Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Henri Meyer oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
A rövid változat Henri Meyer számára
A látogatók The Confession - Otto Von Bismarck With Death alkotást gyakrabban nyitnak meg, mint bármely más Henri Meyer művet: 3 000 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes megtekintések 49%-át teszi ki. The Corsican Bandit és Events In Bulgaria kiegészítik a pódiumot. Henri Meyer összesen 4 900 látogatást generált, ebből 700 a művész oldalon és 4 200 a művek összesen. A trend enyhén csökkenő: 64%-el kevesebb látogatás Okt 2026-ban, mint Sze 2026-ban. A csúcspontot Júl 2026 jelentette, 2 900 látogatással. A látogatások megoszlása: számítógépek (65%), telefonok (33%) és tabletek (2%) Egy stílus kiemelkedik: a Érezhető fényesség (Fényerő) a látogatások 79%-át teszi ki, miközben a katalógus mindössze 30%-át jelenti.
A legnépszerűbb 10 mű: a művek, amelyeket a(z) Henri Meyer emberek a legtöbbször megnyitnak
A valós látogatások sorrendje, nem pedig a katalógusi pontszám alapján: a Henri Meyer 10 műve volt a legnépszerűbb a ArtsDot.com platformon az elmúlt tizenkét hónapban.
-
1
The Confession - Otto Von Bismarck With Death
3 000 látogatás · 49,2%
-
2
The Corsican Bandit
500 látogatás · 8,2%
-
3
Events In Bulgaria
300 látogatás · 4,9%
-
4
Georges Clemenceau juggling bags of English money
200 látogatás · 3,3%
-
5
Riots In Paris Objecting To The Performance Of Lohengrin
200 látogatás · 3,3%
-
6
The Start Of The Road Race From Paris To Belfort
200 látogatás · 3,3%
-
7
Grand Duchesses Olga And Tatiana
200 látogatás · 3,3%
-
8
Colonel Henry And Lieutenant-colonel Picquart
100 látogatás · 1,6%
-
9
The Rescue of a Soldier
100 látogatás · 1,6%
-
10
Caricature Of The Triple Alliance Of Germany
100 látogatás · 1,6%
Mennyire népszerű a Henri Meyer oldala, hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 300 |
| Júl 2026 | 300 | 2 600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 300 | 800 |
| Okt 2026 | 0 | 400 |
Mennyi figyelmet kapnak összesen Henri Meyer művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műművei stílusai vonzzák a(z) Henri Meyer látogatóit?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 4,0% | 1,6% |
| Lágy árnyékok | 14,0% | 3,3% |
| Érezhető fényesség | 30,0% | 78,7% |
| Fényerék egyensúlya | 48,0% | 16,4% |
| Fényes | 4,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 44,0% | 32,8% |
| Finom színtónusú | 44,0% | 59,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 8,0% | 8,2% |
| Egyértelmű színprészenység | 4,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 72,1% | 33,3% |
| Földszínek | 25,6% | 66,7% |
| Sötét tónusú | 2,3% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 20,0% | 9,8% |
| Egyensúlyos | 74,0% | 90,2% |
| Élénk | 6,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 2,0% | 1,6% |
| Lágy | 6,0% | 6,6% |
| Egyensúlyozott | 20,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 30,0% | 22,9% |
| Kijelentés | 42,0% | 68,8% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 4,0% | 3,3% |
| Lágyan kevert paletta | 4,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 12,0% | 1,6% |
| Erős színegyüntetés | 48,0% | 75,4% |
| Egységes színpaletta | 32,0% | 19,7% |
Hogyan alakulnak az év folyamán a legnépszerűbb Henri Meyer művek?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Confession - Otto Von B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 100 | 600 | 300 |
| The Start Of The Road Race… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Conscripts Of | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lieutenant Mizon On His Mis… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tsar Nicolas Ii In Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Capture Of Toure Samory | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Gouffe Mystery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Wine Harvest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Grand Duchesses Olga And Ta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| New Year's Day In Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefonok, táblinetek vagy számítógépek: hogyan nézik Henri Meyer alkotásait?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 3 200 | 65,3% |
| telefonok | 1 600 | 32,7% |
| tabletek | 100 | 2,0% |
Mely nyelveken olvassák Henri Meyer műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hogyan alakulnak Henri Meyer napi látogatásai, és mi a várható jóslat?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 17 Okt | 100 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 100 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 100 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 27 Nov (előrejelzés) | 0 |
Henri Meyer: gyors válaszok
Mi a legnéztesebb mű Henri Meyer alkotótól?
- Ez a The Confession - Otto Von Bismarck With Death: 3 000 látogatás, ami 49% a(z) Henri Meyer megtekintéseinek. A fenti lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatása van Henri Meyer-nek?
- 4 900 az elmúlt tizenkét hónapban, ebből 700 a művész oldalon és 4 200 az egyes műalkotásokon.
Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik meg Henri Meyer alkotásait?
- Mindkettő: a látogatások megoszlása: számítógépek (65%), telefonok (33%) és tabletek (2%); a vezető számítógépek 65% arányal.
Vannak-e olyan művek típusaival, amelyeket Henri Meyer alkotásaiból a látogatók különösen kedvelnek?
- Igen, Érezhető fényesség (Fényerő): a látogatások 79%-át teszi ki a 30% katalógusból.