Gabriel von Max Látogatói statisztikák és legnézettebb alkotások

1840 – 1915

Mit tartalmaz ez az oldal?

Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Gabriel von Max oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

A rövid változat Gabriel von Max számára

A látogatók St. Theresa Morl alkotást gyakrabban nyitnak meg, mint bármely más Gabriel von Max művet: 700 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes megtekintések 33%-át teszi ki. Monkeys as Judges of Art és Get finished Flowering kiegészítik a pódiumot. Gabriel von Max összesen 2 900 látogatást generált, ebből 800 a művész oldalon és 2 100 a művek összesen. A trend enyhén csökkenő: 100%-el kevesebb látogatás Sze 2026-ban, mint Aug 2026-ban. A csúcspontot Júl 2026 jelentette, 2 400 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Fényerék egyensúlya (Fényerő) a látogatások 38%-át teszi ki, miközben a katalógus mindössze 9%-át jelenti.

A legnépszerűbb 10 mű: a művek, amelyeket a(z) Gabriel von Max emberek a legtöbbször megnyitnak

A valós látogatások sorrendje, nem pedig a katalógusi pontszám alapján: a Gabriel von Max 10 műve volt a legnépszerűbb a ArtsDot.com platformon az elmúlt tizenkét hónapban.

  1. St. Theresa Morl 1 St. Theresa Morl 700 látogatás · 33,3%
  2. Monkeys as Judges of Art 2 Monkeys as Judges of Art, 1889 200 látogatás · 9,5%
  3. Get finished Flowering 3 Get finished Flowering 200 látogatás · 9,5%
  4. Katharina Emmerich 4 Katharina Emmerich, 1885 100 látogatás · 4,8%
  5. The Murderess of a Child (also known as Die Kindsmörderin) 5 The Murderess of a Child (also known as Die Kindsmörderin), 1877 100 látogatás · 4,8%
  6. The Last Token: A Christian Martyr 6 The Last Token: A Christian Martyr 100 látogatás · 4,8%
  7. Before the Arena 7 Before the Arena 100 látogatás · 4,8%
  8. Last Performance 8 Last Performance 100 látogatás · 4,8%
  9. Monkey with Pitcher 9 Monkey with Pitcher 100 látogatás · 4,8%
  10. Monkeys doll 10 Monkeys doll 100 látogatás · 4,8%

Mennyire népszerű a Gabriel von Max oldala, hónapról hónapra?

Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Már 202600
Ápr 202600
Máj 202600
Jún 202600
Júl 20268001 600
Aug 20260500
Sze 202600

Mennyi figyelmet kapnak összesen Gabriel von Max művei?

Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

Hogyan alakulnak az év folyamán a legnépszerűbb Gabriel von Max művek?

Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
Still life (A girl sitting…000000000000
Monkeys as Judges of Art00000000020000
Monkey in front of a Skelet…000000000000
Get finished Flowering00000000020000
Katharina Emmerich00000000001000
The anatomist000000000000
The Last Token: A Christian…00000000001000
Last Performance00000000010000
Monkeys and painting00000000010000
Monkeys doll00000000010000

Mely nyelveken olvassák Gabriel von Max műveit?

Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
NyelvLátogatásokMegosztás
Angol10050,0%
Spanyol10050,0%

Hogyan alakulnak Gabriel von Max napi látogatásai, és mi a várható jóslat?

Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
NapLátogatások
csüt 24 Sze0
pén 25 Sze0
szo 26 Sze0
vas 27 Sze0
hét 28 Sze0
kedd 29 Sze0
sze 30 Sze0
csüt 1 Okt100
pén 2 Okt100
szo 3 Okt0
vas 4 Okt0
hét 5 Okt0
kedd 6 Okt0
sze 7 Okt0
csüt 8 Okt0
pén 9 Okt0
szo 10 Okt0
vas 11 Okt0
hét 12 Okt100
kedd 13 Okt0
sze 14 Okt0
csüt 15 Okt (előrejelzés)0
pén 16 Okt (előrejelzés)0
szo 17 Okt (előrejelzés)0
vas 18 Okt (előrejelzés)0
hét 19 Okt (előrejelzés)0
kedd 20 Okt (előrejelzés)0
sze 21 Okt (előrejelzés)0
csüt 22 Okt (előrejelzés)100
pén 23 Okt (előrejelzés)100
szo 24 Okt (előrejelzés)0
vas 25 Okt (előrejelzés)0
hét 26 Okt (előrejelzés)100
kedd 27 Okt (előrejelzés)0
sze 28 Okt (előrejelzés)0
csüt 29 Okt (előrejelzés)100
pén 30 Okt (előrejelzés)100
szo 31 Okt (előrejelzés)0
vas 1 Nov (előrejelzés)0
hét 2 Nov (előrejelzés)100
kedd 3 Nov (előrejelzés)0
sze 4 Nov (előrejelzés)0

Gabriel von Max: gyors válaszok

Mi a legnéztesebb mű Gabriel von Max alkotótól?

Ez a St. Theresa Morl: 700 látogatás, ami 33% a(z) Gabriel von Max megtekintéseinek. A fenti lista 10. helyezésig terjed.

Hány látogatása van Gabriel von Max-nek?

2 900 az elmúlt tizenkét hónapban, ebből 800 a művész oldalon és 2 100 az egyes műalkotásokon.

Vannak-e olyan művek típusaival, amelyeket Gabriel von Max alkotásaiból a látogatók különösen kedvelnek?

Igen, Fényerék egyensúlya (Fényerő): a látogatások 38%-át teszi ki a 9% katalógusból.