Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg H.R. Giger oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
H.R. Giger: néhány sorban összesített adatok
hr giger elp XI a csillag: 2 900 látogatás az elmúlt tizenkét hónapban, ami 10% a(z) H.R. Giger összes megtekintésének. Következők hr giger necronom IV és Hr giger biomechanicallandscape - (010). A művészoldal (12 400 látogatás) és a művek (17 600 látogatás) összesen 30 000 látogatást értek el. A megtekintések száma nő, 54%-cal több látogatás tört腺 Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026 (12 600 látogatás). A közönség legnépszerűbb nyelvei: Francia (33%), Német (16%) és Japán (14%). A közönség főbb országai: Franciaország (31%), Japán (19%) és Németország (13%). Eszközönként: számítógépek (54%), telefonok (42%) és tabletek (4%). A látogatások Sötét (Fényerő) irányulnak, ami 56% a látogatások összesen, szemben a katalógus 32% részével.
H.R. Giger: 10 alkotás, amit az emberek először néznek meg
Az alábbi műveket valós látogatók nyitották meg a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban. Az 1. helyezés a(z) H.R. Giger legnézettebb műve.
-
1
hr giger elp XI
2 900 látogatás · 9,9%
-
2
hr giger necronom IV
2 100 látogatás · 7,2%
-
3
Hr giger biomechanicallandscape - (010)
1 700 látogatás · 5,8%
-
4
Hr giger pilotincockpit
1 500 látogatás · 5,1%
-
5
hr giger pII the great beast p13
1 100 látogatás · 3,8%
-
6
hr giger landscape XII
1 000 látogatás · 3,4%
-
7
hr giger erotomechanics IX
800 látogatás · 2,7%
-
8
hr giger erotomechanics VIII
800 látogatás · 2,7%
-
9
hr giger alienmonster IV
800 látogatás · 2,7%
-
10
Hr giger alienhieroglyphics
700 látogatás · 2,4%
Mikor látogatják a felhasználók a H.R. Giger oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 3 400 | 9 200 |
| Aug 2026 | 1 300 | 5 500 |
| Sze 2026 | 7 700 | 2 800 |
Mikor tekintik meg H.R. Giger műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak H.R. Giger látogatói, az művész alkotmányaihoz képest?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 32,0% | 56,0% |
| Lágy árnyékok | 36,0% | 29,0% |
| Érezhető fényesség | 8,0% | 8,2% |
| Fényerék egyensúlya | 8,0% | 4,8% |
| Fényes | 16,0% | 2,1% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 64,0% | 78,2% |
| Finom színtónusú | 12,0% | 6,1% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 18,0% | 8,5% |
| Egyértelmű színprészenység | 4,0% | 4,8% |
| Éles színűség | 2,0% | 2,4% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 46,2% | 56,3% |
| Semleges tónusok | 42,3% | 19,5% |
| Sötét tónusú | 7,7% | 19,5% |
| Pasztell színek | 3,9% | 3,5% |
| Meleg tónusú | 0,0% | 1,1% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 72,0% | 83,3% |
| Egyensúlyos | 10,0% | 8,5% |
| Élénk | 18,0% | 8,2% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 8,0% | 6,1% |
| Lágy | 8,0% | 14,3% |
| Egyensúlyozott | 2,0% | 13,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 26,0% | 26,6% |
| Kijelentés | 56,0% | 39,9% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 12,0% | 24,9% |
| Lágyan kevert paletta | 18,0% | 18,8% |
| Egyensúlyozott harmónia | 20,0% | 20,5% |
| Erős színegyüntetés | 18,0% | 18,1% |
| Egységes színpaletta | 32,0% | 17,8% |
Melyek H.R. Giger legnépszerűbb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| hr giger pII the great beas… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 |
| hr giger elp XI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 2 200 | 300 |
| hr giger erotomechanics IX | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| hr giger alienmonster IV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| hr giger elp V | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| hr giger alien VI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| No. 700 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| Hr giger biomechanoid - (75) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| hr giger elp XII | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| hr giger elp VIII | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Milyen eszközöket használ H.R. Giger közönsége?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Adattáblázat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 16 300 | 54,3% |
| telefonok | 12 500 | 41,7% |
| tabletek | 1 200 | 4,0% |
Milyen nyelveket beszéli a H.R. Giger közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Adattáblázat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Francia | 4 100 | 33,3% |
| Német | 2 000 | 16,3% |
| Japán | 1 700 | 13,8% |
| Angol | 900 | 7,3% |
| Cseh | 800 | 6,5% |
| Magyar | 800 | 6,5% |
| Portugál | 600 | 4,9% |
| Koreai | 500 | 4,1% |
| Szlovák | 400 | 3,3% |
| Norwegian | 200 | 1,6% |
Hány napi látogatás érkezett H.R. Giger oldalára, és mi a következő három hétre várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 25 Sze | 300 |
| szo 26 Sze | 600 |
| vas 27 Sze | 2 000 |
| hét 28 Sze | 500 |
| kedd 29 Sze | 700 |
| sze 30 Sze | 600 |
| csüt 1 Okt | 600 |
| pén 2 Okt | 300 |
| szo 3 Okt | 600 |
| vas 4 Okt | 1 500 |
| hét 5 Okt | 900 |
| kedd 6 Okt | 700 |
| sze 7 Okt | 1 900 |
| csüt 8 Okt | 900 |
| pén 9 Okt | 1 200 |
| szo 10 Okt | 1 300 |
| vas 11 Okt | 800 |
| hét 12 Okt | 500 |
| kedd 13 Okt | 2 000 |
| sze 14 Okt | 1 300 |
| csüt 15 Okt | 3 400 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 1 000 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 1 400 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 2 400 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 1 100 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 1 900 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 2 100 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 2 800 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 1 200 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 1 600 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 2 800 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 1 200 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 2 200 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 2 500 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 3 200 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 1 300 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 1 800 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 3 100 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 1 400 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 2 400 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 2 700 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 3 500 |
Amit az emberek H.R. Giger kapcsán kérdeznek
Mely H.R. Giger műveit nyitják meg a legtöbbször az emberek?
- hr giger elp XI az első helyen, 2 900 látogatással vagy a megtekintések 10%-ével. 10 darab mű veszi évben a rangsor tetejét.
Mennyi a H.R. Giger közönsége a ArtsDot.com platformon?
- 30 000 látogatás tizenkét hónapban: 12 400 a művész oldalán és 17 600 a műveihez.
Milyen eszközökkel érkezik H.R. Giger közönsége?
- A látogatók számítógépek (54%), telefonok (42%) és tabletek (4%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 54%-át teszik ki.
Milyen nyelveket használ H.R. Giger közönsége?
- Francia (33%), Német (16%) és Japán (14%). Az első nyelv, a Francia, a látogatók 33% részét teszi ki.
Mely H.R. Giger művei felelnek meg a látogatók ízléstékének a legjobban?
- A Sötét címkéjű művek (Fényerő) a látogatások 56%-át teszik ki, pedig a katalógus 32%-át adják.