Georges RouaultCsaládi kör és népszerűség a ArtsDot.com oldalán
1871
–
1958
Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Georges Rouault oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Georges Rouault: néhány sorban összesített adatok
Head of Christ a csillag: 1 200 látogatás az elmúlt tizenkét hónapban, ami 10% a(z) Georges Rouault összes megtekintésének. Következők The old king és 'Homo homini lupus'. A művészoldal (2 600 látogatás) és a művek (8 900 látogatás) összesen 11 500 látogatást értek el. A megtekintések száma nő, 40%-cal több látogatás tört腺 Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026 (9 100 látogatás). Eszközönként: számítógépek (85%), telefonok (12%) és tabletek (3%). A látogatások Földszínek (Színpaletta) irányulnak, ami 89% a látogatások összesen, szemben a katalógus 61% részével.
Georges Rouault: 10 alkotás, amit az emberek először néznek meg
Az alábbi műveket valós látogatók nyitották meg a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban. Az 1. helyezés a(z) Georges Rouault legnézettebb műve.
Mikor látogatják a felhasználók a Georges Rouault oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
1 100
8 000
Aug 2026
400
600
Sze 2026
1 100
300
Mikor tekintik meg Georges Rouault műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Georges Rouault látogatói, az művész alkotmányaihoz képest?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
75,0%
70,0%
Elegáns
25,0%
23,3%
Éteri
0,0%
3,3%
Természetes tónusú
0,0%
1,7%
Békés, nyugodt
0,0%
1,7%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
87,5%
70,0%
Belső elmélyülést sugárzó
12,5%
20,0%
Sötét és komoly
0,0%
3,3%
Szellemi
0,0%
3,3%
Nyugodt
0,0%
1,7%
Nosztalgikus
0,0%
1,7%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
30,0%
41,0%
Lágy árnyékok
36,0%
41,8%
Érezhető fényesség
22,0%
14,8%
Fényerék egyensúlya
12,0%
2,5%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
60,0%
37,7%
Finom színtónusú
30,0%
38,5%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
10,0%
21,3%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
2,5%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
60,9%
88,9%
Semleges tónusok
39,1%
5,6%
Sötét tónusú
0,0%
5,6%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
68,0%
54,1%
Egyensúlyos
28,0%
43,4%
Élénk
4,0%
2,5%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
20,0%
12,3%
Lágy
16,0%
15,6%
Egyensúlyozott
4,0%
11,5%
Erőteljes kontrasztú
18,0%
16,4%
Kijelentés
42,0%
44,3%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
30,0%
37,7%
Lágyan kevert paletta
12,0%
22,1%
Egyensúlyozott harmónia
8,0%
9,0%
Erős színegyüntetés
24,0%
16,4%
Egységes színpaletta
26,0%
14,8%
Melyek Georges Rouault legnépszerűbb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
The old king
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Jesus on the cross as forgo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
We ... By his death we were…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Femme Affranchie, A Quatorz…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Superman
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Obeying Until the death and…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
'... when the night came. T…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Bring your death out!
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Eternally scourged
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközöket használ Georges Rouault közönsége?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Adattáblázat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
9 800
85,2%
telefonok
1 400
12,2%
tabletek
300
2,6%
Milyen nyelveket beszéli a Georges Rouault közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Adattáblázat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Koreai
500
38,5%
Spanyol
300
23,1%
Dán
200
15,4%
Olasz
200
15,4%
Szlovén
100
7,7%
Hány napi látogatás érkezett Georges Rouault oldalára, és mi a következő három hétre várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
Nap
Látogatások
vas 27 Sze
800
hét 28 Sze
100
kedd 29 Sze
500
sze 30 Sze
200
csüt 1 Okt
100
pén 2 Okt
100
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
300
hét 5 Okt
500
kedd 6 Okt
200
sze 7 Okt
200
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
300
szo 10 Okt
100
vas 11 Okt
100
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
100
sze 14 Okt
100
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
300
szo 17 Okt
400
vas 18 Okt (előrejelzés)
200
hét 19 Okt (előrejelzés)
100
kedd 20 Okt (előrejelzés)
100
sze 21 Okt (előrejelzés)
100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
100
szo 24 Okt (előrejelzés)
100
vas 25 Okt (előrejelzés)
100
hét 26 Okt (előrejelzés)
100
kedd 27 Okt (előrejelzés)
100
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
100
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
Amit az emberek Georges Rouault kapcsán kérdeznek
Mely Georges Rouault műveit nyitják meg a legtöbbször az emberek?
Head of Christ az első helyen, 1 200 látogatással vagy a megtekintések 10%-ével. 10 darab mű veszi évben a rangsor tetejét.
Mennyi a Georges Rouault közönsége a ArtsDot.com platformon?
11 500 látogatás tizenkét hónapban: 2 600 a művész oldalán és 8 900 a műveihez.
Milyen eszközökkel érkezik Georges Rouault közönsége?
A látogatók számítógépek (85%), telefonok (12%) és tabletek (3%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 85%-át teszik ki.
Mely Georges Rouault művei felelnek meg a látogatók ízléstékének a legjobban?
A Földszínek címkéjű művek (Színpaletta) a látogatások 89%-át teszik ki, pedig a katalógus 61%-át adják.