Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Francis Le Piper oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Francis Le Piper: néhány sorban összesített adatok
Everything #2.2 a csillag: 200 látogatás az elmúlt tizenkét hónapban, ami 17% a(z) Francis Le Piper összes megtekintésének. Következők Everything #2.14 és Hudibras and Ralph Taken Prisoner. A művészoldal (500 látogatás) és a művek (1 200 látogatás) összesen 1 700 látogatást értek el. Az érdeklődés 100%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026 (1 600 látogatás). A látogatások Erős színegyüntetés (Színharmónia) irányulnak, ami 75% a látogatások összesen, szemben a katalógus 52% részével.
Francis Le Piper: 9 alkotás, amit az emberek először néznek meg
Az alábbi műveket valós látogatók nyitották meg a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban. Az 1. helyezés a(z) Francis Le Piper legnézettebb műve.
-
1
Everything #2.2, 2003
200 látogatás · 16,7%
-
2
Everything #2.14, 2003
200 látogatás · 16,7%
-
3
Hudibras and Ralph Taken Prisoner
200 látogatás · 16,7%
-
4
Shelter Experiments, near Woburn, Bedfordshire, 1943
100 látogatás · 8,3%
-
5
The Probable Trust Registry: The Rules of the Game #1-3, 2013
100 látogatás · 8,3%
-
6
Everything #2.7, 2003
100 látogatás · 8,3%
-
7
Everything #2.3, 2003
100 látogatás · 8,3%
-
8
Everything #2.12a, 2003
100 látogatás · 8,3%
-
9
The Combat of Hudibras and Cerdon
100 látogatás · 8,3%
Mikor látogatják a felhasználók a Francis Le Piper oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 1 200 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Mikor tekintik meg Francis Le Piper műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Francis Le Piper látogatói, az művész alkotmányaihoz képest?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 19,4% | 25,0% |
| Lágy árnyékok | 12,9% | 8,3% |
| Érezhető fényesség | 32,3% | 50,0% |
| Fényerék egyensúlya | 32,3% | 16,7% |
| Fényes | 3,2% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 61,3% | 58,3% |
| Finom színtónusú | 22,6% | 25,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 12,9% | 16,7% |
| Egyértelmű színprészenység | 3,2% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 55,6% | 54,5% |
| Földszínek | 40,7% | 45,5% |
| Sötét tónusú | 3,7% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 71,0% | 58,3% |
| Egyensúlyos | 25,8% | 41,7% |
| Élénk | 3,2% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 9,7% | 0,0% |
| Lágy | 12,9% | 25,0% |
| Egyensúlyozott | 3,2% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 22,6% | 16,7% |
| Kijelentés | 51,6% | 58,3% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 6,5% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 3,2% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 16,1% | 16,7% |
| Erős színegyüntetés | 51,6% | 75,0% |
| Egységes színpaletta | 22,6% | 8,3% |
Melyek Francis Le Piper legnépszerűbb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Probable Trust Registry… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Shelter Experiments, near W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Probable Trust Registry… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Everything #2.12a | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Everything #2.9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Everything #2.8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Everything #2.2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Everything #2.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Everything #2.13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Everything #2.5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket beszéli a Francis Le Piper közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi látogatás érkezett Francis Le Piper oldalára, és mi a következő három hétre várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
Amit az emberek Francis Le Piper kapcsán kérdeznek
Mely Francis Le Piper műveit nyitják meg a legtöbbször az emberek?
- Everything #2.2 az első helyen, 200 látogatással vagy a megtekintések 17%-ével. 9 darab mű veszi évben a rangsor tetejét.
Mennyi a Francis Le Piper közönsége a ArtsDot.com platformon?
- 1 700 látogatás tizenkét hónapban: 500 a művész oldalán és 1 200 a műveihez.
Mely Francis Le Piper művei felelnek meg a látogatók ízléstékének a legjobban?
- A Erős színegyüntetés címkéjű művek (Színharmónia) a látogatások 75%-át teszik ki, pedig a katalógus 52%-át adják.