Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Henry Carr oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Henry Carr: néhány sorban összesített adatok
General Sir Harold Franklyn, KCB, DSO, MC, Colonel of the Regiment (1939–1949) a csillag: 200 látogatás az elmúlt tizenkét hónapban, ami 10% a(z) Henry Carr összes megtekintésének. Következők St Clement Dane's Church on Fire after Being Bombed és Mrs Gertrude Kinnell. A művészoldal (500 látogatás) és a művek (1 300 látogatás) összesen 1 800 látogatást értek el. A legjobb hónap: Júl 2026 (1 400 látogatás). A látogatások Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás) irányulnak, ami 35% a látogatások összesen, szemben a katalógus 14% részével.
Henry Carr: 10 alkotás, amit az emberek először néznek meg
Az alábbi műveket valós látogatók nyitották meg a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban. Az 1. helyezés a(z) Henry Carr legnézettebb műve.
-
1
General Sir Harold Franklyn, KCB, DSO, MC, Colonel of the Regiment (1939–1949), 1944
200 látogatás · 10,0%
-
2
St Clement Dane's Church on Fire after Being Bombed, 1941
200 látogatás · 10,0%
-
3
Mrs Gertrude Kinnell, 1945
200 látogatás · 10,0%
-
4
Waterfront, Algiers, 1943
200 látogatás · 10,0%
-
5
HRH Princess Margaret (1930–2002), 1950
100 látogatás · 5,0%
-
6
Familiar Silhouettes, 1942
100 látogatás · 5,0%
-
7
Sister Edna Morris, Queen Alexandra's Imperial Military Nursing Service, 1943
100 látogatás · 5,0%
-
8
Dismantling an Emergency Water Tank, 1945
100 látogatás · 5,0%
-
9
Staff Sergeant Major E. A. Billett, 1943
100 látogatás · 5,0%
-
10
Nurse Giving an Injection of Penicilin to a Wounded Man, 15th Canadian General Hospital, 1944
100 látogatás · 5,0%
Mikor látogatják a felhasználók a Henry Carr oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 300 |
| Júl 2026 | 400 | 1 000 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Mikor tekintik meg Henry Carr műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Henry Carr látogatói, az művész alkotmányaihoz képest?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 50,0% | 45,0% |
| Lágy árnyékok | 28,0% | 40,0% |
| Érezhető fényesség | 16,0% | 15,0% |
| Fényerék egyensúlya | 6,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 36,0% | 40,0% |
| Finom színtónusú | 48,0% | 25,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 14,0% | 35,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 2,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 80,0% | 84,6% |
| Sötét tónusú | 5,7% | 7,7% |
| Monokróm | 5,7% | 7,7% |
| Semleges tónusok | 8,6% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 52,0% | 40,0% |
| Egyensúlyos | 48,0% | 60,0% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 44,0% | 40,0% |
| Lágy | 28,0% | 30,0% |
| Egyensúlyozott | 12,0% | 15,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 8,0% | 10,0% |
| Kijelentés | 8,0% | 5,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 12,0% | 15,0% |
| Lágyan kevert paletta | 14,0% | 15,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 18,0% | 25,0% |
| Erős színegyüntetés | 42,0% | 30,0% |
| Egységes színpaletta | 14,0% | 15,0% |
Melyek Henry Carr legnépszerűbb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Incendiaries in a Suburb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Bofors Gun, Algiers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Merchant Navy The Chain… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dismantling an Emergency Wa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Sir William Cartwright, Cha… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Mersey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Margaret Mills (1908–1970),… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Miss H. Dearlove (Old Iron… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study of a Head | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket beszéli a Henry Carr közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi látogatás érkezett Henry Carr oldalára, és mi a következő három hétre várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 100 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 100 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 100 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 100 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 100 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 27 Nov (előrejelzés) | 0 |
Amit az emberek Henry Carr kapcsán kérdeznek
Mely Henry Carr műveit nyitják meg a legtöbbször az emberek?
- General Sir Harold Franklyn, KCB, DSO, MC, Colonel of the Regiment (1939–1949) az első helyen, 200 látogatással vagy a megtekintések 10%-ével. 10 darab mű veszi évben a rangsor tetejét.
Mennyi a Henry Carr közönsége a ArtsDot.com platformon?
- 1 800 látogatás tizenkét hónapban: 500 a művész oldalán és 1 300 a műveihez.
Mely Henry Carr művei felelnek meg a látogatók ízléstékének a legjobban?
- A Egyensúlyozott, lágy szaturáció címkéjű művek (Színelnyomás) a látogatások 35%-át teszik ki, pedig a katalógus 14%-át adják.