Fernand LégerLátogatói statisztikák és legnézettebb alkotások
1881
–
1955
Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Fernand Léger oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
A rövid változat Fernand Léger számára
A látogatók Nők erdőben alkotást gyakrabban nyitnak meg, mint bármely más Fernand Léger művet: 4 500 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes megtekintések 4%-át teszi ki. A Város és A Mechanikus kiegészítik a pódiumot. Fernand Léger összesen 111 900 látogatást generált, ebből 19 000 a művész oldalon és 92 900 a művek összesen. A trend felfelé mutat: 22% -el több látogatás Sze 2026 alatt, mint Aug 2026 alatt. A csúcspontot Júl 2026 jelentette, 70 300 látogatással. A weboldalt Angol (38%), Orosz (13%) és Koreai (12%) nyelven olvasták. A látogatások megoszlása: számítógépek (80%), telefonok (17%) és tabletek (3%) Egy stílus kiemelkedik: a Semleges tónusok (Színpaletta) a látogatások 57%-át teszi ki, miközben a katalógus mindössze 47%-át jelenti.
A legnépszerűbb 10 mű: a művek, amelyeket a(z) Fernand Léger emberek a legtöbbször megnyitnak
A valós látogatások sorrendje, nem pedig a katalógusi pontszám alapján: a Fernand Léger 10 műve volt a legnépszerűbb a ArtsDot.com platformon az elmúlt tizenkét hónapban.
Mennyire népszerű a Fernand Léger oldala, hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
500
4 100
Júl 2026
7 900
62 400
Aug 2026
4 600
12 100
Sze 2026
6 000
14 300
Mennyi figyelmet kapnak összesen Fernand Léger művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műművei stílusai vonzzák a(z) Fernand Léger látogatóit?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Modern
31,9%
28,6%
Ipari stílusú
29,8%
26,9%
Karakteres
17,0%
20,7%
Elegáns
4,3%
10,0%
Nyugodt
4,3%
5,5%
Dramatikus
6,4%
3,9%
Éteri
0,0%
0,9%
Természetes tónusú
0,0%
0,8%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Energikus
27,7%
36,1%
Belső elmélyülést sugárzó
31,9%
32,8%
Nyugodt
10,6%
9,9%
Drámai
10,6%
3,6%
Örömteli
4,3%
3,2%
Feszült hangulatú
4,3%
2,8%
Erőteljes presence
2,1%
2,2%
Sötét és komoly
0,0%
1,9%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
0,0%
1,6%
Lágy árnyékok
10,0%
19,0%
Érezhető fényesség
50,0%
45,9%
Fényerék egyensúlya
24,0%
21,1%
Fényes
16,0%
12,4%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
18,0%
25,6%
Finom színtónusú
28,0%
28,7%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
40,0%
34,0%
Egyértelmű színprészenység
14,0%
11,7%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
46,7%
57,3%
Földszínek
44,4%
31,7%
Sötét tónusú
4,4%
8,5%
Pasztell színek
2,2%
1,9%
Naplemente
2,2%
0,4%
Monokróm
0,0%
0,1%
Meleg tónusú
0,0%
0,1%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
14,0%
22,9%
Egyensúlyos
62,0%
61,8%
Élénk
24,0%
15,3%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
4,0%
1,9%
Lágy
2,0%
2,5%
Egyensúlyozott
0,0%
1,5%
Erőteljes kontrasztú
4,0%
6,5%
Kijelentés
90,0%
87,6%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
28,0%
37,2%
Lágyan kevert paletta
26,0%
15,4%
Egyensúlyozott harmónia
8,0%
13,2%
Erős színegyüntetés
26,0%
21,1%
Egységes színpaletta
12,0%
13,0%
Hogyan alakulnak az év folyamán a legnépszerűbb Fernand Léger művek?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A Város
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
1 200
1 900
A Mechanikus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
1 300
1 100
Három nő
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
500
900
Nők erdőben
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 400
900
1 800
A Nagy Szédülés
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 400
300
800
A menyegző
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
0
800
Sétáló virág (La fleur qui…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
Tánc
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Smokers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
Staircase 19
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
100
Telefonok, táblinetek vagy számítógépek: hogyan nézik Fernand Léger alkotásait?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
89 500
80,0%
telefonok
19 100
17,1%
tabletek
3 300
2,9%
Mely nyelveken olvassák Fernand Léger műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
3 000
38,5%
Orosz
1 000
12,8%
Koreai
900
11,5%
Német
600
7,7%
Spanyol
300
3,8%
Olasz
300
3,8%
Japán
300
3,8%
Holland
300
3,8%
Francia
200
2,6%
Szerb
200
2,6%
Hogyan alakulnak Fernand Léger napi látogatásai, és mi a várható jóslat?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Nap
Látogatások
kedd 22 Sze
1 400
sze 23 Sze
1 000
csüt 24 Sze
800
pén 25 Sze
500
szo 26 Sze
1 000
vas 27 Sze
1 400
hét 28 Sze
1 900
kedd 29 Sze
700
sze 30 Sze
1 100
csüt 1 Okt
1 000
pén 2 Okt
1 000
szo 3 Okt
1 200
vas 4 Okt
900
hét 5 Okt
1 100
kedd 6 Okt
1 300
sze 7 Okt
1 000
csüt 8 Okt
1 200
pén 9 Okt
1 500
szo 10 Okt
1 800
vas 11 Okt
1 600
hét 12 Okt
3 500
kedd 13 Okt (előrejelzés)
1 700
sze 14 Okt (előrejelzés)
1 600
csüt 15 Okt (előrejelzés)
1 500
pén 16 Okt (előrejelzés)
1 500
szo 17 Okt (előrejelzés)
2 000
vas 18 Okt (előrejelzés)
2 000
hét 19 Okt (előrejelzés)
3 300
kedd 20 Okt (előrejelzés)
1 900
sze 21 Okt (előrejelzés)
1 700
csüt 22 Okt (előrejelzés)
1 700
pén 23 Okt (előrejelzés)
1 700
szo 24 Okt (előrejelzés)
2 200
vas 25 Okt (előrejelzés)
2 200
hét 26 Okt (előrejelzés)
3 600
kedd 27 Okt (előrejelzés)
2 000
sze 28 Okt (előrejelzés)
1 900
csüt 29 Okt (előrejelzés)
1 800
pén 30 Okt (előrejelzés)
1 800
szo 31 Okt (előrejelzés)
2 400
vas 1 Nov (előrejelzés)
2 300
hét 2 Nov (előrejelzés)
3 900
Fernand Léger: gyors válaszok
Mi a legnéztesebb mű Fernand Léger alkotótól?
Ez a Nők erdőben: 4 500 látogatás, ami 4% a(z) Fernand Léger megtekintéseinek. A fenti lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatása van Fernand Léger-nek?
111 900 az elmúlt tizenkét hónapban, ebből 19 000 a művész oldalon és 92 900 az egyes műalkotásokon.
Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik meg Fernand Léger alkotásait?
Mindkettő: a látogatások megoszlása: számítógépek (80%), telefonok (17%) és tabletek (3%); a vezető számítógépek 80% arányal.
Több nyelven olvasnak Fernand Léger nevű művészről?
Igen: Angol (38%), Orosz (13%) és Koreai (12%). A legnépszerűbb nyelv: Angol (38% arányban).
Vannak-e olyan művek típusaival, amelyeket Fernand Léger alkotásaiból a látogatók különösen kedvelnek?
Igen, Semleges tónusok (Színpaletta): a látogatások 57%-át teszi ki a 47% katalógusból.