Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Graeme Base oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Graeme Base: néhány sorban összesített adatok
Lazy Lions Lounging in the Local Library a csillag: 300 látogatás az elmúlt tizenkét hónapban, ami 14% a(z) Graeme Base összes megtekintésének. Következők Japanese Butterfly Lizard és Mongolian Screamer. A művészoldal (100 látogatás) és a művek (1 900 látogatás) összesen 2 000 látogatást értek el. A legjobb hónap: Júl 2026 (1 600 látogatás). A látogatások Egyensúlyos (Színintenzitás) irányulnak, ami 82% a látogatások összesen, szemben a katalógus 58% részével.
Graeme Base: 10 alkotás, amit az emberek először néznek meg
Az alábbi műveket valós látogatók nyitották meg a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban. Az 1. helyezés a(z) Graeme Base legnézettebb műve.
-
1
Lazy Lions Lounging in the Local Library
300 látogatás · 13,6%
-
2
Japanese Butterfly Lizard
300 látogatás · 13,6%
-
3
Mongolian Screamer
200 látogatás · 9,1%
-
4
Spotted Marsh Draak
200 látogatás · 9,1%
-
5
Untitled (280)
200 látogatás · 9,1%
-
6
Untitled (804)
200 látogatás · 9,1%
-
7
Artworks of the Cover and Title for The Eleventh Hour
100 látogatás · 4,5%
-
8
Common Green Draak
100 látogatás · 4,5%
-
9
Eastern Temple Worm
100 látogatás · 4,5%
-
10
Crested Dipper
100 látogatás · 4,5%
Mikor látogatják a felhasználók a Graeme Base oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 0 | 1 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 100 |
Mikor tekintik meg Graeme Base műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Graeme Base látogatói, az művész alkotmányaihoz képest?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 3,0% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 42,4% | 54,5% |
| Fényerék egyensúlya | 27,3% | 22,7% |
| Fényes | 27,3% | 22,7% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 36,4% | 13,6% |
| Finom színtónusú | 24,2% | 27,3% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 36,4% | 59,1% |
| Egyértelmű színprészenység | 3,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 74,1% | 66,7% |
| Földszínek | 18,5% | 33,3% |
| Sötét tónusú | 3,7% | 0,0% |
| Pasztell színek | 3,7% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 30,3% | 13,6% |
| Egyensúlyos | 57,6% | 81,8% |
| Élénk | 12,1% | 4,5% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 9,1% | 9,1% |
| Egyensúlyozott | 9,1% | 22,7% |
| Erőteljes kontrasztú | 21,2% | 9,1% |
| Kijelentés | 60,6% | 59,1% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 36,4% | 31,8% |
| Lágyan kevert paletta | 18,2% | 18,2% |
| Egyensúlyozott harmónia | 9,1% | 9,1% |
| Erős színegyüntetés | 27,3% | 22,7% |
| Egységes színpaletta | 9,1% | 18,2% |
Melyek Graeme Base legnépszerűbb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lazy Lions Lounging in the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Untitled (912) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Artworks of the Cover and T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (280) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (136) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (285) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (442) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (195) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (489) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (621) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket beszéli a Graeme Base közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Adattáblázat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 100 | 100,0% |
Hány napi látogatás érkezett Graeme Base oldalára, és mi a következő három hétre várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 100 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 300 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 300 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 300 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 400 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
Amit az emberek Graeme Base kapcsán kérdeznek
Mely Graeme Base műveit nyitják meg a legtöbbször az emberek?
- Lazy Lions Lounging in the Local Library az első helyen, 300 látogatással vagy a megtekintések 14%-ével. 10 darab mű veszi évben a rangsor tetejét.
Mennyi a Graeme Base közönsége a ArtsDot.com platformon?
- 2 000 látogatás tizenkét hónapban: 100 a művész oldalán és 1 900 a műveihez.
Mely Graeme Base művei felelnek meg a látogatók ízléstékének a legjobban?
- A Egyensúlyos címkéjű művek (Színintenzitás) a látogatások 82%-át teszik ki, pedig a katalógus 58%-át adják.