Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Frederic Edwin Church oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Frederic Edwin Church: néhány sorban összesített adatok
A Hegyek Szíve a csillag: 1 800 látogatás az elmúlt tizenkét hónapban, ami 9% a(z) Frederic Edwin Church összes megtekintésének. Következők Twilight in the Wilderness és Cotopaxi. A művészoldal (2 500 látogatás) és a művek (18 000 látogatás) összesen 20 500 látogatást értek el. Az érdeklődés 58%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026 (14 900 látogatás). Eszközönként: számítógépek (87%), telefonok (10%) és tabletek (2%). A látogatások Egyensúlyos (Színintenzitás) irányulnak, ami 80% a látogatások összesen, szemben a katalógus 60% részével.
Frederic Edwin Church: 10 alkotás, amit az emberek először néznek meg
Az alábbi műveket valós látogatók nyitották meg a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban. Az 1. helyezés a(z) Frederic Edwin Church legnézettebb műve.
Mikor látogatják a felhasználók a Frederic Edwin Church oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
400
Júl 2026
1 900
13 000
Aug 2026
300
3 300
Sze 2026
200
1 300
Mikor tekintik meg Frederic Edwin Church műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Frederic Edwin Church látogatói, az művész alkotmányaihoz képest?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
25,0%
41,9%
Dramatikus
50,0%
40,0%
Romantikus
25,0%
12,4%
Természetközeli
0,0%
4,8%
Nyugodt
0,0%
0,9%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
25,0%
36,2%
Nyugodt
0,0%
13,3%
Szellemi
0,0%
13,3%
Erőteljes presence
0,0%
12,4%
Drámai
0,0%
10,5%
Reményt sugárzó
25,0%
6,7%
Rejtélyes
25,0%
3,8%
Nosztalgikus
0,0%
3,8%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
16,0%
18,1%
Lágy árnyékok
28,0%
31,9%
Érezhető fényesség
44,0%
31,4%
Fényerék egyensúlya
10,0%
16,7%
Fényes
2,0%
2,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
18,0%
11,8%
Finom színtónusú
36,0%
48,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
32,0%
30,4%
Egyértelmű színprészenység
14,0%
9,8%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
61,5%
65,4%
Semleges tónusok
20,5%
23,3%
Sötét tónusú
17,9%
10,7%
Pasztell színek
0,0%
0,6%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
26,0%
9,8%
Egyensúlyos
60,0%
79,9%
Élénk
14,0%
10,3%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
4,0%
1,0%
Lágy
6,0%
7,3%
Egyensúlyozott
8,0%
13,7%
Erőteljes kontrasztú
16,0%
22,1%
Kijelentés
66,0%
55,9%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
12,0%
16,2%
Lágyan kevert paletta
14,0%
4,4%
Egyensúlyozott harmónia
12,0%
18,1%
Erős színegyüntetés
44,0%
43,6%
Egységes színpaletta
18,0%
17,6%
Melyek Frederic Edwin Church legnépszerűbb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A Hegyek Szíve
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
1 000
300
Twilight in the Wilderness
0
0
0
0
0
0
0
0
100
600
100
200
Cotopaxi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
The Heart of the Andes
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
The Parthenon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Autumn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
South American Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
El Rio de Luz (also known a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Jerusalem from the Mount of…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Old Boat (also known as…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Milyen eszközöket használ Frederic Edwin Church közönsége?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Adattáblázat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
17 900
87,3%
telefonok
2 100
10,2%
tabletek
500
2,4%
Milyen nyelveket beszéli a Frederic Edwin Church közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Adattáblázat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
400
40,0%
Chinese
300
30,0%
Spanyol
100
10,0%
Olasz
100
10,0%
Koreai
100
10,0%
Hány napi látogatás érkezett Frederic Edwin Church oldalára, és mi a következő három hétre várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
Nap
Látogatások
pén 25 Sze
100
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
100
sze 30 Sze
300
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
400
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
300
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
100
sze 7 Okt
600
csüt 8 Okt
600
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
1 000
vas 11 Okt
200
hét 12 Okt
400
kedd 13 Okt
300
sze 14 Okt
400
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt (előrejelzés)
300
szo 17 Okt (előrejelzés)
600
vas 18 Okt (előrejelzés)
300
hét 19 Okt (előrejelzés)
300
kedd 20 Okt (előrejelzés)
300
sze 21 Okt (előrejelzés)
800
csüt 22 Okt (előrejelzés)
400
pén 23 Okt (előrejelzés)
400
szo 24 Okt (előrejelzés)
800
vas 25 Okt (előrejelzés)
400
hét 26 Okt (előrejelzés)
300
kedd 27 Okt (előrejelzés)
400
sze 28 Okt (előrejelzés)
1 000
csüt 29 Okt (előrejelzés)
500
pén 30 Okt (előrejelzés)
400
szo 31 Okt (előrejelzés)
900
vas 1 Nov (előrejelzés)
400
hét 2 Nov (előrejelzés)
400
kedd 3 Nov (előrejelzés)
400
sze 4 Nov (előrejelzés)
1 200
csüt 5 Nov (előrejelzés)
500
Amit az emberek Frederic Edwin Church kapcsán kérdeznek
Mely Frederic Edwin Church műveit nyitják meg a legtöbbször az emberek?
A Hegyek Szíve az első helyen, 1 800 látogatással vagy a megtekintések 9%-ével. 10 darab mű veszi évben a rangsor tetejét.
Mennyi a Frederic Edwin Church közönsége a ArtsDot.com platformon?
20 500 látogatás tizenkét hónapban: 2 500 a művész oldalán és 18 000 a műveihez.
Milyen eszközökkel érkezik Frederic Edwin Church közönsége?
A látogatók számítógépek (87%), telefonok (10%) és tabletek (2%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 87%-át teszik ki.
Mely Frederic Edwin Church művei felelnek meg a látogatók ízléstékének a legjobban?
A Egyensúlyos címkéjű művek (Színintenzitás) a látogatások 80%-át teszik ki, pedig a katalógus 60%-át adják.