Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Florina Stettheimer oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Florina Stettheimer egy pillantásra
Az elmúlt tizenkét hónapban a(z) The Cathedrals of Wall Street volt a legnézettebb mű Florina Stettheimer alkotásai közül a(z) ArtsDot.com oldalán: 200 megtekintés, ami a művész alkotásainak összes megtekintésének 33%-át teszi ki. Ezt követi My Birthday Eyegey és The Cathedrals of Broadway. Összesen 1 600 látogatás érkezett Florina Stettheimer-hez: 1 000 a művész profiljára és 600 az egyes művek oldalaira. A figyelem valamicsit csökkent: a látogatások 50%-el esettek Aug 2026-ról Sze 2026-ra. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 1 300 látogatással. A látogatók a Erős színegyüntetés irányába hajlamosaknak (Színharmónia): a látogatások 50%-át olyan darabokhoz irányulták, amelyek a művész katalógájának 20%-át teszik ki.
A legnézettebb 4 Florina Stettheimer alkotás
Ezek a 4 művész Florina Stettheimer alkotása, amelyeket a legnézettebbek sorában a leggyakrabban megnyitották a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
-
1
The Cathedrals of Wall Street, 1939
200 látogatás · 33,3%
-
2
My Birthday Eyegey, 1929
200 látogatás · 33,3%
-
3
The Cathedrals of Broadway, 1929
100 látogatás · 16,7%
-
4
Euridice and her Snake, Two Tango Dancers and St. Francis. Costume design for the artist's ballet "Orphée of the Quat'z Arts", 1912
100 látogatás · 16,7%
Hányan látogatják a Florina Stettheimer oldalát havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 800 | 500 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sze 2026 | 100 | 0 |
Hány imárat nézik meg Florina Stettheimer művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú darabokat választják Florina Stettheimer látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 10,0% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 10,0% | 16,7% |
| Fényerék egyensúlya | 60,0% | 50,0% |
| Fényes | 20,0% | 33,3% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 0,0% | 0,0% |
| Finom színtónusú | 60,0% | 50,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 30,0% | 50,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 10,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 62,5% | 40,0% |
| Pasztell színek | 25,0% | 40,0% |
| Földszínek | 12,5% | 20,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyos | 80,0% | 83,3% |
| Élénk | 20,0% | 16,7% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 10,0% | 0,0% |
| Lágy | 40,0% | 66,7% |
| Egyensúlyozott | 10,0% | 16,7% |
| Erőteljes kontrasztú | 0,0% | 0,0% |
| Kijelentés | 40,0% | 16,7% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 20,0% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 40,0% | 50,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 20,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 20,0% | 50,0% |
| Egységes színpaletta | 0,0% | 0,0% |
Mely Florina Stettheimer műveket nézik a legtöbbször, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Euridice and her Snake, Two… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Costume design (Nijinsky) f… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Henry McBride, Art Critic | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Cathedrals of Broadway | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Cathedrals of Wall Stre… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| The Cathedrals of Fifth Ave… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Cathedrals of Art | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of My Mother | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Family Portrait, II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| My Birthday Eyegey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Mely nyelveket használják Florina Stettheimer látogatói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Spanyol | 100 | 100,0% |
Naponta hány látogatása van Florina Stettheimer-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Florina Stettheimer kapcsán a ArtsDot.com oldalán
Mely Florina Stettheimer művek a legnépszerűbbek?
- A(z) The Cathedrals of Wall Street a legnépszerűbb, 200 megtekintéssel (33% a(z) Florina Stettheimer összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 4 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Florina Stettheimer profiljára a ArtsDot.com oldalán?
- A múltértte tizenkét hónapban Florina Stettheimer összesen 1 600 látogatást kapott: 1 000 a művész profilján és 600 az egyes művek oldalain.
Milyen típusú darabokat kedvelnek Florina Stettheimer látogatói?
- A(z) Erős színegyüntetés (Színharmónia) preferenciáikat 50% látogatással tükrözik, szemben a művész katalógusának 20% részével.