George StubbsLátogatói statisztikák és legnézettebb alkotások
1724
–
1806
Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg George Stubbs oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
A rövid változat George Stubbs számára
A látogatók A Bay Hunter With Two Spaniels alkotást gyakrabban nyitnak meg, mint bármely más George Stubbs művet: 3 100 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes megtekintések 20%-át teszi ki. A Grosvenor vadászat és Személyzet a lovasszobornál kiegészítik a pódiumot. George Stubbs összesen 16 900 látogatást generált, ebből 2 900 a művész oldalon és 14 000 a művek összesen. A trend felfelé mutat: 50% -el több látogatás Sze 2026 alatt, mint Aug 2026 alatt. A csúcspontot Júl 2026 jelentette, 11 800 látogatással. A látogatások megoszlása: számítógépek (84%), telefonok (14%) és tabletek (2%) Egy stílus kiemelkedik: a Békés, nyugodt (Hangulat) a látogatások 32%-át teszi ki, miközben a katalógus mindössze 7%-át jelenti.
A legnépszerűbb 10 mű: a művek, amelyeket a(z) George Stubbs emberek a legtöbbször megnyitnak
A valós látogatások sorrendje, nem pedig a katalógusi pontszám alapján: a George Stubbs 10 műve volt a legnépszerűbb a ArtsDot.com platformon az elmúlt tizenkét hónapban.
Mennyire népszerű a George Stubbs oldala, hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
400
Júl 2026
1 400
10 400
Aug 2026
400
1 400
Sze 2026
900
1 800
Mennyi figyelmet kapnak összesen George Stubbs művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műművei stílusai vonzzák a(z) George Stubbs látogatóit?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
6,7%
32,4%
Romantikus
40,0%
24,8%
Dramatikus
26,7%
17,1%
Nyugodt
6,7%
7,6%
Klasszikus
20,0%
4,8%
Elegáns
0,0%
7,6%
Nosztalgikus
0,0%
4,8%
Természetes tónusú
0,0%
0,9%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
20,0%
36,2%
Nosztalgikus
20,0%
14,3%
Erőteljes presence
13,3%
11,4%
Nyugodt
13,3%
9,5%
Belső elmélyülést sugárzó
6,7%
8,6%
Melankolikus
6,7%
7,6%
Drámai
0,0%
4,8%
Romantikus
6,7%
3,8%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
20,0%
18,9%
Lágy árnyékok
30,0%
25,5%
Érezhető fényesség
40,0%
46,4%
Fényerék egyensúlya
8,0%
4,6%
Fényes
2,0%
4,6%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
38,0%
41,2%
Finom színtónusú
38,0%
21,6%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
18,0%
35,3%
Egyértelmű színprészenység
6,0%
2,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
62,2%
73,8%
Semleges tónusok
29,7%
13,9%
Sötét tónusú
8,1%
6,6%
Monokróm
0,0%
3,3%
Pasztell színek
0,0%
2,5%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
42,0%
42,5%
Egyensúlyos
52,0%
55,6%
Élénk
6,0%
2,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
10,0%
15,7%
Lágy
6,0%
3,3%
Egyensúlyozott
10,0%
8,5%
Erőteljes kontrasztú
12,0%
9,8%
Kijelentés
62,0%
62,7%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
12,0%
12,4%
Lágyan kevert paletta
4,0%
5,2%
Egyensúlyozott harmónia
16,0%
3,3%
Erős színegyüntetés
46,0%
60,1%
Egységes színpaletta
22,0%
18,9%
Hogyan alakulnak az év folyamán a legnépszerűbb George Stubbs művek?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Személyzet a lovasszobornál
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
A Bay Hunter With Two Spani…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
900
1 000
A Grosvenor vadászat
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
100
Horse Frightened by a Lion
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
A Lion Attacking a Stag
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tiger
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Horse Devoured by a Lion
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lion Devouring a Horse
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lord Grosvenor
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Molly Long-legs with her Jo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Telefonok, táblinetek vagy számítógépek: hogyan nézik George Stubbs alkotásait?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
14 200
84,0%
telefonok
2 300
13,6%
tabletek
400
2,4%
Mely nyelveken olvassák George Stubbs műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Magyar
500
26,3%
Holland
400
21,1%
Japán
300
15,8%
Bolgár
100
5,3%
Spanyol
100
5,3%
Francia
100
5,3%
Grúz
100
5,3%
Portugál
100
5,3%
Román
100
5,3%
Szerb
100
5,3%
Hogyan alakulnak George Stubbs napi látogatásai, és mi a várható jóslat?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
400
hét 28 Sze
200
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
200
csüt 1 Okt
200
pén 2 Okt
400
szo 3 Okt
200
vas 4 Okt
300
hét 5 Okt
300
kedd 6 Okt
500
sze 7 Okt
300
csüt 8 Okt
300
pén 9 Okt
100
szo 10 Okt
200
vas 11 Okt
200
hét 12 Okt
100
kedd 13 Okt
200
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
500
pén 16 Okt
300
szo 17 Okt (előrejelzés)
100
vas 18 Okt (előrejelzés)
300
hét 19 Okt (előrejelzés)
200
kedd 20 Okt (előrejelzés)
200
sze 21 Okt (előrejelzés)
200
csüt 22 Okt (előrejelzés)
300
pén 23 Okt (előrejelzés)
300
szo 24 Okt (előrejelzés)
100
vas 25 Okt (előrejelzés)
300
hét 26 Okt (előrejelzés)
200
kedd 27 Okt (előrejelzés)
200
sze 28 Okt (előrejelzés)
200
csüt 29 Okt (előrejelzés)
300
pén 30 Okt (előrejelzés)
300
szo 31 Okt (előrejelzés)
100
vas 1 Nov (előrejelzés)
300
hét 2 Nov (előrejelzés)
200
kedd 3 Nov (előrejelzés)
200
sze 4 Nov (előrejelzés)
200
csüt 5 Nov (előrejelzés)
300
pén 6 Nov (előrejelzés)
300
George Stubbs: gyors válaszok
Mi a legnéztesebb mű George Stubbs alkotótól?
Ez a A Bay Hunter With Two Spaniels: 3 100 látogatás, ami 20% a(z) George Stubbs megtekintéseinek. A fenti lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatása van George Stubbs-nek?
16 900 az elmúlt tizenkét hónapban, ebből 2 900 a művész oldalon és 14 000 az egyes műalkotásokon.
Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik meg George Stubbs alkotásait?
Mindkettő: a látogatások megoszlása: számítógépek (84%), telefonok (14%) és tabletek (2%); a vezető számítógépek 84% arányal.
Vannak-e olyan művek típusaival, amelyeket George Stubbs alkotásaiból a látogatók különösen kedvelnek?
Igen, Békés, nyugodt (Hangulat): a látogatások 32%-át teszi ki a 7% katalógusból.