Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Giovanni Strazza oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Giovanni Strazza: néhány sorban összesített adatok
Ishmael Abandoned in the Desert a csillag: 4 800 látogatás az elmúlt tizenkét hónapban, ami 100% a(z) Giovanni Strazza összes megtekintésének. A művészoldal (7 700 látogatás) és a művek (1 800 látogatás) összesen 9 500 látogatást értek el. A megtekintések száma nő, 220%-cal több látogatás tört腺 Sze 2026 és Okt 2026 között. A legjobb hónap: Okt 2026 (4 800 látogatás). Eszközönként: telefonok (53%), számítógépek (42%) és tabletek (5%).
Giovanni Strazza: 1 alkotás, amit az emberek először néznek meg
Az alábbi műveket valós látogatók nyitották meg a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban. Az 1. helyezés a(z) Giovanni Strazza legnézettebb műve.
Mikor látogatják a felhasználók a Giovanni Strazza oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 2 100 | 100 |
| Aug 2026 | 1 000 | 0 |
| Sze 2026 | 1 500 | 0 |
| Okt 2026 | 3 100 | 1 700 |
Mikor tekintik meg Giovanni Strazza műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Giovanni Strazza látogatói, az művész alkotmányaihoz képest?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 0,0% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 0,0% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 100,0% | 100,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 100,0% | 100,0% |
| Finom színtónusú | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 0,0% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 100,0% | 100,0% |
| Egyensúlyos | 0,0% | 0,0% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 100,0% | 100,0% |
| Lágy | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 0,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 0,0% | 0,0% |
| Kijelentés | 0,0% | 0,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 0,0% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 0,0% | 0,0% |
| Egységes színpaletta | 100,0% | 100,0% |
Melyek Giovanni Strazza legnépszerűbb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ishmael Abandoned in the De… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 1 700 |
Milyen eszközöket használ Giovanni Strazza közönsége?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Adattáblázat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| telefonok | 5 000 | 52,6% |
| számítógépek | 4 000 | 42,1% |
| tabletek | 500 | 5,3% |
Milyen nyelveket beszéli a Giovanni Strazza közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Adattáblázat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 800 | 38,1% |
| Francia | 700 | 33,3% |
| Spanyol | 200 | 9,5% |
| Német | 100 | 4,8% |
| Horvát | 100 | 4,8% |
| Japán | 100 | 4,8% |
| Török | 100 | 4,8% |
Hány napi látogatás érkezett Giovanni Strazza oldalára, és mi a következő három hétre várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 300 |
| hét 19 Okt | 300 |
| kedd 20 Okt | 100 |
| sze 21 Okt | 200 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 100 |
| vas 25 Okt | 400 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 900 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 100 |
| szo 31 Okt | 400 |
| vas 1 Nov | 500 |
| hét 2 Nov | 100 |
| kedd 3 Nov | 400 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 200 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 500 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 200 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 600 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 200 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 600 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 200 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 700 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 300 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 600 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 200 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 700 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 27 Nov (előrejelzés) | 100 |
Amit az emberek Giovanni Strazza kapcsán kérdeznek
Mely Giovanni Strazza műveit nyitják meg a legtöbbször az emberek?
- Ishmael Abandoned in the Desert az első helyen, 4 800 látogatással vagy a megtekintések 100%-ével. 1 darab mű veszi évben a rangsor tetejét.
Mennyi a Giovanni Strazza közönsége a ArtsDot.com platformon?
- 9 500 látogatás tizenkét hónapban: 7 700 a művész oldalán és 1 800 a műveihez.
Milyen eszközökkel érkezik Giovanni Strazza közönsége?
- A látogatók telefonok (53%), számítógépek (42%) és tabletek (5%) eszközökről érkeznek; a telefonok eszközök a látogatások 53%-át teszik ki.