Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Frank Stella oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Frank Stella egy pillantásra
Az elmúlt tizenkét hónapban a(z) The Fountain volt a legnézettebb mű Frank Stella alkotásai közül a(z) ArtsDot.com oldalán: 900 megtekintés, ami a művész alkotásainak összes megtekintésének 20%-át teszi ki. Ezt követi Darabjerd III és Tahkt-I-Sulayman Variation II. Összesen 6 000 látogatás érkezett Frank Stella-hez: 3 300 a művész profiljára és 2 700 az egyes művek oldalaira. A figyelem fokozódik: a látogatások 191%-val emelkedtek Aug 2026 és Sze 2026 között. A legforgalmasabb hónap Sze 2026 volt, 3 200 látogatással. A látogatók Angol (75%), Spanyol (8%) és Cseh (5%) nyelven olvostak Frank Stella műveiről. A látogatók számítógépek (53%), telefonok (42%) és tabletek (5%) eszközökön böngésznek. A látogatók a Lágy irányába hajlamosaknak (Kontraszt): a látogatások 30%-át olyan darabokhoz irányulták, amelyek a művész katalógájának 10%-át teszik ki.
A legnézettebb 10 Frank Stella alkotás
Ezek a 10 művész Frank Stella alkotása, amelyeket a legnézettebbek sorában a leggyakrabban megnyitották a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
200
1 500
Aug 2026
300
800
Sze 2026
2 800
400
Hány imárat nézik meg Frank Stella művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú darabokat választják Frank Stella látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Minimalista
66,7%
59,1%
Karakteres
11,1%
18,2%
Békés, nyugodt
11,1%
18,2%
Modern
11,1%
4,5%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
44,4%
45,5%
Energikus
22,2%
22,7%
Belső elmélyülést sugárzó
22,2%
13,6%
Nyugodt
11,1%
18,2%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
10,0%
13,6%
Lágy árnyékok
8,0%
0,0%
Érezhető fényesség
22,0%
34,1%
Fényerék egyensúlya
32,0%
36,4%
Fényes
28,0%
15,9%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
48,0%
15,9%
Finom színtónusú
16,0%
34,1%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
16,0%
15,9%
Egyértelmű színprészenység
14,0%
18,2%
Éles színűség
6,0%
15,9%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
51,1%
33,3%
Földszínek
17,8%
25,6%
Pasztell színek
8,9%
17,9%
Sötét tónusú
8,9%
12,8%
Monokróm
8,9%
2,6%
Fémfényű színek
2,2%
2,6%
Élénk
0,0%
5,1%
Természet
2,2%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
44,0%
13,6%
Egyensúlyos
32,0%
50,0%
Élénk
24,0%
36,4%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
22,0%
2,3%
Lágy
10,0%
29,5%
Egyensúlyozott
2,0%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
18,0%
20,4%
Kijelentés
48,0%
47,7%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
42,0%
50,0%
Lágyan kevert paletta
12,0%
29,5%
Egyensúlyozott harmónia
6,0%
4,5%
Erős színegyüntetés
18,0%
13,6%
Egységes színpaletta
22,0%
2,3%
Mely Frank Stella műveket nézik a legtöbbször, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Gran Cairo
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hyena Stomp
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Basra Gate III
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Die Fahne Hoch!
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Marriage of Reason and…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Manteneia II – Magyar nyelv…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Composition (S/1)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Fountain
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
0
0
Maquette for the Mural in t…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Shoubeegi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközöket használnak Frank Stella látogatói?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
3 200
53,3%
telefonok
2 500
41,7%
tabletek
300
5,0%
Mely nyelveket használják Frank Stella látogatói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
4 500
75,0%
Spanyol
500
8,3%
Cseh
300
5,0%
Lengyel
300
5,0%
Orosz
200
3,3%
Olasz
100
1,7%
Portugál
100
1,7%
Naponta hány látogatása van Frank Stella-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
200
vas 27 Sze
800
hét 28 Sze
600
kedd 29 Sze
100
sze 30 Sze
600
csüt 1 Okt
400
pén 2 Okt
300
szo 3 Okt
100
vas 4 Okt
200
hét 5 Okt
900
kedd 6 Okt
200
sze 7 Okt
600
csüt 8 Okt
200
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
200
vas 11 Okt
100
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
100
sze 14 Okt
500
csüt 15 Okt
300
pén 16 Okt
600
szo 17 Okt (előrejelzés)
100
vas 18 Okt (előrejelzés)
200
hét 19 Okt (előrejelzés)
300
kedd 20 Okt (előrejelzés)
100
sze 21 Okt (előrejelzés)
300
csüt 22 Okt (előrejelzés)
200
pén 23 Okt (előrejelzés)
200
szo 24 Okt (előrejelzés)
100
vas 25 Okt (előrejelzés)
100
hét 26 Okt (előrejelzés)
200
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
200
csüt 29 Okt (előrejelzés)
100
pén 30 Okt (előrejelzés)
100
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
100
hét 2 Nov (előrejelzés)
100
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
100
csüt 5 Nov (előrejelzés)
100
pén 6 Nov (előrejelzés)
100
Kérdések Frank Stella kapcsán a ArtsDot.com oldalán
Mely Frank Stella művek a legnépszerűbbek?
A(z) The Fountain a legnépszerűbb, 900 megtekintéssel (20% a(z) Frank Stella összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Frank Stella profiljára a ArtsDot.com oldalán?
A múltértte tizenkét hónapban Frank Stella összesen 6 000 látogatást kapott: 3 300 a művész profilján és 2 700 az egyes művek oldalain.
Milyen eszközökön böngésznek Frank Stella látogatói?
Leginkább számítógépek (53%), telefonok (42%) és tabletek (5%) eszközökön: a látogatások 53%-át számítógépek hozza.
Mely nyelveken olvassák a látogatók a(z) Frank Stella kapcsán szóló tartalmakat?
A leggyakoribban használt nyelvek a Angol (75%), Spanyol (8%) és Cseh (5%). A látogatók 75% százalékát Angol képviseli.
Milyen típusú darabokat kedvelnek Frank Stella látogatói?
A(z) Lágy (Kontraszt) preferenciáikat 30% látogatással tükrözik, szemben a művész katalógusának 10% részével.