Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Giuseppe Pellizza da Volpedo oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
A rövid változat Giuseppe Pellizza da Volpedo számára
A látogatók The Fourth Estate (also known as Proletariat) alkotást gyakrabban nyitnak meg, mint bármely más Giuseppe Pellizza da Volpedo művet: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes megtekintések 33%-át teszi ki. Washing in the Sun és The Mirror of Life That which the First One does, the Others follow kiegészítik a pódiumot. Giuseppe Pellizza da Volpedo összesen 1 300 látogatást generált, ebből 800 a művész oldalon és 500 a művek összesen. A csúcspontot Júl 2026 jelentette, 900 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Sötét tónusú (Színpaletta) a látogatások 67%-át teszi ki, miközben a katalógus mindössze 27%-át jelenti.
A legnépszerűbb 5 mű: a művek, amelyeket a(z) Giuseppe Pellizza da Volpedo emberek a legtöbbször megnyitnak
A valós látogatások sorrendje, nem pedig a katalógusi pontszám alapján: a Giuseppe Pellizza da Volpedo 5 műve volt a legnépszerűbb a ArtsDot.com platformon az elmúlt tizenkét hónapban.
-
1
The Fourth Estate (also known as Proletariat), 1901
200 látogatás · 33,3%
-
2
Washing in the Sun, 1905
100 látogatás · 16,7%
-
3
The Mirror of Life That which the First One does, the Others follow, 1898
100 látogatás · 16,7%
-
4
Family of emigrants, 1906
100 látogatás · 16,7%
-
5
14th-15th century dress and finger sketch
100 látogatás · 16,7%
Mennyire népszerű a Giuseppe Pellizza da Volpedo oldala, hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 500 |
| Aug 2026 | 200 | 0 |
| Sze 2026 | 200 | 0 |
Mennyi figyelmet kapnak összesen Giuseppe Pellizza da Volpedo művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műművei stílusai vonzzák a(z) Giuseppe Pellizza da Volpedo látogatóit?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 25,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 12,5% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 50,0% | 83,3% |
| Fényerék egyensúlya | 12,5% | 16,7% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 31,2% | 0,0% |
| Finom színtónusú | 12,5% | 33,3% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 37,5% | 16,7% |
| Egyértelmű színprészenység | 18,8% | 50,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 60,0% | 16,7% |
| Sötét tónusú | 26,7% | 66,7% |
| Monokróm | 6,7% | 16,7% |
| Semleges tónusok | 6,7% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 37,5% | 0,0% |
| Egyensúlyos | 37,5% | 50,0% |
| Élénk | 25,0% | 50,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 18,8% | 16,7% |
| Lágy | 18,8% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 6,2% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 12,5% | 33,3% |
| Kijelentés | 43,8% | 50,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 18,8% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 6,2% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 12,5% | 16,7% |
| Erős színegyüntetés | 37,5% | 66,7% |
| Egységes színpaletta | 25,0% | 16,7% |
Hogyan alakulnak az év folyamán a legnépszerűbb Giuseppe Pellizza da Volpedo művek?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Love of Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Statue of Villa Borghese | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Field in Bloom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Washing in the Sun | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Holy Family | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Discussion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lovers Walking | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Family of emigrants | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Mely nyelveken olvassák Giuseppe Pellizza da Volpedo műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Olasz | 600 | 85,7% |
| Spanyol | 100 | 14,3% |
Hogyan alakulnak Giuseppe Pellizza da Volpedo napi látogatásai, és mi a várható jóslat?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 100 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 100 |
| pén 2 Okt | 100 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 200 |
| kedd 6 Okt | 100 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 100 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 200 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 200 |
Giuseppe Pellizza da Volpedo: gyors válaszok
Mi a legnéztesebb mű Giuseppe Pellizza da Volpedo alkotótól?
- Ez a The Fourth Estate (also known as Proletariat): 200 látogatás, ami 33% a(z) Giuseppe Pellizza da Volpedo megtekintéseinek. A fenti lista 5. helyezésig terjed.
Hány látogatása van Giuseppe Pellizza da Volpedo-nek?
- 1 300 az elmúlt tizenkét hónapban, ebből 800 a művész oldalon és 500 az egyes műalkotásokon.
Vannak-e olyan művek típusaival, amelyeket Giuseppe Pellizza da Volpedo alkotásaiból a látogatók különösen kedvelnek?
- Igen, Sötét tónusú (Színpaletta): a látogatások 67%-át teszi ki a 27% katalógusból.