Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Federico Andreotti oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
A rövid változat Federico Andreotti számára
A látogatók The introduction alkotást gyakrabban nyitnak meg, mint bármely más Federico Andreotti művet: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes megtekintések 22%-át teszi ki. The Pink Rose és The Music Lesson ( 2 ) kiegészítik a pódiumot. Federico Andreotti összesen 1 200 látogatást generált, ebből 500 a művész oldalon és 700 a művek összesen. A csúcspontot Júl 2026 jelentette, 1 100 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás) a látogatások 78%-át teszi ki, miközben a katalógus mindössze 33%-át jelenti.
A legnépszerűbb 8 mű: a művek, amelyeket a(z) Federico Andreotti emberek a legtöbbször megnyitnak
A valós látogatások sorrendje, nem pedig a katalógusi pontszám alapján: a Federico Andreotti 8 műve volt a legnépszerűbb a ArtsDot.com platformon az elmúlt tizenkét hónapban.
-
1
The introduction
200 látogatás · 22,2%
-
2
The Pink Rose
100 látogatás · 11,1%
-
3
The Music Lesson ( 2 )
100 látogatás · 11,1%
-
4
Federigo the serenade
100 látogatás · 11,1%
-
5
The Introduction
100 látogatás · 11,1%
-
6
Flirtation In The Wine Cellar
100 látogatás · 11,1%
-
7
Betrothed
100 látogatás · 11,1%
-
8
An English Beauty
100 látogatás · 11,1%
Mennyire népszerű a Federico Andreotti oldala, hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 500 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Mennyi figyelmet kapnak összesen Federico Andreotti művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műművei stílusai vonzzák a(z) Federico Andreotti látogatóit?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 15,2% | 22,2% |
| Lágy árnyékok | 51,5% | 66,7% |
| Érezhető fényesség | 21,2% | 11,1% |
| Fényerék egyensúlya | 12,1% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 24,2% | 11,1% |
| Finom színtónusú | 30,3% | 11,1% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 33,3% | 77,8% |
| Egyértelmű színprészenység | 12,1% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 65,4% | 100,0% |
| Semleges tónusok | 19,2% | 0,0% |
| Sötét tónusú | 15,4% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 27,3% | 11,1% |
| Egyensúlyos | 57,6% | 88,9% |
| Élénk | 15,2% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 9,1% | 11,1% |
| Egyensúlyozott | 6,1% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 15,2% | 11,1% |
| Kijelentés | 69,7% | 77,8% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 18,2% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 9,1% | 11,1% |
| Egyensúlyozott harmónia | 15,2% | 11,1% |
| Erős színegyüntetés | 33,3% | 33,3% |
| Egységes színpaletta | 24,2% | 44,4% |
Hogyan alakulnak az év folyamán a legnépszerűbb Federico Andreotti művek?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profile Portrait of a Lady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flirtation In The Wine Cell… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Playing in the field | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Die Gartenlaube | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ländliche Idylle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An English Beauty | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The love letter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Music Lesson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flirtation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Proposal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken olvassák Federico Andreotti műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hogyan alakulnak Federico Andreotti napi látogatásai, és mi a várható jóslat?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
Federico Andreotti: gyors válaszok
Mi a legnéztesebb mű Federico Andreotti alkotótól?
- Ez a The introduction: 200 látogatás, ami 22% a(z) Federico Andreotti megtekintéseinek. A fenti lista 8. helyezésig terjed.
Hány látogatása van Federico Andreotti-nek?
- 1 200 az elmúlt tizenkét hónapban, ebből 500 a művész oldalon és 700 az egyes műalkotásokon.
Vannak-e olyan művek típusaival, amelyeket Federico Andreotti alkotásaiból a látogatók különösen kedvelnek?
- Igen, Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás): a látogatások 78%-át teszi ki a 33% katalógusból.