Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Frederick Gore oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Frederick Gore: néhány sorban összesített adatok
Teesdale a csillag: 500 látogatás az elmúlt tizenkét hónapban, ami 71% a(z) Frederick Gore összes megtekintésének. Következők Cretan Musicians és Olive Trees, Evening, Les Baux, France. A művészoldal (700 látogatás) és a művek (300 látogatás) összesen 1 000 látogatást értek el. Az érdeklődés 50%-el csökkent Sze 2026 és Okt 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026 (400 látogatás). A látogatások Értékmentesen fakó (Színelnyomás) irányulnak, ami 71% a látogatások összesen, szemben a katalógus 11% részével.
Frederick Gore: 3 alkotás, amit az emberek először néznek meg
Az alábbi műveket valós látogatók nyitották meg a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban. Az 1. helyezés a(z) Frederick Gore legnézettebb műve.
Mikor látogatják a felhasználók a Frederick Gore oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 0 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sze 2026 | 200 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 0 |
Mikor tekintik meg Frederick Gore műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Frederick Gore látogatói, az művész alkotmányaihoz képest?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 33,3% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 33,3% | 85,7% |
| Fényerék egyensúlya | 33,3% | 14,3% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 11,1% | 71,4% |
| Finom színtónusú | 11,1% | 14,3% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 33,3% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 44,4% | 14,3% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 11,1% | 71,4% |
| Egyensúlyos | 33,3% | 14,3% |
| Élénk | 55,6% | 14,3% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 22,2% | 0,0% |
| Lágy | 55,6% | 14,3% |
| Egyensúlyozott | 0,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 11,1% | 71,4% |
| Kijelentés | 11,1% | 14,3% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 22,2% | 14,3% |
| Lágyan kevert paletta | 44,4% | 71,4% |
| Egyensúlyozott harmónia | 22,2% | 14,3% |
| Erős színegyüntetés | 11,1% | 0,0% |
| Egységes színpaletta | 0,0% | 0,0% |
Melyek Frederick Gore legnépszerűbb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cretan Musicians | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Olive Trees, Les Baux | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Teesdale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Olive Trees, Evening, Les B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Olive Trees, Les Baux | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Along the Pilgrims' Way, Wr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Near Les Baux, Provence, Fr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Puig Mayor from Fornalutx,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape in Provence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket beszéli a Frederick Gore közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi látogatás érkezett Frederick Gore oldalára, és mi a következő három hétre várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
Amit az emberek Frederick Gore kapcsán kérdeznek
Mely Frederick Gore műveit nyitják meg a legtöbbször az emberek?
- Teesdale az első helyen, 500 látogatással vagy a megtekintések 71%-ével. 3 darab mű veszi évben a rangsor tetejét.
Mennyi a Frederick Gore közönsége a ArtsDot.com platformon?
- 1 000 látogatás tizenkét hónapban: 700 a művész oldalán és 300 a műveihez.
Mely Frederick Gore művei felelnek meg a látogatók ízléstékének a legjobban?
- A Értékmentesen fakó címkéjű művek (Színelnyomás) a látogatások 71%-át teszik ki, pedig a katalógus 11%-át adják.