Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Giovanni Francesco Caroto oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
A rövid változat Giovanni Francesco Caroto számára
A látogatók Portrait of a Young Man with a Child alkotást gyakrabban nyitnak meg, mint bármely más Giovanni Francesco Caroto művet: 1 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes megtekintések 56%-át teszi ki. Madonna and Child with Sts Francis and Catherine és St jerome (1512) kiegészítik a pódiumot. Giovanni Francesco Caroto összesen 2 100 látogatást generált, ebből 500 a művész oldalon és 1 600 a művek összesen. A csúcspontot Júl 2026 jelentette, 1 300 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Sötét (Fényerő) a látogatások 78%-át teszi ki, miközben a katalógus mindössze 27%-át jelenti.
A legnépszerűbb 7 mű: a művek, amelyeket a(z) Giovanni Francesco Caroto emberek a legtöbbször megnyitnak
A valós látogatások sorrendje, nem pedig a katalógusi pontszám alapján: a Giovanni Francesco Caroto 7 műve volt a legnépszerűbb a ArtsDot.com platformon az elmúlt tizenkét hónapban.
-
1
Portrait of a Young Man with a Child, 1520
1 300 látogatás · 56,5%
-
2
Madonna and Child with Sts Francis and Catherine, 1523
400 látogatás · 17,4%
-
3
St jerome (1512)
200 látogatás · 8,7%
-
4
Portrait of a Woman, 1505
100 látogatás · 4,3%
-
5
Virgin with Jesus and Saints, 1540
100 látogatás · 4,3%
-
6
Saint john the baptist
100 látogatás · 4,3%
-
7
San sebastiano
100 látogatás · 4,3%
Mennyire népszerű a Giovanni Francesco Caroto oldala, hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 500 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 700 |
Mennyi figyelmet kapnak összesen Giovanni Francesco Caroto művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műművei stílusai vonzzák a(z) Giovanni Francesco Caroto látogatóit?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 33,3% | 80,0% |
| Elegáns | 33,3% | 20,0% |
| Klasszikus | 33,3% | 0,0% |
| Érzelmi hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 33,3% | 80,0% |
| Belső elmélyülést sugárzó | 33,3% | 20,0% |
| Szellemi | 33,3% | 0,0% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 26,7% | 78,3% |
| Lágy árnyékok | 53,3% | 17,4% |
| Érezhető fényesség | 20,0% | 4,3% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 26,7% | 60,9% |
| Finom színtónusú | 46,7% | 21,7% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 20,0% | 17,4% |
| Egyértelmű színprészenység | 6,7% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 33,3% | 65,2% |
| Egyensúlyos | 60,0% | 34,8% |
| Élénk | 6,7% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 13,3% | 17,4% |
| Egyensúlyozott | 13,3% | 60,9% |
| Erőteljes kontrasztú | 20,0% | 0,0% |
| Kijelentés | 53,3% | 21,7% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 6,7% | 4,3% |
| Lágyan kevert paletta | 6,7% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 20,0% | 65,2% |
| Erős színegyüntetés | 66,7% | 30,4% |
| Egységes színpaletta | 0,0% | 0,0% |
Hogyan alakulnak az év folyamán a legnépszerűbb Giovanni Francesco Caroto művek?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of a Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child with Sts… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 |
| Madonna and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Young Man wit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 |
| Deposition of the Tears | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Read-headed Youth Holding a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Young Benedic… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Birth of the Virgin Mary | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Virgin with Jesus and Saints | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sophonisba Drinking the Poi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken olvassák Giovanni Francesco Caroto műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hogyan alakulnak Giovanni Francesco Caroto napi látogatásai, és mi a várható jóslat?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 100 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
Giovanni Francesco Caroto: gyors válaszok
Mi a legnéztesebb mű Giovanni Francesco Caroto alkotótól?
- Ez a Portrait of a Young Man with a Child: 1 300 látogatás, ami 56% a(z) Giovanni Francesco Caroto megtekintéseinek. A fenti lista 7. helyezésig terjed.
Hány látogatása van Giovanni Francesco Caroto-nek?
- 2 100 az elmúlt tizenkét hónapban, ebből 500 a művész oldalon és 1 600 az egyes műalkotásokon.
Vannak-e olyan művek típusaival, amelyeket Giovanni Francesco Caroto alkotásaiból a látogatók különösen kedvelnek?
- Igen, Sötét (Fényerő): a látogatások 78%-át teszi ki a 27% katalógusból.