Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Govert Teunisz Flinck oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Govert Teunisz Flinck: néhány sorban összesített adatok
Krisztus születése közölő szentek a csillag: 200 látogatás az elmúlt tizenkét hónapban, ami 25% a(z) Govert Teunisz Flinck összes megtekintésének. Következők Girl by a High Chair és The Company of Captain Albert Bas and Lieutenant Lucas Conijn (detail). A művészoldal (700 látogatás) és a művek (600 látogatás) összesen 1 300 látogatást értek el. A legjobb hónap: Júl 2026 (1 100 látogatás). A látogatások Kijelentés (Kontraszt) irányulnak, ami 50% a látogatások összesen, szemben a katalógus 27% részével.
Govert Teunisz Flinck: 7 alkotás, amit az emberek először néznek meg
Az alábbi műveket valós látogatók nyitották meg a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban. Az 1. helyezés a(z) Govert Teunisz Flinck legnézettebb műve.
-
1
Krisztus születése közölő szentek
200 látogatás · 25,0%
-
2
Girl by a High Chair, 1640
100 látogatás · 12,5%
-
3
The Company of Captain Albert Bas and Lieutenant Lucas Conijn (detail)
100 látogatás · 12,5%
-
4
The Company Of Captain Albert Bas And Lieutenant Lucas Conijn
100 látogatás · 12,5%
-
5
Curius Dentatus Preferring Turnips To Gold
100 látogatás · 12,5%
-
6
Portrait Of A Woman
100 látogatás · 12,5%
-
7
Joost van den Vondel (1587-1679), Poet, Govert Flinck, 1653, 1653
100 látogatás · 12,5%
Mikor látogatják a felhasználók a Govert Teunisz Flinck oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 100 |
| Júl 2026 | 600 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Mikor tekintik meg Govert Teunisz Flinck műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Govert Teunisz Flinck látogatói, az művész alkotmányaihoz képest?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 81,8% | 100,0% |
| Lágy árnyékok | 0,0% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 18,2% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 63,6% | 50,0% |
| Finom színtónusú | 27,3% | 37,5% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 9,1% | 12,5% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 86,4% | 75,0% |
| Egyensúlyos | 9,1% | 25,0% |
| Élénk | 4,5% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 18,2% | 12,5% |
| Lágy | 18,2% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 18,2% | 25,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 18,2% | 12,5% |
| Kijelentés | 27,3% | 50,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 4,5% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 18,2% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 54,5% | 62,5% |
| Egységes színpaletta | 22,7% | 37,5% |
Melyek Govert Teunisz Flinck legnépszerűbb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Krisztus születése közölő s… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Girl by a High Chair | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of a Man, probably… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Isaac Blessing Jacob | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Officers and Other Civic Gu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Four Governors Of The Arque… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of Margaretha Tulp | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bearded Man With A Velvet C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Company of Captain Albe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of A Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket beszéli a Govert Teunisz Flinck közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi látogatás érkezett Govert Teunisz Flinck oldalára, és mi a következő három hétre várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 100 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 200 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 200 |
Amit az emberek Govert Teunisz Flinck kapcsán kérdeznek
Mely Govert Teunisz Flinck műveit nyitják meg a legtöbbször az emberek?
- Krisztus születése közölő szentek az első helyen, 200 látogatással vagy a megtekintések 25%-ével. 7 darab mű veszi évben a rangsor tetejét.
Mennyi a Govert Teunisz Flinck közönsége a ArtsDot.com platformon?
- 1 300 látogatás tizenkét hónapban: 700 a művész oldalán és 600 a műveihez.
Mely Govert Teunisz Flinck művei felelnek meg a látogatók ízléstékének a legjobban?
- A Kijelentés címkéjű művek (Kontraszt) a látogatások 50%-át teszik ki, pedig a katalógus 27%-át adják.