Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Francis Swaine oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Francis Swaine: néhány sorban összesített adatok
Shipping Off A Shore a csillag: 300 látogatás az elmúlt tizenkét hónapban, ami 38% a(z) Francis Swaine összes megtekintésének. Következők Shipping Off Dover, With A Town And A Castle In The Distance és English Men-of-war And A Sloop Wearing An Irish Ensign Off The Coast. A művészoldal (100 látogatás) és a művek (800 látogatás) összesen 900 látogatást értek el. A legjobb hónap: Júl 2026 (800 látogatás). A látogatások Lágy árnyékok (Fényerő) irányulnak, ami 62% a látogatások összesen, szemben a katalógus 20% részével.
Francis Swaine: 6 alkotás, amit az emberek először néznek meg
Az alábbi műveket valós látogatók nyitották meg a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban. Az 1. helyezés a(z) Francis Swaine legnézettebb műve.
-
1
Shipping Off A Shore
300 látogatás · 37,5%
-
2
Shipping Off Dover, With A Town And A Castle In The Distance
100 látogatás · 12,5%
-
3
English Men-of-war And A Sloop Wearing An Irish Ensign Off The Coast
100 látogatás · 12,5%
-
4
Shipping In A Storm
100 látogatás · 12,5%
-
5
Shipping In A Calm
100 látogatás · 12,5%
-
6
An Indiaman At Sea
100 látogatás · 12,5%
Mikor látogatják a felhasználók a Francis Swaine oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
Mikor tekintik meg Francis Swaine műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Francis Swaine látogatói, az művész alkotmányaihoz képest?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 13,3% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 20,0% | 62,5% |
| Érezhető fényesség | 43,3% | 37,5% |
| Fényerék egyensúlya | 23,3% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 23,3% | 12,5% |
| Finom színtónusú | 26,7% | 0,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 40,0% | 75,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 10,0% | 12,5% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 42,9% | 66,7% |
| Semleges tónusok | 47,6% | 16,7% |
| Sötét tónusú | 4,8% | 16,7% |
| Természet | 4,8% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 23,3% | 12,5% |
| Egyensúlyos | 60,0% | 75,0% |
| Élénk | 16,7% | 12,5% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 20,0% | 37,5% |
| Lágy | 16,7% | 25,0% |
| Egyensúlyozott | 16,7% | 12,5% |
| Erőteljes kontrasztú | 30,0% | 12,5% |
| Kijelentés | 16,7% | 12,5% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 6,7% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 3,3% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 33,3% | 25,0% |
| Egységes színpaletta | 56,7% | 75,0% |
Melyek Francis Swaine legnépszerűbb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Figures By Chelsea Waterwor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Capture Of The 'foudroy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shipping Off Dover, With A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Shipping In A Storm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Men O' War Off A Coast | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| English Men-of-war And A Sl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Ship Firing A Gun By Moon… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shipping Off A Shore | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| An English Commodore Off A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shipping Piece With A Ship… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket beszéli a Francis Swaine közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi látogatás érkezett Francis Swaine oldalára, és mi a következő három hétre várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
Amit az emberek Francis Swaine kapcsán kérdeznek
Mely Francis Swaine műveit nyitják meg a legtöbbször az emberek?
- Shipping Off A Shore az első helyen, 300 látogatással vagy a megtekintések 38%-ével. 6 darab mű veszi évben a rangsor tetejét.
Mennyi a Francis Swaine közönsége a ArtsDot.com platformon?
- 900 látogatás tizenkét hónapban: 100 a művész oldalán és 800 a műveihez.
Mely Francis Swaine művei felelnek meg a látogatók ízléstékének a legjobban?
- A Lágy árnyékok címkéjű művek (Fényerő) a látogatások 62%-át teszik ki, pedig a katalógus 20%-át adják.