelentés | 76,0% | 57,9% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 2,0% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 6,0% | 5,3% |
| Egyensúlyozott harmónia | 8,0% | 15,8% |
| Erős színegyüntetés | 46,0% | 21,1% |
| Egységes színpaletta | 38,0% | 57,9% |
Melyek Horatio Mcculloch legnépszerűbb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Glencoe - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kinlochaline Castle, Morvern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kilchurn Castle, Loch Awe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| Loch Lomond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rural Scene - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edinburgh Castle from the F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 100 | 0 |
| Rosslyn Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| After culloden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Loch Ka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Border Keep | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket beszéli a Horatio Mcculloch közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi látogatás érkezett Horatio Mcculloch oldalára, és mi a következő három hétre várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 200 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 300 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 400 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 400 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
Amit az emberek Horatio Mcculloch kapcsán kérdeznek
Mely Horatio Mcculloch műveit nyitják meg a legtöbbször az emberek?
- Edinburgh Castle from the Foot of the Vennel az első helyen, 500 látogatással vagy a megtekintések 26%-ével. 10 darab mű veszi évben a rangsor tetejét.
Mennyi a Horatio Mcculloch közönsége a ArtsDot.com platformon?
- 2 500 látogatás tizenkét hónapban: 600 a művész oldalán és 1 900 a műveihez.
Mely Horatio Mcculloch művei felelnek meg a látogatók ízléstékének a legjobban?
- A Semleges tónusok címkéjű művek (Színpaletta) a látogatások 72%-át teszik ki, pedig a katalógus 38%-át adják.