Georges ClairinCsaládi kör és népszerűség a ArtsDot.com oldalán
1843
–
1919
Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Georges Clairin oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Georges Clairin: néhány sorban összesített adatok
An Ouled Nail Tribal Dancer a csillag: 800 látogatás az elmúlt tizenkét hónapban, ami 28% a(z) Georges Clairin összes megtekintésének. Következők Sarah Bernhardt dans son jardin de Belle Ile és The Opium Smokers. A művészoldal (100 látogatás) és a művek (2 100 látogatás) összesen 2 200 látogatást értek el. Az érdeklődés 40%-el csökkent Sze 2026 és Okt 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026 (1 100 látogatás). A látogatások Éteri (Hangulat) irányulnak, ami 67% a látogatások összesen, szemben a katalógus 7% részével.
Georges Clairin: 10 alkotás, amit az emberek először néznek meg
Az alábbi műveket valós látogatók nyitották meg a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban. Az 1. helyezés a(z) Georges Clairin legnézettebb műve.
Mikor látogatják a felhasználók a Georges Clairin oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
100
1 000
Aug 2026
0
300
Sze 2026
0
500
Okt 2026
0
300
Mikor tekintik meg Georges Clairin műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Georges Clairin látogatói, az művész alkotmányaihoz képest?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
46,7%
16,7%
Éteri
6,7%
66,7%
Luksusú
20,0%
0,0%
Romantikus
13,3%
16,7%
Klasszikus
6,7%
0,0%
Elegáns
6,7%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Drámai
46,7%
16,7%
Éteri
13,3%
66,7%
Romantikus
13,3%
16,7%
Sötét és komoly
13,3%
0,0%
Rejtélyes
6,7%
0,0%
Belső elmélyülést sugárzó
6,7%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
19,6%
10,3%
Lágy árnyékok
32,6%
44,8%
Érezhető fényesség
32,6%
37,9%
Fényerék egyensúlya
10,9%
6,9%
Fényes
4,3%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
45,6%
17,2%
Finom színtónusú
28,3%
48,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
21,7%
34,5%
Egyértelmű színprészenység
4,3%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
67,6%
85,7%
Semleges tónusok
24,3%
10,7%
Sötét tónusú
5,4%
3,6%
Pasztell színek
2,7%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
45,6%
17,2%
Egyensúlyos
43,5%
82,8%
Élénk
10,9%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
4,3%
0,0%
Lágy
19,6%
3,5%
Egyensúlyozott
13,0%
3,5%
Erőteljes kontrasztú
28,3%
41,4%
Kijelentés
34,8%
51,7%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
8,7%
6,9%
Lágyan kevert paletta
17,4%
6,9%
Egyensúlyozott harmónia
10,9%
6,9%
Erős színegyüntetés
39,1%
62,1%
Egységes színpaletta
23,9%
17,2%
Melyek Georges Clairin legnépszerűbb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
The Opium Smokers
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
100
0
Portrait of Sarah Bernhardt
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Émile de Girard…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Le schérif de Oussan (Maroc…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The King's Jester
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Gabrielle Kraus…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of the dancer Virg…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sketch for the Lobau Galler…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
L'armée française dans l'ég…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Le Carnage
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen nyelveket beszéli a Georges Clairin közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi látogatás érkezett Georges Clairin oldalára, és mi a következő három hétre várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
Nap
Látogatások
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
100
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
csüt 26 Nov (előrejelzés)
0
Amit az emberek Georges Clairin kapcsán kérdeznek
Mely Georges Clairin műveit nyitják meg a legtöbbször az emberek?
An Ouled Nail Tribal Dancer az első helyen, 800 látogatással vagy a megtekintések 28%-ével. 10 darab mű veszi évben a rangsor tetejét.
Mennyi a Georges Clairin közönsége a ArtsDot.com platformon?
2 200 látogatás tizenkét hónapban: 100 a művész oldalán és 2 100 a műveihez.
Mely Georges Clairin művei felelnek meg a látogatók ízléstékének a legjobban?
A Éteri címkéjű művek (Hangulat) a látogatások 67%-át teszik ki, pedig a katalógus 7%-át adják.