Grão VascoLátogatói statisztikák és legnézettebb alkotások
1475
–
1542
Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Grão Vasco oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
A rövid változat Grão Vasco számára
A látogatók Adoration of the Magi alkotást gyakrabban nyitnak meg, mint bármely más Grão Vasco művet: 800 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes megtekintések 50%-át teszi ki. Baptism of Christ és Calvary kiegészítik a pódiumot. Grão Vasco összesen 2 200 látogatást generált, ebből 1 200 a művész oldalon és 1 000 a művek összesen. A trend enyhén csökkenő: 25%-el kevesebb látogatás Okt 2026-ban, mint Sze 2026-ban. A csúcspontot Sze 2026 jelentette, 800 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Egyensúlyos (Színintenzitás) a látogatások 62%-át teszi ki, miközben a katalógus mindössze 18%-át jelenti.
A legnépszerűbb 5 mű: a művek, amelyeket a(z) Grão Vasco emberek a legtöbbször megnyitnak
A valós látogatások sorrendje, nem pedig a katalógusi pontszám alapján: a Grão Vasco 5 műve volt a legnépszerűbb a ArtsDot.com platformon az elmúlt tizenkét hónapban.
Mennyire népszerű a Grão Vasco oldala, hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
400
200
Aug 2026
100
100
Sze 2026
300
500
Okt 2026
400
200
Mennyi figyelmet kapnak összesen Grão Vasco művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műművei stílusai vonzzák a(z) Grão Vasco látogatóit?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
72,7%
76,9%
Elegáns
4,5%
23,1%
Klasszikus
9,1%
0,0%
Békés, nyugodt
9,1%
0,0%
Misztikus
4,5%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Szellemi
63,6%
84,6%
Melankolikus
13,6%
15,4%
Sötét és komoly
22,7%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
78,8%
87,5%
Lágy árnyékok
21,2%
12,5%
Érezhető fényesség
0,0%
0,0%
Fényerék egyensúlya
0,0%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
39,4%
25,0%
Finom színtónusú
48,5%
25,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
12,1%
50,0%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
81,8%
37,5%
Egyensúlyos
18,2%
62,5%
Élénk
0,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
21,2%
0,0%
Lágy
36,4%
25,0%
Egyensúlyozott
15,2%
12,5%
Erőteljes kontrasztú
15,2%
50,0%
Kijelentés
12,1%
12,5%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
24,2%
0,0%
Lágyan kevert paletta
12,1%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
15,2%
18,8%
Erős színegyüntetés
48,5%
81,2%
Egységes színpaletta
0,0%
0,0%
Hogyan alakulnak az év folyamán a legnépszerűbb Grão Vasco művek?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Baptism of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
200
0
Calvary
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Last Supper
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Last Supper (m)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Presentation at the Tem…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Circumcision
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Creation of the animals
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Escape to Egypt from Polypt…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Circumcision of the Polypty…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Presentation at the Temple
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mely nyelveken olvassák Grão Vasco műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
100
33,3%
Francia
100
33,3%
Portugál
100
33,3%
Hogyan alakulnak Grão Vasco napi látogatásai, és mi a várható jóslat?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Nap
Látogatások
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
100
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
200
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
100
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
500
csüt 5 Nov
200
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
200
kedd 10 Nov (előrejelzés)
100
sze 11 Nov (előrejelzés)
500
csüt 12 Nov (előrejelzés)
200
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
200
kedd 17 Nov (előrejelzés)
100
sze 18 Nov (előrejelzés)
600
csüt 19 Nov (előrejelzés)
200
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
200
kedd 24 Nov (előrejelzés)
100
sze 25 Nov (előrejelzés)
700
csüt 26 Nov (előrejelzés)
200
Grão Vasco: gyors válaszok
Mi a legnéztesebb mű Grão Vasco alkotótól?
Ez a Adoration of the Magi: 800 látogatás, ami 50% a(z) Grão Vasco megtekintéseinek. A fenti lista 5. helyezésig terjed.
Hány látogatása van Grão Vasco-nek?
2 200 az elmúlt tizenkét hónapban, ebből 1 200 a művész oldalon és 1 000 az egyes műalkotásokon.
Vannak-e olyan művek típusaival, amelyeket Grão Vasco alkotásaiból a látogatók különösen kedvelnek?
Igen, Egyensúlyos (Színintenzitás): a látogatások 62%-át teszi ki a 18% katalógusból.