Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Giovanni Battista Spinelli oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Giovanni Battista Spinelli: néhány sorban összesített adatok
Hagar and the Angel a csillag: 100 látogatás az elmúlt tizenkét hónapban, ami 25% a(z) Giovanni Battista Spinelli összes megtekintésének. Következők David és David with the head of Goliath. A művészoldal (0 látogatás) és a művek (300 látogatás) összesen 300 látogatást értek el. Az érdeklődés 100%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026 (200 látogatás). A látogatások Egyensúlyos (Színintenzitás) irányulnak, ami 50% a látogatások összesen, szemben a katalógus 17% részével.
Giovanni Battista Spinelli: 4 alkotás, amit az emberek először néznek meg
Az alábbi műveket valós látogatók nyitották meg a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban. Az 1. helyezés a(z) Giovanni Battista Spinelli legnézettebb műve.
Mikor látogatják a felhasználók a Giovanni Battista Spinelli oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 0 | 200 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Mikor tekintik meg Giovanni Battista Spinelli műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Giovanni Battista Spinelli látogatói, az művész alkotmányaihoz képest?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 58,3% | 50,0% |
| Lágy árnyékok | 8,3% | 25,0% |
| Érezhető fényesség | 0,0% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 8,3% | 0,0% |
| Fényes | 25,0% | 25,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 58,3% | 25,0% |
| Finom színtónusú | 33,3% | 50,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 8,3% | 25,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 54,5% | 50,0% |
| Semleges tónusok | 36,4% | 25,0% |
| Sötét tónusú | 9,1% | 25,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 75,0% | 50,0% |
| Egyensúlyos | 16,7% | 50,0% |
| Élénk | 8,3% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 25,0% | 0,0% |
| Lágy | 25,0% | 25,0% |
| Egyensúlyozott | 0,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 0,0% | 0,0% |
| Kijelentés | 50,0% | 75,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 8,3% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 16,7% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 16,7% | 25,0% |
| Erős színegyüntetés | 16,7% | 25,0% |
| Egységes színpaletta | 41,7% | 50,0% |
Melyek Giovanni Battista Spinelli legnépszerűbb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Virgin and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jacob's dream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| San biagio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ammon asking for esther's f… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cristina LA SAMARITAN | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Loth and daughters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Adoration of the Shephe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| David | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| David with the head of Goli… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Triumphant David | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket beszéli a Giovanni Battista Spinelli közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi látogatás érkezett Giovanni Battista Spinelli oldalára, és mi a következő három hétre várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
Amit az emberek Giovanni Battista Spinelli kapcsán kérdeznek
Mely Giovanni Battista Spinelli műveit nyitják meg a legtöbbször az emberek?
- Hagar and the Angel az első helyen, 100 látogatással vagy a megtekintések 25%-ével. 4 darab mű veszi évben a rangsor tetejét.
Mennyi a Giovanni Battista Spinelli közönsége a ArtsDot.com platformon?
- 300 látogatás tizenkét hónapban: 0 a művész oldalán és 300 a műveihez.
Mely Giovanni Battista Spinelli művei felelnek meg a látogatók ízléstékének a legjobban?
- A Egyensúlyos címkéjű művek (Színintenzitás) a látogatások 50%-át teszik ki, pedig a katalógus 17%-át adják.