Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Condó Géza oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
A rövid változat Condó Géza számára
A látogatók Conspiracy alkotást gyakrabban nyitnak meg, mint bármely más Condó Géza művet: 1 400 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes megtekintések 30%-át teszi ki. Night Rider és Jesus on the Cross kiegészítik a pódiumot. Condó Géza összesen 5 000 látogatást generált, ebből 1 900 a művész oldalon és 3 100 a művek összesen. A trend enyhén csökkenő: 37%-el kevesebb látogatás Sze 2026-ban, mint Aug 2026-ban. A csúcspontot Júl 2026 jelentette, 1 900 látogatással. A látogatások megoszlása: telefonok (52%) és számítógépek (48%) Egy stílus kiemelkedik: a Egyensúlyozott harmónia (Színharmónia) a látogatások 67%-át teszi ki, miközben a katalógus mindössze 21%-át jelenti.
A legnépszerűbb 10 mű: a művek, amelyeket a(z) Condó Géza emberek a legtöbbször megnyitnak
A valós látogatások sorrendje, nem pedig a katalógusi pontszám alapján: a Condó Géza 10 műve volt a legnépszerűbb a ArtsDot.com platformon az elmúlt tizenkét hónapban.
-
1
Conspiracy
1 400 látogatás · 30,4%
-
2
Night Rider
1 400 látogatás · 30,4%
-
3
Jesus on the Cross
700 látogatás · 15,2%
-
4
Nude on Purple
200 látogatás · 4,3%
-
5
Study for The Jester, 2003
200 látogatás · 4,3%
-
6
Untitled, 1989
100 látogatás · 2,2%
-
7
Pierrot Lunaire (Comic Strip Painting)
100 látogatás · 2,2%
-
8
The Young Executive, 2003
100 látogatás · 2,2%
-
9
Barney
100 látogatás · 2,2%
-
10
Study for Blue Female Composition, 2006
100 látogatás · 2,2%
Mennyire népszerű a Condó Géza oldala, hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 700 | 1 200 |
| Aug 2026 | 700 | 1 200 |
| Sze 2026 | 500 | 700 |
Mennyi figyelmet kapnak összesen Condó Géza művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műművei stílusai vonzzák a(z) Condó Géza látogatóit?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 10,3% | 30,4% |
| Lágy árnyékok | 31,0% | 54,4% |
| Érezhető fényesség | 13,8% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 27,6% | 6,5% |
| Fényes | 17,2% | 8,7% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 48,3% | 43,5% |
| Finom színtónusú | 13,8% | 4,3% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 17,2% | 17,4% |
| Egyértelmű színprészenység | 20,7% | 34,8% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 32,0% | 47,7% |
| Sötét tónusú | 16,0% | 36,4% |
| Semleges tónusok | 48,0% | 15,9% |
| Pasztell színek | 4,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 44,8% | 43,5% |
| Egyensúlyos | 34,5% | 37,0% |
| Élénk | 20,7% | 19,6% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 13,8% | 2,2% |
| Lágy | 24,1% | 65,2% |
| Egyensúlyozott | 3,5% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 20,7% | 6,5% |
| Kijelentés | 37,9% | 26,1% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 31,0% | 6,5% |
| Lágyan kevert paletta | 3,5% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 20,7% | 67,4% |
| Erős színegyüntetés | 17,2% | 2,2% |
| Egységes színpaletta | 27,6% | 23,9% |
Hogyan alakulnak az év folyamán a legnépszerűbb Condó Géza művek?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Night Rider | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 900 | 0 |
| Pierrot Lunaire (Comic Stri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Conspiracy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 700 |
| Lord Jim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jesus on the Cross | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 0 | 0 |
| Dreaming Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| German Nights | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Multi Colored Farmer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peripheral Beings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Your Friendly Neighborhood… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefonok, táblinetek vagy számítógépek: hogyan nézik Condó Géza alkotásait?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| telefonok | 2 600 | 52,0% |
| számítógépek | 2 400 | 48,0% |
Mely nyelveken olvassák Condó Géza műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Portugál | 400 | 66,7% |
| Olasz | 200 | 33,3% |
Hogyan alakulnak Condó Géza napi látogatásai, és mi a várható jóslat?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 100 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 100 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 200 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 200 |
| szo 3 Okt | 100 |
| vas 4 Okt | 100 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 100 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 200 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 100 |
Condó Géza: gyors válaszok
Mi a legnéztesebb mű Condó Géza alkotótól?
- Ez a Conspiracy: 1 400 látogatás, ami 30% a(z) Condó Géza megtekintéseinek. A fenti lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatása van Condó Géza-nek?
- 5 000 az elmúlt tizenkét hónapban, ebből 1 900 a művész oldalon és 3 100 az egyes műalkotásokon.
Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik meg Condó Géza alkotásait?
- Mindkettő: a látogatások megoszlása: telefonok (52%) és számítógépek (48%); a vezető telefonok 52% arányal.
Vannak-e olyan művek típusaival, amelyeket Condó Géza alkotásaiból a látogatók különösen kedvelnek?
- Igen, Egyensúlyozott harmónia (Színharmónia): a látogatások 67%-át teszi ki a 21% katalógusból.